Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Administratorem Pitu112


Drasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41CkXgU.png

 

Witam wszystkich! Dziś przedstawię wam wywiad z Administratorem Serwera @Pitu112. Zapraszam do czytania.


Z - Zamachowiec

P - Pitu112

 

Z: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Zamachowiec z Redakcji 4Life News. Czy chciałby pan udzielić mi wywiadu?

P: Cześć, nie ma problemu!

 

Z: To może na początek opowiedz nam coś o sobie?

P: Cześć, na imię mam Piotrek, znajomi mówią na mnie Pitu, z resztą to widać nawet po nicku w grze (zaśmiał się), pochodzę z okolic Kielc, mam piękną kobietę, dziecko. Z zawodu jestem strażakiem PSP, oraz OSP, ogólnie najwięcej czasu poświęcam właśnie tym  dwóm pasjom, jeśli człowiek robi to co kocha i oddaje temu wszystko, jest wtedy osobą szczęśliwą. Taki właśnie jestem.

 

Z: Jak trafiłeś na serwer i co cię skłoniło żeby na nim grać?

P: Na serwer trafiłem zupełnie przypadkowo w 2017 roku, za na mową dwóch osób (Pablo, oraz Kermit), z którymi  jeździliśmy w firmie "PawBud" trasy w Euro Trucku, razem ze mną przyszedł również Hejlo. Co mnie skłoniło by tu grać? Odpowiedź jest prosta, nigdy nie grałem w MTA, grając troszkę na tym serwerze, bardzo mi się to spodobało.

 

Z: Czy początki były dla ciebie trudne?

P: Początki zazwyczaj są trudne... Ale dałem radę. Po kilku godzinach gry, już ogarnąłem o co chodzi i poznałem parę ciekawych osób.

 

Z: Odpowiedz nam jak rozpocząłeś swoją przygodę z frakcjami na serwerze?

P: Oj, tutaj to długa historia, na samym początku mając ok. 50 godzin, napisałem podanie do TSA.... Przykro, nie dostałem się. Później napisałem do SAFD, również się nie dostałem. Ale nie poddawałem się i za trzecim razem napisałem podanie do frakcji SAMD... uffff w końcu się dostałem, byłem bardzo zdziwiony, ale zarazem szczęśliwy! Zareagowałem tak "super w końcu się udało!". Jak to się mówi do trzech razy sztuka (zaśmiał się). Akademię SAMD przeszedł bez problemu, bo na co dzień mam do czynienia z Kwalifikowaną Pierwszą Pomocą, nie spodziewałem się również, tak szybkiego awansu, z lekarza specjalistycznego do zarządu frakcji na stanowisko ordynatora Interny. Za niecałe dwa miesiące dostałem V-dyrektora, natomiast później lidera frakcji. Po jakimś czasie odszedłem, postanowiłem napisać podanie do TSA, dostałem się, spędziłem tam około miesiąca, później była SARA. Po 2 miesiącach znowu objąłem Lidera frakcji SAMD, wtedy akurat frakcja podupadała. Na samym końcu SAFD - jestem tutaj do tej pory.

 

Z: Od niedawna jesteś Rzecznikiem Prasowym frakcji SAFD opowiedz nam coś o tym?

P: Zarząd frakcji San Andreas Fire Department, zaproponował mi to stanowisko na ostatnim spotkaniu frakcyjnym. Trochę mnie "zatkało", że akurat mnie, chociaż ja tylko z taką propozycją do nicy wyszedłem, że tak powiem pisząc pismo (zaśmiał się). Jako rzecznik prasowy odpowiadam za informowanie osób o zagrożeniach, udzielam wywiadów środkom masowego przekazu na temat różnych akcji ratowniczo-gaśniczych, jak i prewencyjnych.

 

Z: Jak na dzień dzisiejszy podoba Ci się frakcja i jaka panuje w niej atmosfera?

P: We frakcji SAFD panuje świetna atmosfera, dużo śmiechu, jak i poważnych dyskusji. Polecam bardzo serdecznie dołączyć do naszej ekipy!

 

Z: Czy planujesz w najbliższym czasie zmienić frakcje?

P: Nie, nie planuję zmienić frakcji, jest mi tutaj dobrze, chyba, że podpadnę zarządowi (zaśmiał się).

 

Z: Odejdźmy trochę od tematu frakcji. Po jakim czasie otrzymałeś awans na rangę Administratora i jaka była twoja reakcja?

P: Administratora serwera dostałem po nie całych 3 miesiącach, będąc na supporcie. Naprawdę bardzo miło zaskoczenie to było dla mnie.

 

Z: Co sądzisz o nowych supportach?

P: Z tego grona, najbardziej znam tylko @PontoniastY., ale każdy musiał się czymś wyróżnić dla serwera, więc zostali wybrani i szanuję ten wybór.

 

Z: Gdybyś utracił rangę, zrezygnował byś z serwera?

P: Gdybym stracił rangę (a byłem już blisko) to i tak bym grał, na tym zacnym serwerku, chociażby dla frakcji i dobrej ekipy.

 

Z: Zmieniając temat. Opowiedz nam coś o organizacji, w której aktualnie się znajdujesz?

P: Aktualnie jestem członkiem organizacji Toxicos, kiedyś siedząc na komunikatorze mumble, w gronie członków frakcji SAFD, postanowiliśmy założyć ową organizacje, jest tam sporo świetnych osób.

 

Z: Powiedz nam również jaka panuje atmosfera w organizacji?

P: Atmosfera w naszej organizacji, również jest świetna!

 

Z: Wywiad dobiega końca, ostatnie dwa pytanka. Powiedz nam co aktualnie Ci sprawia przyjemność grając na naszym serwerze?

P: Co mi sprawia przyjemność na serwerze? Odpowiedź jest prosta frakcja, dobra ekipa, oraz możliwość pomagania graczom.

 

Z: Kogo byś chciał pozdrowić?

P: Myślę,że tutaj chciałbym pozdrowić Ciebie, za chęć udzielenia wywiadu ze mną (zaśmiał się) jak i również @PontoniastY. @Hejlo @PerPani @Wiesi3k. @Norbiwwk @Placuszek @Fus1oN @bigos. @Speczi. @Czosneek @hoopak @xAvenes* @Krychu i całą resztę tej dobrej SAFD'owskiej ekipy, jak i graczy!

 

Z: Dzięki za poświęcenie mi czasu.

P: Również dziękuję, myślę, że wywiad się spodoba. Cześć!


Młodszy Redaktor @.Zamachowiec

Edytowane przez .Zamachowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, .Zamachowiec napisał:

 

Z: Zmieniając temat. Opowiedz nam coś o organizacji, w której aktualnie się znajdujesz?

P: Aktualnie jestem członkiem organizacji Toxicos, kiedyś siedząc na komunikatorze mumble, w gronie członków frakcji SAFD, postanowiliśmy założyć ową frakcję, jest tam sporo świetnych osób. 

@.Zamachowiec

Mała poprawka i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Torix napisał:

Już myślałem, że będę mógł napisać coś pozytywnego, ale jak zwykle wszystko musiało się popsuć w pewnym momencie.

Konstruktywna krytyka – rodzaj krytyki, która charakteryzuje się tym, że osoba krytykująca przedstawia lub sugeruje jednocześnie sposób lub sposoby rozwiązania problemu poddanego krytyce. Można ten rodzaj krytyki zaliczyć do krytyki wyższego poziomu w przeciwieństwie do zwykłej krytyki pozbawionej tej cechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Torix napisał:

Już myślałem, że będę mógł napisać coś pozytywnego, ale jak zwykle wszystko musiało się popsuć w pewnym momencie.

Tobie się chyba naprawdę nudzi! Jeżeli jesteś taki bystry i spostrzegawczy to może sam napisz podanie do redakcji i wykonaj artykuł, jesteśmy tylko ludźmi i możemy popełniać błędy, a zamiast krytyki z twojej strony możesz przestawić popełnione mu błędy to on to poprawi A nie odrazu  wyjeżdżasz nam tutaj że redakcja robi wszystko źle . 

 

Edytowane przez PAWELOVSKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, karolx123 napisał:

 

I co w tym dziwnego? Standardowe pytanie... 

Jak trafił na serwer 

Co cię skłoniło, żeby na nim grać. 

18 godzin temu, .Zamachowiec napisał:

P: Na serwer trafiłem zupełnie przypadkowo w 2017 roku, za na mową dwóch osób (Pablo, oraz Kermit), z którymi  jeździliśmy w firmie "PawBud" trasy w Euro Trucku, razem ze mną przyszedł również Hejlo. Co mnie skłoniło by tu grać? Odpowiedź jest prosta, nigdy nie grałem w MTA, grając troszkę na tym serwerze, bardzo mi się to spodobało.

 

Jest też odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin