Siemka
Z powodu takiego iż ostatni wygrany spóźnił sie z odbiorem nagrody, ja postanowiłem iż konkurs zrobię jeszcze raz.
Co zrobić aby mieć szansę?
1. Kliknąć 4like.
2. Zostawić komentarz "Nawzajem" (XD).
3. Zaobserwować mój profil. (Opcjonalne)
Wyniki
Wyniki ukażą się po około tygodniu od wstawienia tego postu.
Powodzenia