Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kikan555

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - Kikan555 ukarany przez PerPani

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Kikan555
Serial: 92840D8DF138C4F4D13C28CF93BD3393
Powód: " ma ktoś bota na sprzedasz xD "
Nick osoby nakładającej bana: PerPani
Data otrzymania bana: 4 Grudnia 2019
Długość bana: 3 lata
Opis sytuacji: Kopałem na spokojnie węgiel, spotkałem jakiegoś gościa po czym pisaliśmy sobie o sprawach "Węgla". Np: Ile węgla zbierasz dziennie ? Ile najwięcej uzbierałeś w dzień ? Jak już sobie pogadaliśmy kończyłem właśnie zbierać ostatnią 50-tkę. Przy około 40 kg napisałem żeby zażartować: " ma ktoś bota na sprzedasz xD ", wiem że za posiadanie bota jest ban, po prostu zażartowałem.
Coś od siebie: Nie miałem pojęcia że za takie słowa jest ban, nigdy nie pomyślałem żeby używać bota jeśli w ogóle jest. Przepraszam i już nigdy się nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Kikan555 napisał:

napisałem żeby zażartować: " ma ktoś bota na sprzedasz xD ",

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, PerPani napisał:

napisałem żeby zażartować: " ma ktoś bota na sprzedasz xD ",

Nie wiedziałem że takich rzeczy nie powinienem pisać. Zażartowałem ale mi nie wyszło. Przepraszam

Edytowane przez Kikan555

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, PerPani napisał:

Niestety, ale mogę tylko zerowanie konta zaproponować.

Ale czemu ? Po prostu za takie słowa dostane zerowanie konta ? Po 2 latach grania dostane zerowanie konta za takie coś serio ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość zapłaty kary grzywny ? Zażartowałem sobie z botów i za takie coś naprawdę ? Jestem uczciwy i gra z botem nie byłaby fajna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu za takie słowa mam dostać zerowanie, proszę was i przepraszam. Nigdy już tak nie zrobię, proszę nie chce wszystkiego tracić, przyrzekam nic nie zrobiłem po prostu głupio zapytałem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności