Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam Jedną z lepszych baz organizacji w San Fierro z Ogrodzeniem i Bankomatem !


adus12135
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa nieruchomości: Dom
ID nieruchomości: 179
Cena za dobę: 240pln
Lokalizacja: San Fierro - Queens
Cena: Interesuje mnie minimum 100k gotówką - Chciałem,więcej ale z racji tego,że planuje sprzedać wszystkie auta i rzadziej teraz wbijam z bazy i tak nie korzystam,więc wole oddać komuś do użytku na organizacje lub do celów prywatnych.
SS’y: 
https://imgur.com/a/IXAGnTK - Dużo ssów :D  Niżej dodam najciekawsze :)  
Coś od siebie: No co tu pisać :*  Super Baza Organizacji. Super Lokalizacja - San Fierro. Cała baza ma bardzo dużo miejsca,dużo ciekawych dodatków,kolumny daszki itd,więc zapewnia wiele opcji i konfiguracji w jaki można ułożyć pojazdy. Cała baza jest ogrodzona i ma tablice z napisem " Teren prywatny ". Ma wiele ciekawych elementów,a co najlepsze opłata za dobe wynosi jedyne 240 plnów,co jak na baze organizacji,zwłaszcza taką jest bardzo niską opłatą. O warto jeszcze wspomnieć,że na terenie bazy jest bankomat. Ogólnie polecam każdemu. 

2ODcKsg.png

oR8sQuf.png

aLTERU3.png

2gWy70o.png

GGHwlLZ.png

4HaHWoY.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, qesay napisał:

50l

Jakiś start to jest ale malutko oferty na serwie miałem po około 100k-120k,jak bazy nie sprzedawałem,oferte miałęm 100k z 3 dni temu i trzymałem typowi,ale okazał się nie słownym pajacem,także oczekuje coś w okolicy 90-100k i moge oddawać z racji tego,że baza ma malutką opłatę,ma bankomat i ogrodzenie i jest mi na ten moment nie potrzebna,iż mam przerwe od 4life,a nie ma sensu wbijać i opłacać jak i tak nie korzystam,dlatego moge zejść ciut z ceny,która i tak jest już dość niska jak na taką posiadłość,więc jak ktoś szuka czegoś sensownego pod Organizacje to ma idealny moment na to by ją zakupić,iż jestem zdeterminowany do sprzedaży.

Edytowane przez adus12135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin