Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jak wycenić pojazd


Grzanka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiem Ci tak, jedno wielkie XD 

W dniu 15.12.2019 o 04:40, Grzanka napisał:

7. LPG tutaj za demontaż nic nie dostajemy ale ja osobiście zawsze dodaje za LPG do ceny 1000PLN

8. Licznik tak jak w przypadku LPG za demontaż nic nie dostaniemy więc dodajemy 1000PLN

ale może ktoś tak kiedyś doliczy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poradnika to nie jest napisany najlepiej na pewno dla nowych graczy którzy dopiero zaczynają grać będzie to dobry poradnik ale dla osób które handlują autami z lpg 75l lub z ft to będzie najgorszy poradnik na świecie tutaj widać idealnie zaniżanie rynku na tym przykładzie 
 

W dniu 15.12.2019 o 04:40, Grzanka napisał:

7. LPG tutaj za demontaż nic nie dostajemy ale ja osobiście zawsze dodaje za LPG do ceny 1000PLN

8. Licznik tak jak w przypadku LPG za demontaż nic nie dostaniemy więc dodajemy 1000PLN

9. dodatkowy klucz jest to dodatek osobiście dodaje za niego 500-1000PLN

jak się da lpg 75l nigdy nikt nie dodaje 1k bo to byłoby chore licznik tak samo (nie mówię tutaj o podstawowym kolorze typu biały) kluczyk też :/ 

za lpg zawsze ja, moi znajomi dodawali (mowa tu o 75l) minimum 20k nie znam nikogo kto by dodawał 1k do ceny przy takim lpg, licznik też daje do ceny 5-7k to zależy od koloru z kluczykiem taka sama sprawa jak z licznikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik najgłupszy jaki w życiu widziałem, poważnie.
Każdy teraz liczy pojazd według tego śmiesznego cennika, za niedługo ktoś napisze poradnik z wycenianiem i bullety po 500k 2.0 FT będą.
Najgorsze co mogło powstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 18:46, Sasuczke napisał:

Poradnik najgłupszy jaki w życiu widziałem, poważnie.
Każdy teraz liczy pojazd według tego śmiesznego cennika, za niedługo ktoś napisze poradnik z wycenianiem i bullety po 500k 2.0 FT będą.
Najgorsze co mogło powstać.

Nie przesadzaj, nawet jeśli wartość niektórych rzeczy (LPG, klucze, licznik) była zaniżona przez autora to jednak w głównej mierze poradnik był w porządku oraz przydatny dla osób nieznających się na gospodarce serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin