Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

ponczolas

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odbanowanie Krystex* ukarany przez Zbyk.

Rekomendowane odpowiedzi

Treść wątku: Ban
Login: Krystex
Serial: 064D497846DF981110ED8B2ACDC708A4
Powód:  Ty i tak tu cały czas odwalasz
Nick osoby nakładającej bana: ZbyK
Data otrzymania bana: W styczniu 2019 r
Długość bana: 999d

Opis sytuacji: Pewnego dnia wziąłem sobie od kogoś huntleya nie pamiętam dokładnie kogo to był, ale wiem że miałem klucze i po prostu zacząłem odwalać. Od tej sytuacji minęło już 10 miesięcy i nabrałem pokory i szacunku do drugiej osoby i za to, że Ty wkładasz tyle serca w ten serwer a ja wchodziłem tylko sobie poodwalać. Jakby mi nie zależało na unbanie na tym serwerze to bym nie pisał ciągle tych apelacji i nie truł Cię.A gdybym dostał unbana to wróciłbym z kumplami z reala. Gdybym dostał ub to chciałbym napisać podanie do jakiejś frakcji, a po prostu będąc w frakcji nie da sie odwalać, moge przysięgnąć, że NIE DOSTANĘ ŻADNEJ kary po odbanowaniu. A kończy się rok i chciałbym taki prezent od Ciebie dostać w postaci unbana, a wiadomo że jak są święta to jest więcej czasu na to żeby sobie pograć na 4life. Chciałbym poczuć ten klimat świąt na 4life i zagrać z kumplami.

Coś od siebie: Moje życie zmieniło się o 180 stopni co dużo osób to zauważyło i już nie jestem taki jak kiedyś ten ban dał mi to do siebie, że trzeba mieć szacunek do drugiej osoby.ZA TE TARANOWANIE JESTEM W STANIE ODDAĆ 50 000 TYSIĘCY Z KONTA 4life.Chciałbym naprawde chciałbym wrócić i popracować sobie na lawetach i bardzo mocno Cię przeprosić oraz graczy którym zrobiłem krzywdę. Nie wiem co jeszcze tu napisać, ale uwierz, że chyba nikomu innemu tak nie zależy na ub jak mi. Nawet jestem w stanie pisać ciągle te apelacje bo naprawdę mi bardzo żależy na tym serwerze po prostu jak nigdy.MYŚLĘ , ŻE PRZECZYTASZ TĄ APELACJE I WEŹMIESZ TO DO SERCA. Wiem, że miałem juz dużo szans, ale chciałbym dostać tą ostatnią obiecuję , że jak cos odwale to mozesz mnie wszedzie zbanować i osoby które będą pisały za mnie też możesz banować , ale ja już nie chce nikomu naprawdę robić krzywdy.
Tutaj jeszcze zdjęcie na przeprosiny starałem się jak mogłem:

https://imgur.com/a/YdmoyUg

Wklejam za Krystexa bo jak wiesz ma bana.

Odnośniki do poprzednich apelacji: https://mta4life.pl/forums/topic/163426-wniosek-o-odbanowanie-krystex-ukarany-przez-zbyk/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.09.2019 o 14:02, ZbyK.gg napisał:

I Ty nadal z takim tekstem prosisz o odbanowanie.

Nie dostaniesz UB i każda kolejna próba apelowania zakończy się banem dla osób które wkleją Twoją apelacje.
Póki co, kończy się banem na forum dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności