Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

LOCK


Fibon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, JotDe napisał:

32531

 

58 minut temu, veenix63 napisał:

Sabre 2.4 Lampy Bursztyny, ma wszystko prócz nitra ( szyby 20%) + coś dopłacisz. 

nie chce sabre 2.4

 

 

Edytowane przez Ryszard*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kasai napisał:

Normalne, takie niedostępne w komponentach. Czegos jeszcze nie wiesz I chcesz się doinfornować to polecam grać na serwerze.

Na serwerze spędzam więcej czasu od ciebie, ale akurat mogłeś nie zauważyć jak bana dostałeś za niszczenie gospodarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mihau. napisał:

Na serwerze spędzam więcej czasu od ciebie, ale akurat mogłeś nie zauważyć jak bana dostałeś za niszczenie gospodarki 

Nie jesteśmy kolegami i nigdy nie będziemy, więc zwroty na 'ty' stosuj sobie w konwersacji ze znajomymi w grze, bo w realu sugujerujac sie twoimi wypowiedzeniami i zawisnym charakterze, niestety przykro mi że ich nie posiadasz, ale to juz nie moj problem, dlatego za przeproszeniem: głowa w piasek i grzeczniej, bo przyszłości tutaj nie widzę. Co do pańskiego  grania na serwerze, graj dalej, dopóki utrzymujesz nie na garnuszku rodzicow nikt nie zabroni panu grac, ale pamietaj ze branie gry na poważnie to błąd I zacznij myśleć bo za niedługo pojawia ze problemy i nie bedzie grania w gierki panie Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

35 minut temu, Kasai napisał:

Nie jesteśmy kolegami i nigdy nie będziemy, więc zwroty na 'ty' stosuj sobie w konwersacji ze znajomymi w grze, bo w realu sugujerujac sie twoimi wypowiedzeniami i zawisnym charakterze, niestety przykro mi że ich nie posiadasz, ale to juz nie moj problem, dlatego za przeproszeniem: głowa w piasek i grzeczniej, bo przyszłości tutaj nie widzę. Co do pańskiego  grania na serwerze, graj dalej, dopóki utrzymujesz nie na garnuszku rodzicow nikt nie zabroni panu grac, ale pamietaj ze branie gry na poważnie to błąd I zacznij myśleć bo za niedługo pojawia ze problemy i nie bedzie grania w gierki panie Michał.

Nie mam zamiaru robić tutaj offtopic ale naprawde nie moge oszczedzic sobie nie skomentowania twoich wypocin,

Jak mam do ciebie się zwracać skoro nie przez ,,ty''? Mam mówić do ciebie lordzie czy jak? W takim razie Panie nikt nie bądź hipokrytą, bo sam zarzucasz mi że mało czasu spędzam na serwerze, a gdy odpowiadam na twoją zaczepkę to piszesz mi o utrzymywaniu się na garnuszku rodziców (XD)? Nie wiem co masz na celu, chciałem się tylko dowiedzieć jak nazywają się twoje UNIKATOWE lampy bo moim zdaniem to najzwyklejsze lampy fioletowe a nie żadne UNIKATY.

Z tym braniem gry na poważnie to wogóle poleciałeś po bandzie, to ja biore gre na poważnie, gdzie ty wypisujesz mi referat o moim życiu? Jeśli tak bardzo to cie interesuje to napisz do mnie na priv, niestety wole płeć przeciwną, chociaż zauważyłem po nicku że ty się wczuwasz w role płci obydwóch :) 

 

 

Edytowane przez Mihau.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kasai napisał:

Nie jesteśmy kolegami i nigdy nie będziemy, więc zwroty na 'ty' stosuj sobie w konwersacji ze znajomymi w grze, bo w realu sugujerujac sie twoimi wypowiedzeniami i zawisnym charakterze, niestety przykro mi że ich nie posiadasz, ale to juz nie moj problem, dlatego za przeproszeniem: głowa w piasek i grzeczniej, bo przyszłości tutaj nie widzę. Co do pańskiego  grania na serwerze, graj dalej, dopóki utrzymujesz nie na garnuszku rodzicow nikt nie zabroni panu grac, ale pamietaj ze branie gry na poważnie to błąd I zacznij myśleć bo za niedługo pojawia ze problemy i nie bedzie grania w gierki panie Michał.

Ale teraz sie zasmialem panie kasaii xdddd kasai to taki kozacki nick ze to ua hahahahaha Wsm to nie sa unikaty te lampki i kt normalny dostaje bana za niszczeniw gospodarki i ty piszesz o charakterze i przyszłości według mnie zaoszczędź sobie juz słów bo nie wiesz do kogo skaczesz kochanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin