Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SAFD - niesłuszne wydalenie z frakcji


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: maks04
Nick: maks04
Serial: B76F61D6702D4032DB7ECA3EC91B3BB2

Przynależność do frakcji: SAFD
Opis sytuacji: Sprawa zaczęła się w miniony piątek ( 20.12.2019 r. ). Trwały w ten czas egzaminy w akademii SAFD, na pełno prawnego członka frakcji. Podczas pierwszego szkolenia w akademii dostaliśmy informację, że wszystkie informacje o szkoleniach i nie tylko będą trafiać na discorda. Niestety nie pojawiła się tam informacja o egzaminach ( przeszukałem całego discorda i nie było ), a śledziłem go na bieżąco. Drugim powodem, który skusił mnie na przerzucenie się na discorda był brak informacji na forum w dziale akademii. Ponad to informacje o szkoleniach wlatywały o 11, a szkolenia odbywały się o 19 tego samego dnia, co utrudniało organizację czasu. Tak też było w przypadku egzaminów, informacja o nich pojawiła się w godzinach wieczornych 15.20.2019 r. ( ok. 20 ). Część teoretyczna miała trwać ( o ile pamiętam) 16 - 17 a praktyczna 18 - 20. Dnia 22. 12. 2019 r. miało odbyć się podsumowanie akademii i ogłoszenie wyników. Przez przypadek natknąłem się na ten artykuł czytając materiały szkoleniowe na forum. W tym czasie prosiłem lidera frakcji @Placuszek o umożliwienie mi zdania egzaminów w trakcie egzaminów poprawkowych. Niestety on nie odpisywał mi, a jak dostawałem informacje to z grubsza o treści " nie, bo jest już za późno" i to już po zakończeniu egzaminów. Sprawa nabrała rozgłosu gdy w poniedziałek ( 23.12.2019 r. ) napisałem ogłoszenie ogólnodostępne dla wszystkich na discordzie.  Wtedy do rozmowy dołączyli @Norbiwwk @Fus1oN oraz @kartovelek.. Twierdzili oni, że jak zrobią raz wyjątek to wszyscy będą chcieli. Tak samo jak i wcześniej prosiłem ich o umożliwienie zdania mi egzaminu teoretycznego w terminie poprawkowym. Ich odpowiedź była arogancka ponieważ twierdzili że jak zdam ten egzamin to będę chciał potem praktyczny i, że nie maja czasu i za późno się odezwałem. Na dodatek zaoferowałem im propozycję, żebym został na koleją akademię i zdam sobie w kursie przyspieszonym. Niestety potraktowali mnie bezczelnie, dlatego że zostałem wydalony z frakcji SAFD z powodu "Nieprzystąpienia do egzaminu poprawkowego". Cały ten czas prosiłem ich oto aby mi dali możliwość zdania egzaminów, a oni zostawili mnie z takim czymś. Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy i przywrócenie mnie do frakcji. Przepraszam, że tak późno to piszę, ale są święta i dopiero teraz usiadłem do kompa.   
Dowody: niestey ma tylko z rozmowy z @Placuszek bo mnie wywalili.

1307991922_szybki1.thumb.PNG.bfb116fcc2312553ca926263452c8e87.PNG244658180_szybki2.thumb.PNG.7c0af428653fb32a11621652e7872a64.PNG 

1550927617_szybkie4.thumb.PNG.38002292689cb23bd5c9803676fc811a.PNG

 

 

Świadkowie: wszyscy, którzy mają dostęp do discorda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, nie zgadzasz się z tym, że zostałeś wydalony z frakcji z powodu niepodejścia do egzaminu w wyznaczonym dla Akademii terminie. Teraz postaram się Ci troszeczkę bardziej łopatologicznie to wyjaśnić.
We frakcji od zawsze egzaminy są zapowiadane na forum w postaci odpowiedniego tematu pod którym Akademia ma obowiązek się zapisać na odpowiedni termin wyznaczony przez egzaminatora.
Szkolenia są zapowiadane na dwóch platformach - Discord oraz forum. Tylko szkolenia, nie egzaminy.

Termin egzaminów teoretycznych był ustawiony na dni 16 - 17 grudnia. Odpowiedni temat na forum ukazał się 15 grudnia. Jeżeli już tak mocno zapierasz się w tym Discordzie to proszę, zapowiedź egzaminów na Discordzie. Nawet dwa.

UdHhWW4.png

To, że przeoczyłeś zapisy na egzamin to już tylko i wyłącznie Twoja wina, nie nasza.

Co więcej, we frakcji od zawsze panuje zasada, że jak nie przystąpisz do egzaminu teoretycznego, to nie masz możliwości poprawki, automatycznie równa się to zwolnieniu. Gdybyś jeszcze powiedzmy we wtorek napisał do kogokolwiek z zarządu, że nie jesteś w stanie stawić się na ten termin egzaminu to nie ma problemu, coś byśmy wymyślili, ale Ty nawet nie zapisałeś się na egzamin na forum, co jest obowiązkowe!

Nie zrobiliśmy Ci egzaminu teoretycznego w sobotę, gdyż podliczenie wszystkich wyników osób, które podeszły do egzaminu też jest czasochłonne. Jest wyznaczony termin na egzamin - nie stawiasz się - zostajesz zwolniony z frakcji. Proste i logiczne.

Panowie Norbiwwk, Kartovelek oraz Fusion starali się Tobie wyjaśnić dlaczego nie zostanie Ci wyznaczony nowy termin egzaminu. Oni tutaj wykonali swoje obowiązki prawidłowo.

Pozdrawiam oraz życzę wesołych świąt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując z twojej wypowiedzi wiadomość fuziona i twoja zamieszczona na zdjęciu były publikowane na nieoficjalnym dziale zwanym of topic(o wszystkim i o niczym) i moim obowiązkiem nie jest przeglądanie tego działu. Mogę wręcz powiedzieć teraz że jestem tego pewien, ponieważ przeglądałem wszystkie działy które leżały w moim obowiązku, a dział wymieniony powyżej nim nie jest. Starałeś się to perfidnie ukryć ucinajonc tą fotografię. To właśnie zarząd ma obowiązek doinformować pracownika o ewentualnym terminie szkolenia. Perfidny i kłamliwy oraz obiegający od rzeczywistości jest też powód usunięcoa z frakcji. Dobrze wiedziałeś, że zależy mi na terminie poprafkowym, którego mi nie umożliwiłeś, a uznałeś za przyczynę du zwolnienia. Liczę na to, że przemyślisz swoją nierozsądną decyzję i umożliwisz mi zdanie egzaminu tym razem u boku prazownika KSF, aby nie doszł do żadnych zakłuceń

Edytowane przez maks04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak drogi Panie @maks04 Twoim obowiązkiem na stopniu podchorąży dot. informacji na temat szkoleń/egzaminów jest tak:

1. przeglądanie forum [wpadają tam informacje dot. szkoleń/egzaminów]

2. cały discord jest dla Cb obowiązkiem do przeglądania bez powodu na nim nie jesteś  [jest temat odpowiedzialny za szkolenia i nie pojawiają się tam informacje o egzaminach. Informacje o egzaminach pojawiają się na forum na discordzie są tylko oznaczenia żeby się z tym zapoznać]

A wracając do tego tematu co napisał @Placuszek to dostaliście podwójne oznaczenie poprzez "@Szkoła Główna Służby Pożarniczej" i powinieneś w tym momencie się zainteresować tym gdyż te oznaczenia nie są dawane bez powodu, dodatkowo w temacie odpowiedzialnym za "Osoby które dostały się do egzaminów" zostałeś oznaczony przez co dostałeś informacje w zakładce "Powiadomienia". Po czym Ty pod koniec tygodnia gdy już wszystko zostało zakończone dot. egzaminów piszesz, że chcesz przystąpić do egzaminu teoretycznego, którego byłeś na 100% świadomy że on się odbywa w tych terminach bo dostałeś Potrójną informację. Więc nie widzę jakiegokolwiek nie dopatrzenia z naszej strony bądź chociaż jakiegokolwiek błędu. A osoby, które są odpowiedzialne za egzaminy nie będą specjalnie dla jednej osoby, która nie umiała się zgłosić w pierwotnym terminie na egzaminy lub nawet zgłosić jakiejkolwiek nie możności napisania owego egzaminu gdyż nie każdy będzie rzucał wszystko i robił komuś coś co było jasno opisane w odpowiednich działach.

A co do sytuacji, które miały miejsce na discordzie to były informacje w Twoja stronę dot. Twojego niedopatrzenia nie żadne jakiekolwiek arogancje. A co do osób takich jak @Norbiwwk oraz @kartovelek. to są osoby, które niedawno co weszły na funkcje egzaminatorów i próbowaliśmy razem z nimi w jasny sposób wyjaśnić wcześniej wymienioną rzecz. Lecz Ty nie dawałeś sobie przetłumaczyć jasnych rzeczy, które tylko dla Ciebie jako jedynego z akademii było to nie zrozumiałe.

 

Z strony frakcji San Andreas Fire Department to wszystko co mamy do powiedzenia. Oczekujemy na dezycje KSF'u .

 

Pozdrawiam serdecznie oraz życzę wesołych świąt.

Edytowane przez Fus1oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem waszom decyzję. Tylko dlaczego dajecie człowiekowi szansę przystąpienia de egzaminów po czym wyrzucacie go za nie przystąpienie do egzaminu poprawkowego. Przecież planując terminu egzaminów, jako dobrze szanująca się frakcja powinniście udostępnić 2 termin, jak to było w przypadku szkolenia organizacyjnego, na wypadek nie dyspozycji czasowej. Poza tym, nie daliście mi nawet szansy, a pytałem się wielu osób o dodatkowy termin ( w tym przypadku egzamin poprawkowy ). Uważam, że powód wyrzucenia z frakcji był nieuzasadniony oraz mijający się z prawdą. Proszę KSF o rozpatrzenie mojego wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maks04 napisał:

Rozumiem waszom decyzję. Tylko dlaczego dajecie człowiekowi szansę przystąpienia de egzaminów po czym wyrzucacie go za nie przystąpienie do egzaminu poprawkowego. Przecież planując terminu egzaminów, jako dobrze szanująca się frakcja powinniście udostępnić 2 termin, jak to było w przypadku szkolenia organizacyjnego, na wypadek nie dyspozycji czasowej. Poza tym, nie daliście mi nawet szansy, a pytałem się wielu osób o dodatkowy termin ( w tym przypadku egzamin poprawkowy ). Uważam, że powód wyrzucenia z frakcji był nieuzasadniony oraz mijający się z prawdą. Proszę KSF o rozpatrzenie mojego wniosku.

Co do ogłoszenia dot. wydalenia z powodu  "egzaminu poprawkowego" to był mój błąd bo wtedy też były już osoby po egzaminach poprawkowych i przez pomyłkę Ci też to dopisałem.   Były 2 terminy jak widać tylko Ty nie umiałeś się do tego dostosować. A wystarczyło tylko chcieć i to zrobić. Nie ma 3 terminów na 1 teorie. Czekamy na decyzje KSF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kiedy były niby drugi termin na teorię przy założeniu że pierwszy to 16 - 17 grudzień. Dodatkowo pytałem się was dość długo i nawet informacji nie dostałem wcześniej, że już był drugi termin więdz to się nazywa zatajenie informacji prze pracownikiem i nie dopilnowanie swoich obowiązków. Czekam na decyzję KSF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 to jest pierwszy termin. Dla tych co nie mogą stawić się 16 to mają drugi termin - 17 grudzień. Jak nie możesz stawić się w żadnym z wyznaczonych to Twoim obowiązkiem jest to do nas zgłosić, tego nie zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co ty liczyłeś @Placuszek. Dodajesz to na of topic i tam wszyscy to zalewają milionem komentarzy. Do tego na forum nic się w tym dziale nie pojawiało więc nie wchodziłem tam tak często. Robisz problem, a wstawienie 30 pytań z tajmerem 10 minut na stronę zajmuje mniej niż pół godziny, a nie robisz problem, bo boisz się przyznać, że słabo doinformowałeś pracownika. Dodatkowo ten nieprawdziwy powód wydalenia z frakcji, aż śmiechu warte. Na forum jak i na discordzie nie znalazłem informacji na temat tego, że w trakcie egzaminu właściwego odbywa się egzamin poprawkowy. Czekam na decyzje KSF.

Edytowane przez maks04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin