Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Bregon,veeniX oskarżony przez sskk


K4per
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: Bregon veeniX
    Data i godzina zdarzenia: 4.12.2019
    Pełen opis sytuacji: Więc sapd było na DM.Zbierali ludzi.Na jednej akcji kolega napisał że sapd go ma więc z GS na stację zrobiłem tpev bo SAPD go miało w pobliżu Pizzeri.Nie udało mi się go uratować.Parę sekund później zaczoł Jassiek pościg pieszy zamną.Nie udało mu się ponieważ dostał z tapa i został zabity.Wbiegłem do domków tzw.Melin przeczekałem chwilę tam wyszedłem z domku rozejrzałem się  nie było SAPD wokół mnie ani domków więc zrobiłem tpev żeby iść na PP po karta.Gdy zrobiłem tpev Bregon kampił z palizatorem na tpeva.Gdy złapali mnie opowiedziałem wszystko.Postanowili dać mi x2 ponieważ "niby" kłamałem.Jeśli "był" pościg jakiś zamna jak używałem tpev gdy nie było wokół mnie ani jednego SAPD to powinni dać Okrzyk jeśli widzieli mnie.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

[2019-12-04 21:05:49] [Output] : ✔ Zostałeś/aś przeniesiony/a do więzienia.
[2019-12-04 21:05:49] [Output] : âś” PowĂłd: ZabĂłjstwo funkcjonariuszy + uzycie tpeva w trakcie ucieczki pieszej.
[2019-12-04 21:05:49] [Output] : ✔ Czas, który musisz odsiedzieć to 180 minut/y


    Ja,Sskk zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez sskk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc zaczniemy od pierwszej akcji na dachu, gonił Cię @Jasiekk wraz ze mną i @veeniX.. Spadłeś z dachu po czym znikłeś tłumaczyłeś się ze pobiegłeś na siłownię co nie ma prawa bytu ponieważ z tego dachu droga na siłownie jest jak na dłonie więc zapewne już użyłeś TPEV. Później gdy zabiłeś @Jasiekk byłem nie daleko was zauważyłem że znikłeś pierwsze co pomyślałem ze znów użyłeś TPEV i się nie pomyliłem po chwili zrespiłeś się praktycznie przy mnie tłumacząc się ze miałeś takie prawo. Więc celowo uciekłeś z DM poprzez tpev bo wiedziałeś że Cię gonimy wiec chciałeś uniknąć kary wiedząc ze masz przewagę. I cały czas tłumaczyłem CI to cały czas nie ważne czy zgubisz na 1 minute pd czy na 2 nie masz prawa użyć tpev, exita czy też zabić się pościg to pościg to tak jak byś uciekł do ls i dał tpev do lv bo przecież nie było PD obok. Samo to ze przyznałeś się ze uciekłeś do domku co już jest dobrym przykładem by uniknąć kary. Byś przyznał się do błędu bym nawet podarował Ci to patrząc na Twoje ostatnie rzeczy związane z tym.

Teraz dlaczego dostałeś 2x minuty tak jak napisałem 2x uciekałeś poprzez TPEV oraz patrząc na Twoje poprzednie kary i zachowania które też przytoczę nadal się nie nauczyłeś i nie chciałeś się przyznać.

nHKnmMl.jpg

Tutaj jak nagle się pojawiłeś na DM wiadomo TPEV.

A tutaj już kary za te same przewinienia.

 

image.png.61cd92d707f1ae548aa1ac66b593eed7.png

A tutaj druga perełka jak lubisz wychodzić czy też używać TPEV

jPHQiQc.jpg

Jest to moja pierwsza i ostatnia wypowiedz masz problem do innych graczy czas najwyższy popracować nad sobą tyle ode mnie Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bregon. napisał:

Samo to ze przyznałeś się ze uciekłeś do domku co już jest dobrym przykładem by uniknąć kary. Byś przyznał się do błędu bym nawet podarował Ci to patrząc na Twoje ostatnie rzeczy związane z tym.

W domku się schowałem przez jakaś chwile wyszedłem z domu miałem prawo wtedy zrobić tpev jesli nie było was w pobliżu.

 

3 minuty temu, Bregon. napisał:

Spadłeś z dachu po czym znikłeś tłumaczyłeś się ze pobiegłeś na siłownię co nie ma prawa bytu ponieważ z tego dachu droga na siłownie jest jak na dłonie więc zapewne już użyłeś TPEV.

Nie zrobiłem tu Tpev.Byliscie daleko odemnie gdy zaczęłam uciekać.Spadlem z dachu i uciekałem za siłownie gdzie uciekałem na Gs.Po 4/5 min dostałem info ze macie Reksia tepnelem się żeby mu pomoc.Nie udało się.Po chwili jasiek zaczął poscig pieszy gdzie został zabity przezemnie i wtedy schowałem się w domku.

 

6 minut temu, Bregon. napisał:

A tutaj już kary za te same przewinienia.

 

 image.png.61cd92d707f1ae548aa1ac66b593eed7.png

A tutaj druga perełka jak lubisz wychodzić czy też używać TPEV

jPHQiQc.jpg

 Jest to moja pierwsza i ostatnia wypowiedz masz problem do innych graczy czas najwyższy popracować nad sobą tyle ode mnie Pozdrawiam.

Od tego czasu nie używałem tpev podczas pościgu.   
 

// sory za błędy pisane z tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sskk napisał:

Jeśli "był" pościg jakiś zamna jak używałem tpev gdy nie było wokół mnie ani jednego SAPD to powinni dać Okrzyk jeśli widzieli mnie.

Niestety nie mamy potrzeby wysyłać szczególnie Tobie binda z treścią na glebę, bo gdy nas zobaczyłes zacząłeś uciekać, więc wiedziałeś, że cię gonimy. Potem już po całej akcji wezwalem administratora @AcoreQ, który próbował sprawdzić logi i z tego co pisał, widział jak używałes tpeva. Wiele razy pokazałeś jaki jesteś cwaniaczek, szczególnie to że niby nie umiemy cię złapać. Powiedz, jak mamy cię złapać skoro ciągle używasz tpeva? Jesteś żałosną osobą, która nie umie pogodzić się z porażką, i ciągle pisze skargi po przegranej na dmie. Zajmij się w końcu sobą, a nie na siłę szukasz czegoś, aby "ud***c" funkcjonariuszy. Nie wiem, czemu jeszcze ten dział skarg istnieje, skoro 90% skarg zostaje odrzuconych. Ładnie też po ostatniej akcji zacząłeś grozić @StivGamer na prywatnych wiadomościach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, veeniX. napisał:
11 godzin temu, sskk napisał:

 

Niestety nie mamy potrzeby wysyłać szczególnie Tobie binda z treścią na glebę, bo gdy nas zobaczyłes zacząłeś uciekać, więc wiedziałeś, że cię gonimy. Potem już po całej akcji wezwalem administratora @AcoreQ, który próbował sprawdzić logi i z tego co pisał, widział jak używałes tpeva. Wiele razy pokazałeś jaki jesteś cwaniaczek,

Ta ? Użyłem max 2/3 razy raz jak z domku  wyszedłem a raz z gs.Ty jesteś „Pseudocwaniaczek”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2019 o 16:31, sskk napisał:

Napisałeś jak się przyznam dostanę 90 napisałem jak było dostałem 180.

Owszem nadal szedles w zaparte że mogłeś użyć tpev bo nie było przez chwilę przy Tobie PD. Tłumaczyłem Ci że mimo że nie ma pd musi minąć dłuższa chwila wtedy wiesz że zostały wstrzymane działania poscigowe. Upierales się ze kara jest bezpodstawna, straszyłes skarga potem prosiles o mniejszy wymiary kary wiec czules w sobie wine lecz wolales isc w zaparte wiec dostałeś karę adekwatna do używania tpev.

Edytowane przez Bregon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Bregon. napisał:

Owszem nadal szedles w zaparte że mogłeś użyć tpev bo nie było przez chwilę przy Tobie PD. Tłumaczyłem Ci że mimo że nie ma pd musi minąć dłuższa chwila wtedy wiesz że zostały wstrzymane działania poscigowe. Upierdales się nie widziałeś w Tobie winy więc dostałeś karę adekwatna do używania tpev.

Minęła dłuższa  chwila gdy odczekałem i wyszedłem.Wiec nie było żadnego PD więc zrobiłem tpev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obliczając mandat u Pana @sskk za łamanie zasad RP, z mnożnikiem wychodzi 5400 PLN, czyli 54 minut.

Wykonałeś /tpev, czyli 108 minut.

Zabójstwo funkcjonariusza - 198 minut.

@Bregon. jedynie do czego mogę się przyczepić to do sposobu obliczania minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin