Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

ponczolas

Wniosek o odbanowanie Krystex* ukarany przez Zbyk.

Rekomendowane odpowiedzi

Treść wątku: Ban
Login: Krystex
Serial: 064D497846DF981110ED8B2ACDC708A4
Powód:  Ty i tak tu cały czas odwalasz
Nick osoby nakładającej bana: ZbyK
Data otrzymania bana: W styczniu 2019 r
Długość bana: 999d

Opis sytuacji: Pewnego dnia wziąłem sobie od kogoś huntleya nie pamiętam dokładnie kogo to był, ale wiem że miałem klucze i po prostu zacząłem odwalać. Od tej sytuacji minęło już 10 miesięcy i nabrałem pokory i szacunku do drugiej osoby i za to, że Ty wkładasz tyle serca w ten serwer a ja wchodziłem tylko sobie poodwalać. Jakby mi nie zależało na unbanie na tym serwerze to bym nie pisał ciągle tych apelacji i nie truł Cię.A gdybym dostał unbana to wróciłbym z kumplami z reala. Gdybym dostał ub to chciałbym napisać podanie do jakiejś frakcji, a po prostu będąc w frakcji nie da sie odwalać, moge przysięgnąć, że NIE DOSTANĘ ŻADNEJ kary po odbanowaniu. A kończy się rok i chciałbym taki prezent od Ciebie dostać w postaci unbana, a wiadomo że jak są święta to jest więcej czasu na to żeby sobie pograć na 4life. Chciałbym poczuć ten klimat świąt na 4life i zagrać z kumplami.

Coś od siebie: Moje życie zmieniło się o 180 stopni co dużo osób to zauważyło i już nie jestem taki jak kiedyś ten ban dał mi to do siebie, że trzeba mieć szacunek do drugiej osoby.ZA TE TARANOWANIE JESTEM W STANIE ODDAĆ 50 000 TYSIĘCY Z KONTA 4life.Chciałbym naprawde chciałbym wrócić i popracować sobie na lawetach i bardzo mocno Cię przeprosić oraz graczy którym zrobiłem krzywdę. Nie wiem co jeszcze tu napisać, ale uwierz, że chyba nikomu innemu tak nie zależy na ub jak mi. Nawet jestem w stanie pisać ciągle te apelacje bo naprawdę mi bardzo żależy na tym serwerze po prostu jak nigdy.MYŚLĘ , ŻE PRZECZYTASZ TĄ APELACJE I WEŹMIESZ TO DO SERCA. Wiem, że miałem juz dużo szans, ale chciałbym dostać tą ostatnią obiecuję , że jak cos odwale to mozesz mnie wszedzie zbanować i osoby które będą pisały za mnie też możesz banować , ale ja już nie chce nikomu naprawdę robić krzywdy.
Tutaj jeszcze zdjęcie na przeprosiny starałem się jak mogłem:

https://imgur.com/a/YdmoyUg

Wklejam za Krystexa bo jak wiesz ma bana.

Odnośniki do poprzednich apelacji: https://mta4life.pl/forums/topic/163426-wniosek-o-odbanowanie-krystex-ukarany-przez-zbyk/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności