Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Stachuu. Oskarżony przez ToMasz


ToMasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza:  Stachuu.

Data i godzina zdarzenia: 22-12-2019 około godziny 22

Pełen opis sytuacji:  no to tak jeżdżę sobie z kumplem po sf jadę w stone mechanika od sweeperów i nagle moje opony są przebite i patrze że do mnie stachu strzeela nie uciekłem cofnołem żeby się dowiedzieć dlaczego to robi i podobno ja go z taranowałem i podobno stunty na radiolke robiłem jak ja nic takiego nie robiłem na niego jak tak chciałbym dowody że coś takiego robiłem . 

PS. Przebiłeś mi moje wzmacniane opony chciałbym żebyś mi oddał pieniądze za te wzmacniane opony 2,4k !!

Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/Ym3ucKI 

Poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/a/aLTW6n4

Edytowane przez ToMasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedstawiam filmik na którym widać co robiłeś i pamiętaj kiedy stwarzasz zagrożenie celowo czyli, taran, przejeżdzanie innych osób czy funk. może skutkować ostrzałem w twoją stornę . Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Stachuu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD, inaczej tej skargi ująć się nie da. @Stachuu.po prostu dobrze postąpił w tej sytacji, ponieważ to było przeszkadzanie podczas pełnienia służby. Ciesz się że cie na Dillimore na wycieczkę nie wziął ze sobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin