Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Za swoje czyny muszę odpowiadać... ~ Janusz_Barton 07.03.2016 [*]


TwinTurbo^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Tutaj pisze Wasz ukochany Janusz_Barton. W dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych dostałem bana na 999dni. "Nagroda" za czyn była słuszna. Teraz zrozumiałem jaki bląd popełnilem ale czy teraz to ma sens? Chciałbym się zmienić, gdyż moje obecne zachowanie było zbyt dziecinne. Chciałbym przeprosić Administrację Serwera, a przede wszystkim CIEBIE ZbyK, za to co do Ciebie napisałem. Poniosły mnie emocje.. zreszta jak zawsze. Gratuluję Ci wspaniałego serwera, z którym mam niesamowite wspomnienia... szkoda, że tak musiałem skończyć...przepraszam...

 

Dzięki za wspólną grę! Będę tęsknić... już tęsknię... żałuje swojego czynu, choćby dla tych kilkudziesieciu wspanialych osób, które poznałem...

 

[]♡ KOCHAM WAS ♡

// Pisze za Janusza... Żegnaj misiu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JANUSZ NIEEEE NIE RÓB MI TEGO MISIAKU! :(

Staraj się o ub, bo bez Ciebie nie wytrzymam XD te nasze odpały, odwalanie, rozmowy na mm itp. Dlaczego? Dlaczego to musiało się tak skończyć? Proszę Cie tylko nie Ty! Postaraj się o ub! Twój Koleszka B@rt3kAkaBartuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, nie panikujcie, niech Janusz stara się o UB - napiszę kolejną apelacje za tydzień/dwa i tak do skutku - i tyle co mogę powiedzieć w tej kwestii...

Jego ostatnia apelacja: http://mta4life.pl/index.php?/topic/16848-wniosek-o-odbanowanie-janusz-barton-zbanowany-przez-gr3gory/&do=findComment&comment=126195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin