Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs na pojazd marki Tampa


Faith
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Faith napisał:

Siemaneczko! Postanowiłem, że zrobię dla całej społeczności 4life konkurs o skromną Tampe. Jako iż jest to mój pierwszy konkurs przeznaczam na niego Tampe 1.4.

Poniżej zostaną opisane zasady i warunki uczestnictwa w konkursie.

Owy konkurs polega na najprostszej zasadzie działania, czyli losowanie osoby z odpowiedzi tego tematu.

Jeżeli chcecie więcej konkursów, lecz bardziej wymagających niż tylko napisanie odpowiedzi to zapraszam do obserwacji mojego profilu.

 
Uwaga! Każdy uczestnik konkursu musi zapoznać się z krótkim regulaminem konkursu, który znajduje się poniżej.
Nieznajomość regulaminu = skreślenie z listy osób biorących udział.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Obserwacja profilu: https://mta4life.pl/profile/47406-faith/
2. Zostawienie pod tym postem jakiejkolwiek reakcji
3. Napisanie Dowolnego Komentarza.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

START

30.12.2019 14:30

*planowane zakończenie konkursu*

04.01.2020 13:00

Wyniki konkursu:

05.01.2020 od 15:00 - 20:00

 

Chciałbym życzyć wszystkim biorącym udział powodzenia!

Organizator Faith

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin