Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na TheZAZ - oskarżony przez Mentorek


Mentorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: TheZAZ
    Data i godzina zdarzenia: 30.12 godzina 12:35
    Pełen opis sytuacji

No to tak, Wracałem sobie z LS, Naprawionym autkiem wjechałem w tunel  i jade sobie spokojnie,  przy wyjeździe wpiernicza sie w mnie Gracz oskarżony wyżej, Więc sie ładnie zatrzymałem i napisałem mu płać za szkody. a jak wiemy to auto nie jest tanie w naprawie.  i przypominam,ze wszystko dzieje się po mojej stronie jezdni. On tylko pisał jedź, jedź i jedź, nie było słowa "przepraszam" ani nic.Więc ja mu mówie, płać za swoje błędy, to on bezczelnie pod moje koła rozłożył  kolczatkę, i przebił mi oponę.napisałem mu na pm,przebiles opone zapłać za nią,albo idziemy na forum, on bezczelnie odpisał " sam sobie jesteś winien" czego jestem winien ? ze jechałem spokojnie i on rozwalił mi auto i przebił opone ?  Ja rozumiem że Sapd,ze ma jakieś obowiązki,że może czuć sie wyższy,niż zwykły gracz, Ale moim zdaniem takie zachownie takiego dzieciaka, co panoszy się, tylko źle wpływa na ocene serwera. moja prośba jest taka,żeby gracz poniósł konsekwencje swojego zachowania, bo wszyscy rozumiają,że odgrywa RP,ale jak zawini na drodze to niech zapłaci,albo przeprosi, a nie bezczelnie rozkładać kolczatke w miejscu gdzie stoje . Mam nadzije,ze nie puścicie mu tego płazem.


    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

https://imgur.com/a/oErAtcU

 

Ja, Mentorek zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III+1 TheZAZ.

Zaczynając od początku pozwolę sobie zacytować jeden urywek Twojej wypowiedzi, do którego odniosę się na początku.

7 godzin temu, Mentorek napisał:

No to tak, Wracałem sobie z LS, Naprawionym autkiem wjechałem w tunel  i jade sobie spokojnie,

W Twoją stronę jechał uciekający, za którym prowadziliśmy pościg. Przed wjazdem do tunelu wysłałem na megafonie, który posiada zasięg 75 metrów w grze (to znaczy, że grasz znajdujący się 75 metrów dalej zobaczy ową wiadomość na czacie), wiadomość o tym iż nakazuję osobom postronnym zrobić miejsce. [2019-12-30 12:33:15] [Output] : *MEGAFON* (TheZAZ): POLICE DEPARTMENT, ZRÓB MIEJSCE! , a do tego dochodzi to iż każdy z radiowozów miał uruchomione sygnały dźwiękowe (w kordonie były 4 radiowozy).

Lecz jak się później okazało najwyraźniej postanowiłeś to wszystko zignorować. Przy wjeździe do tunelu owszem zdarzyło nam się w siebie wjechać, lecz tak jak napisałem wcześniej nakazałem osobom postronnym będącym w obrębie pościgu zrobić miejsce dla kordonu pościgowego.

Przechodząc do następnego oskarżenia przebitych opon. Pozwolę sobie ponownie zacytować Twoją wypowiedź.

7 godzin temu, Mentorek napisał:

Więc sie ładnie zatrzymałem i napisałem mu płać za szkody. a jak wiemy to auto nie jest tanie w naprawie.  i przypominam,ze wszystko dzieje się po mojej stronie jezdni. On tylko pisał jedź, jedź i jedź, nie było słowa "przepraszam" ani nic.

Po 1. Był to pościg co za tym idzie była to również akcja dynamiczna.
Po 2. W miejscu zderzenia się zatrzymałem i cały kordon mnie wyprzedził, po czym następnie na drugim końcu tunelu uciekający gracz zawrócił w naszą stronę.
Po 3. W momencie kiedy od swoich kolegów usłyszałem iż kordon zawraca w moją stronę postanowiłem zareagować blokując cały wyjazd z tunelu i rozstawiając kolczatki.

Przechodząc do momentu rozstawienia kolczatek. W momencie kiedy postanowiłem rozstawić kolczatki stałeś centralnie na środku drogi uniemożliwiając mi bezpieczne rozłożenie ich.

7 godzin temu, Mentorek napisał:

On tylko pisał jedź, jedź i jedź, nie było słowa "przepraszam" ani nic

Ponownie to napiszę. Była to akcja dynamiczna nie miałem czasu na pisanie z Tobą nie potrafię robić trzech rzeczy naraz. Między innymi nasłuchiwać meldowania na kanale głosowym, skupiać się na grze i do tego miałem jeszcze z Tobą pisać? No przepraszam, ale trochę za dużo.

Po raz kolejny odniosę się to tego co pisałem wcześniej. Stałeś centralnie na środku drogi uniemożliwiając mi bezpieczne rozłożenie kolczatek. 

Spoiler

8CTYeWH.png

1. Na czacie widać jak nakazywałem Ci odjechać.

2. Osobą uciekającą był widoczny na screenie gracz Pepson.

3. Na liczniku widać iż po rozłożeniu kolczatek nagle odjechałeś i dopiero w tym momencie zrobiłeś screena co świadczy o Twojej próbie zatuszowania tego iż jest to po części Twoja wina, mogło to być też zwyczajnie zbyt późne zrobienie screena. Nie mi to oceniać sam doskonale wiesz co zrobiłeś.

4. Gdybyś od początku stał w miejscu, które jest widoczne na screenie (lub nawet dalej) Twoja opona była by cała. Więc dokładnie sam sobie jesteś winien.

7 godzin temu, Mentorek napisał:

On tylko pisał jedź, jedź i jedź, 

W tym momencie kiedy stałeś na środku nakazywałem Ci odjechać z miejsca działań abyś nie poniósł szkód, ale ty to ignorowałeś oczywiście i wolałeś się wykłócać.

[2019-12-30 12:33:32] [Output] : TheZAZ [342]: JEDŹ
[2019-12-30 12:33:33] [Output] : Mentorek [90]: lecisz na forum
[2019-12-30 12:33:35] [Output] : Mentorek [90]: yp[ie
[2019-12-30 12:33:36] [Output] : G> Mr_KacpereQ_* (261): nie zdązył byś
[2019-12-30 12:33:37] [Output] : TheZAZ [342]: JEDŹ MÓWIĘ
[2019-12-30 12:33:40] [Output] : Mentorek [90]: inforumyje

Przechodząc do kolejnego momentu Twojej wypowiedzi. 

7 godzin temu, Mentorek napisał:

przebił mi oponę.napisałem mu na pm,przebiles opone zapłać za nią,albo idziemy na forum, on bezczelnie odpisał " sam sobie jesteś winien" czego jestem winien ?

Cofając się do poprzednich moich słów w tym wątku wielokrotnie nakazywałem Ci odjechać z miejsca zdarzeń, lecz wolałeś się wykłócać. W tym jesteś sam sobie winien. Musiałem w tamtym momencie zareagować poprzez rozłożenie kolczatek pojazdowi uciekającemu, ale niestety ty tam się znajdowałeś więc poniosłeś szkodę. Dlaczego? Ponownie cofnijmy się do poprzednich moich wypowiedzi. Stałeś idealnie na środku przejazdu w miejscu gdzie musiałem rozłożyć kolczatki. Wielokrotnie nakazywałem Ci odjechać, lecz nie chciałeś. Musiałem zareagować rozkładając te kolczatki, a akurat w miejscu gdzie musiałem je rozłożyć ty się znajdowałeś.

 

7 godzin temu, Mentorek napisał:

 Ja rozumiem że Sapd,ze ma jakieś obowiązki,że może czuć sie wyższy,niż zwykły gracz,

Mogę wiedzieć co to ma do rzeczy? Jedynie co to jesteśmy frakcją mundurową i mamy kilka udogodnień od zwykłych graczy, ale czy to znaczy, że z miejsca możemy czuć się lepiej lub jak sam to napisałeś "wyżej"? Ja się bynajmniej za takiego nie uważam oraz się tak nie czuję.

7 godzin temu, Mentorek napisał:

Ale moim zdaniem takie zachownie takiego dzieciaka, co panoszy się, tylko źle wpływa na ocene serwera.

Wnioskuję z tego iż jest to obraza w moją stronę i moją osobę. Pisząc o mnie "panoszący się dzieciak wpływający na złą ocenę serwera" nazywasz mnie typowym szkodnikiem serwerowym, którym nie jestem o czym świadczą moje dotychczasowe kary serwerowe. Najprawdopodobniej będę się starać o ukaranie Ciebie za taki sposób wypowiadania się o mojej osobie, ale to w swoim czasie.

Dodatkowo mówiąc o mnie w taki sposób wykazujesz mocną dozę hipokryzji o czym świadczy Twoja ilość przewinień serwerowych oraz to jakiej są one wagi.

Spoiler
Mentorek prawajazdy.png Powód: skaracanie
Nałożone przez: ZbyK.gg
Od: 21 Listopada 2019, 22:31
Do: 21 Listopada 2019, 22:46
Mentorek prawajazdy.png Powód: Odwalanko Sandkingiem
Nałożone przez: Hejlo
Od: 11 Listopada 2019, 22:41
Do: 18 Listopada 2019, 22:41
Mentorek prawajazdy.png Powód: Odwalanie
Nałożone przez: c0veR
Od: 7 Listopada 2019, 15:23
Do: 8 Listopada 2019, 15:23
Mentorek prawajazdy.png Powód: jazda na skróty
Nałożone przez: ZbyK.gg
Od: 10 Lipca 2019, 22:42
Do: 10 Lipca 2019, 23:42
Mentorek prawajazdy.png Powód: Odwalanie.
Nałożone przez: rvbnx
Od: 4 Lipca 2019, 16:51
Do: 5 Lipca 2019, 4:51
Mentorek prawajazdy.png Powód: Odwalańsko sandkingiem w mieście
Nałożone przez: Lukasz1393
Od: 12 Czerwca 2019, 19:13
Do: 15 Czerwca 2019, 19:13
Mentorek prawajazdy.png Powód: Brawurowa jazda
Nałożone przez: GyCeK
Od: 13 Maja 2019, 20:29
Do: 14 Maja 2019, 20:29
Mentorek prawajazdy.png Powód: Brawurowa jazda
Nałożone przez: GyCeK
Od: 13 Maja 2019, 20:29
Do: 14 Maja 2019, 20:29
Mentorek bany.png Powód: Skarga na forum. (https://mta4life.pl/forums/topic/133687-skarga-na-gracza-mentorek)
Nałożone przez: AdiK.
Od: 13 Marca 2019, 19:52
Do: 25 Czerwca 2022, 19:52
Mentorek prawajazdy.png Powód: omijanie bramek
Nałożone przez: PerPani
Od: 5 Marca 2019, 21:15
Do: 8 Marca 2019, 21:15
Mentorek prawajazdy.png Powód: Obijanie innych użytkowników drogi.
Nałożone przez: Damianero.
Od: 18 Lutego 2019, 20:08
Do: 19 Lutego 2019, 20:08
Mentorek mute.png Powód: Wjazd na rodzicow innemu graczowi..Oducz sie tego
Nałożone przez: Tata_Only*998
Od: 3 Listopada 2017, 17:50
Do: 6 Listopada 2017, 17:50
Mentorek prawajazdy.png Powód: Tarans SAOD, ogólny taran, wjazd do salonu
Nałożone przez: Niuniek
Od: 26 Października 2017, 20:35
Do: 31 Października 2017, 20:35
Mentorek mute.png Powód: CBK do supportera na pm. Typowy "Ból du*y" za kolege //bma
Nałożone przez: Niuniek
Od: 26 Października 2017, 20:28
Do: 2 Listopada 2017, 20:28
Mentorek mute.png Powód: CBK wobec SAPD
Nałożone przez: Hyak



To na tyle ode mnie.
Pozdrawiam.

Edytowane przez TheZAZ
Dodanie kolejnego argumentu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie bylo widać, zadnego megafonu u mnie,jakbyś chciał zauważyć,  nie wjechalismy w siebie! To ty wjechałeś we mnie, powiedz mi człowieku gdzie ja ci miałem zjechać w tunelu ? DO ROWU ?xd. nie widziałem żadnego megafonu,jechałeś pod prąd, jest to tylko i wyłącznie twoja wina i dalej chce,żebyś za to odpowiedział!

Po 1. Był to pościg co za tym idzie była to również akcja dynamiczna" Czyli to oznacza,ze mozesz taranować innych graczy  i im nie płacić ani nie możesz napisać przepraszam ? mogłeś rozstawić je kawałek bliżej, a nie prosto pod moje koła.

4 godziny temu, TheZAZ napisał:

4. Gdybyś od początku stał w miejscu, które jest widoczne na screenie (lub nawet dalej) Twoja opona była by cała. Więc dokładnie sam sobie jesteś winien.

11 godzin temu, Mentorek napisał:

Sam piszesz,ze kazałeś mi odjechać. później piszesz,że moje ss sa jakies lewe, człowieku, bez ruszenia,skad miałem wiedziec,ze mi przebiłeś opone ? sądzę iż  jesteś typem gracza,który stwierdził,ze jak ma pościg to moze taranować i wszystkie inne rzeczy, a co jeśli byś mnie zepchnął do wody, a ja bym stał na poboczu ? też byś sie kłócił,ze to moja wina, bo niby miejsca nie zrobiłem ? śmieszny jesteś! i mam nadzieje,że za twoje chamskie zachowanie podczas pościgu i w grze nie zostawią tej sprawy bez ukarania.

 

4 godziny temu, TheZAZ napisał:

Mogę wiedzieć co to ma do rzeczy? Jedynie co to jesteśmy frakcją mundurową i mamy kilka udogodnień od zwykłych graczy, ale czy to znaczy, że z miejsca możemy czuć się lepiej lub jak sam to napisałeś "wyżej"? Ja się bynajmniej za takiego nie uważam oraz się tak nie czuję.

11 godzin temu, Mentorek napisał:

Ty sie nie czujesz wyżej ? nie raz Policjant podczas pościgu wjechał we mnie, czy cokolwiek mi zrobił z autem i wiesz co w takich sytuacjach Chłopaki robią ? 

Zatrzymują sie Piszą na szybko sorry, przelewaja hajs, za szkody,po czym dołączają sie do pościgu, a ty? wjechałeś we mnie,po czym bezczelnie pisałeś "jedź" Moim zdaniem nie nadajesz sie do tej frakcji! nie masz szacunku do innych graczy, i czujesz się Królem bo jedziesz w "pościgu" ale to nie nie zwalnia cię z uważania na innych graczy i panoszenia sie po całej drodze bo masz "poscig" a chyba każdy wie, że nie ważne,czy jesteś administratorem, czy strażakiem a nawet Panem Policjantem,to za swoje czyny musisz odpowiedzieć.

4 godziny temu, TheZAZ napisał:

Wnioskuję z tego iż jest to obraza w moją stronę i moją osobę. Pisząc o mnie "panoszący się dzieciak wpływający na złą ocenę serwera" nazywasz mnie typowym szkodnikiem serwerowym, którym nie jestem o czym świadczą moje dotychczasowe kary serwerowe. Najprawdopodobniej będę się starać o ukaranie Ciebie za taki sposób wypowiadania się o mojej osobie, ale to w swoim czasie.

Dodatkowo mówiąc o mnie w taki sposób wykazujesz mocną dozę hipokryzji o czym świadczy Twoja ilość przewinień serwerowych oraz to jakiej są one wagi.

Jeżeli zachowujesz sie jak dziecko,które nie wie co to Przepisy i nie wie do czego służą linie na środku ulicy, to masz racje mogło cie to urazić,tylko Jeżeli "dziecko panoszące sie" cie uraziło i będziesz dążył do ukarania mnie za takie coś,to znaczy jedno. Nie znasz jeszcze życia i powiem ci tylko,że jeszcze nie raz, doświadczysz takich słów, a nawet gorszych. ale co ja bede pisał, poznasz życie to będziesz sie śmiał sam z siebie, że chciałeś kogos ukarać za takie słowa :D

Co do moich kar, ja swoje kary odbyłem i podejrzewam,że jeszcze nie raz jakąś kare wyrwę i to chyba normalne :D a ty powinieneś też oberwać za swoje zachowanie,bez żadnych ulg, bo piszesz tu o moich karach, i co ja tam mam ? Taran Sandkingiem i okej odczekałem kare, i mnie czegoś nauczyła, a Rancher to ta sama dziedzina co Sand, tylko,ze ty brałeś udział w pościgu to Przecież możesz taranować i przebijać opony nie ponosząc kary, Mam nadziję,że nie ujdzie ci to na sucho, Moim zdaniem nie nadajesz sie do SAPD i chyba regulaminu to jeszcze nie czytałeś :D to tyle z mojej strony.

 

                                                               Czekam na rozwiązanie sprawy przez Zarząd 

Edytowane przez Mentorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie!

38 minut temu, Mentorek napisał:

Po pierwsze nie bylo widać, zadnego megafonu u mnie,jakbyś chciał zauważyć,  nie wjechalismy w siebie! To ty wjechałeś we mnie, powiedz mi człowieku gdzie ja ci miałem zjechać w tunelu ? DO ROWU ?xd. nie widziałem żadnego megafonu,jechałeś pod prąd, jest to tylko i wyłącznie twoja wina i dalej chce,żebyś za to odpowiedział!

Moja wina, że TY stałeś na środku drogi po tym jak 3 razy Cie upomniałem o odjechaniu. HMMMMM.

Co do megafonu. To już nie moja wina. Ja wykonałem wszystkie czynności jakie do mnie należały.

21 minut temu, Mentorek napisał:

 im nie płacić ani nie możesz napisać przepraszam ? mogłeś rozstawić je kawałek bliżej, a nie prosto pod moje koła.

Po raz kolejny 

2 godziny temu, TheZAZ napisał:

Ponownie to napiszę. Była to akcja dynamiczna nie miałem czasu na pisanie z Tobą nie potrafię robić trzech rzeczy naraz. Między innymi nasłuchiwać meldowania na kanale głosowym, skupiać się na grze i do tego miałem jeszcze z Tobą pisać? No przepraszam, ale trochę za dużo.

Do tego wymagasz ode mnie żebym wymierzał co do centymetra gdzie ustawiam kolczatki? Po raz, któryś z kolei napiszę to jeszcze raz. Trzy razy upominałem Cie o tym żebyś odjechał z tego terenu, ale wolałeś stać i teraz próbujesz wmówić mi, że to wszystko moja wina, a ty jesteś niewinny jak anioł.

24 minuty temu, Mentorek napisał:

też byś sie kłócił,ze to moja wina, bo niby miejsca nie zrobiłem ?

Tak, dokładnie. Stałeś tam kiedy prosiłem Cie o odjechanie.

Spoiler

8CTYeWH.png

Stałeś tam jakiś czas zanim rozłożyłem kolczatki. Ten czas był tak duży, że nawet zdążyłem Ci napisać dwukrotnie żebyś odjechał, ale po co? Stałeś dalej. Gdybyś odjechał przykładowo na teren zielony ukazany na screenie, a nie stał w tym przejeździe opona byłaby cała. Proste i logiczne.

 

27 minut temu, Mentorek napisał:

Ty sie nie czujesz wyżej ? nie raz Policjant podczas pościgu wjechał we mnie, czy cokolwiek mi zrobił z autem i wiesz co w takich sytuacjach Chłopaki robią ? Zatrzymują sie Piszą na szybko sorry, przelewaja hajs, za szkody,po czym dołączają sie do pościgu, a ty? wjechałeś we mnie,po czym bezczelnie pisałeś "jedź" 

Może. Tylko, że w ich wypadku, tak jak pisałem wcześniej, kordon nie zawrócił nagle w naszą stronę. Musiałem podjąć działania.

28 minut temu, Mentorek napisał:

 Moim zdaniem nie nadajesz sie do tej frakcji! nie masz szacunku do innych graczy, i czujesz się Królem bo jedziesz w "pościgu" ale to nie nie zwalnia cię z uważania na innych graczy i panoszenia sie po całej drodze bo masz "poscig"

Przepraszam bardzo, ale nie Ty jesteś od mówienia mi czy nadaję się czy nie. Od takich rzeczy jest zarząd. Nie mam szacunku? Poproszę chociaż jeden argument poparty dowodem, który ukazuje mój brak szacunku. Czuję się królem? Przeczytaj proszę jeszcze raz to co napisałem wcześniej. Na innych graczy uważam jest to pierwsza moja skarga tego typu.

33 minuty temu, Mentorek napisał:

Moim zdaniem nie nadajesz sie do SAPD i chyba regulaminu to jeszcze nie czytałeś :D to tyle z mojej strony.

Jeszcze raz. Przepraszam bardzo, ale nie Ty jesteś od mówienia mi czy nadaję się czy nie. Od takich rzeczy jest zarząd.

35 minut temu, Mentorek napisał:

Taran Sandkingiem i okej odczekałem kare, i mnie czegoś nauczyła, a Rancher to ta sama dziedzina co Sand,

Nie mam zielonego pojęcia co tutaj ma do znaczenia pojazd, którym kierowałem.

35 minut temu, Mentorek napisał:

Jeżeli zachowujesz sie jak dziecko,które nie wie co to Przepisy i nie wie do czego służą linie na środku ulicy, to masz racje mogło cie to urazić,tylko Jeżeli "dziecko panoszące sie" cie uraziło i będziesz dążył do ukarania mnie za takie coś,to znaczy jedno. Nie znasz jeszcze życia i powiem ci tylko,że jeszcze nie raz, doświadczysz takich słów, a nawet gorszych. ale co ja bede pisał, poznasz życie to będziesz sie śmiał sam z siebie, że chciałeś kogos ukarać za takie słowa :D

Znamy się? Nie sądzę. Więc prosiłbym o nie wypowiadanie się o moim wieku lub życiu prywatnym. Napisałeś skargę na funkcjonariusza więc w kolejnym punkcie Twojej wypowiedzi nie mam najmniejszego pojęcia co za znaczenie ma tutaj moje życie prywatne czy też wiek.

Mam nadzieję, że nie będę już musiał prowadzić zbędnej argumentacji. Napisałem już wszystko to co miałem do napisanie. Przedstawiłem swój punkt widzenia całej sytuacji.
Czekam na zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2019 o 20:18, TheZAZ napisał:

 

Lecz jak się później okazało najwyraźniej postanowiłeś to wszystko zignorować. Przy wjeździe do tunelu owszem zdarzyło nam się w siebie wjechać, lecz tak jak napisałem wcześniej nakazałem osobom postronnym będącym w obrębie pościgu zrobić miejsce dla kordonu pościgowego.

Nawet mimo ostrzeżeń, które zostały przez Ciebie nadane, staranowałeś gracza, w tym przypadku wjeżdżając na jego pas to nie jest to jego wina - nie miał gdzie się schować i w końcu nadal jechał swoim pasem.

Powinieneś przeprosić, zapłacić graczowi i dopiero potem kontynuować działania pościgowe.

Ponadto, nie powinieneś rozstawiać kolczatek widząc, że gracz pojazdem jest w pobliżu, mimo poprzedniej sytuacji i tego, że kazałeś mu odjechać, zamiast tego mogłeś sam odjechać kawałek do przodu.

W dniu 30.12.2019 o 22:16, Mentorek napisał:

 Moim zdaniem nie nadajesz sie do tej frakcji!

Nie masz prawa oceniać czy osoba, która należy do frakcji nadaje się do niej.

Funkcjonariusz ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin