Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Malina1

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odwieszenie prawa jazdy- Malina1 ukarany przez Teddy.

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Malina1
Serial:  C643061B8C747A1FADABBA4374555543
Powód: Taran Supporta
Nick osoby nakładającej kare: Teddy.
Data otrzymania kary: 4 grudnia 2019, 19:44
Długość kary: Od: 4 Grudnia 2019, 19:44 Do: 7 grudnia 2019, 19:44
Opis sytuacji: Jechałem sobie Bulletem za supportem i chciałem ich wyprzedzić bo jechali  wolno coś koło 80K/M a było ograniczenie do 120K/M więc chciałem ich wyprzedzić i jako że w ustawieniach mam ustawioną odległość renderowania na bardzo krótką to nie widziałem że przedemna jedzie kurier i podczas wyprzedzania supporta  jak zobaczyłem że zbliża się kurier i jedzie rozpedzony w moja strone to spanikowałem i zjechałem na swój pas ponieważ nie chciałem wjechać w tego kuriera ,a jako że nie miałem miejsca na pasie to przypadkowo wjechałem w supporta :(.
Coś od siebie: Bardzo przepraszam pana Teddy'iego za tę sytuacje , więcej to już sie nie powtorzy i sam pan wie że nie chciałęm wjechać w kurierka i zjechałem na pas a akurat pan przejezdzał na tym pasie i w Pana wjechałem bardzo przepraszam za to i przepraszam Teddy'iego za to co napisałem na /pm było to pisane pod wpływem emocji bardzo pana przepraszam, już nigdy taka sytuacja się nie powtórzy z góry wszystkich przepraszam i proszę o zdjecie kary ponieważ mam zabrane Prawo jazdy do soboty wieczoru a w weekend chciałbym sobie troche pograć i kupić jakieś fajne autko. Jeszcze raz przepraszam Teddy'iego.
Odnośniki do poprzednich apelacji: https://mta4life.pl/forums/topic/166270-wniosek-o-oddanie-prawo-jazdy/?tab=comments#comment-1337891

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności