Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kansas

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odwieszenie licencji lotniczej - maj00r_Nitro ukarany przez Fantus.<3

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam za kolegę.
Login: Firelli
Serial: 31AA8E5C98CCE8C578D7D57AB99B41F2
Powód: zamach an spawn (https://imgur.com/nzbtFQk)
Nick osoby nakładającej kare: @Fantus.<3
Data otrzymania kary: 4 Grudnia 2019, 16:49
Długość kary: 5 dni
Opis sytuacji: Włączyłem sobie śnieg na padający i taki co leży na podłożu. Postanowiłem sobie polatać i podziwiać ale zaślepiła mnie ta jasność i nie wiedziałem gdzie lecę. Na koniec walnąłem tak jak na załączonym obrazku.
Coś od siebie: Przepraszam, już wyłączyłem ten śnieg na podłożu. To się nie powtórzy!
Odnośniki do poprzednich apelacji: .

Pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi trudno uwierzyć że jaśność mogła sprawić że nie wiedziałeś masz niski pułap, i że na radarze nie widziałeś że wlatujesz w potencjalnie zaludnione miejsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Fantus.<3 napisał:

Coś mi trudno uwierzyć że jaśność mogła sprawić że nie wiedziałeś masz niski pułap, i że na radarze nie widziałeś że wlatujesz w potencjalnie zaludnione miejsce

No tak wyszło, mam ustawione bardzo jaskrawe kolory na monitorze. 

Może napiszę 100 razy PRZEPRASZAM albo coś? Bardzo mi zależy bo jutro piątek i mikołajki. Chciałbym ten czas po szkole spędzić na 4life latając sobie. Będę latał z dala od ludzi. 

Proszę :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności