Witam. Z racji, iż lubicie konkursy, postanowiłem zrobić kolejny! Do wygrania będzie pojazd marki Esperanto!   Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony poprzez Losowanie!! Aby wziąć udział w konkursie należy:  -Zaobserwować mój profil na forum. -Napisać dowolny komentarz pod tym tematem -Zostawić reakcję pod tym postem. Pisanie więcej niż jednej wypowiedzi karane jest dyskwalifikacją.  | Odpowiedzi można dodawać do piątku [17.12.2019 do godziny