Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na KubsoneK


MajsterWjehu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: KubsoneK*

Data i godzina zdarzenia: Niedziela 05,01,2020

Pełen opis sytuacji:

1. Pan KubsoneK* podczas interwenci przy Giełdzie dnia Niedziela 05 , 01 , 2020 w SanFiero strzelał losowo do ludzi z paralizatora bez ostrzeżenia ani bez powodu w tym mnie , pytając się o powód czemu do mnie i innych osób strzelał nic nie odpowiedział, po napisaniu reporta do admina , przyszedł pan Grzengol i nagle nasz pan policjant się ogarnął wypuścił każdego i pojechał w siną dal .

2. Pan KubsoneK* nasz policjant strzelił mi w oponę bez żadnego ostrzeżenia bez jakiegokolwiek powodu , stałem przy barierce w aucie koło zdarzenia i się przyglądałem po czym pan KubsoneK* podszedł wyją broń i strzelił mi w oponę {w tym momencie nie zrobiłem ss bo się obawiałem że mnie zabije lub przebije więcej opon co by wnioskowało Jeszce większymi kosztami }  pytając się dlaczego mi przebił oponę także nic nie odpowiedział . Są szkody w wysokości 1700pln ponieważ były założone nowe wzmacniane opony za 1200pln dopiero nowe założone były w 100% , i dał mi to auto jeszcze od cholowac na parking policyjny 500pln.


    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

nr 1. jest pan Grzengol [Administrator] on widział to zdarzenie częściowo

nr 2. są szkody w aucie i można zobaczyć ze auto zostało od cholowane w czasie tej interwencji 

 

Proszę o rozpatrzenie tej Skargi , zwrot pieniędzy za szkody i ukaranie tego oto użytkownika .

Pozdrawiam cały serwer i Administracje 4life.

Mój nick w grze : @MajsterWjehu

 

 

z góry sorki za wszelkie błędy w orto albo w budowie zdania, nie mieszkam w Polsce już parę lat i nie potrafię już tak dobrze ortografia .        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer I KubsoneK* 

Zaczynając od samego początku dojechałem na miejsce wypadku jako druga jednostka w celu pomocy dla @Magnum* jednak ów funkcjonariusz udał się na inne zdarzenie i ja zostałem sam wykonałem zabezpieczenie oraz czekałem na rozwój sytuacji mimo znaków oraz informowania graczy o tym,że obecnie teren jest zamknięty, ponieważ na miejscu były dwie jednostki od frakcji SAFD jak i z czasem dojechała jedna jednostka z SAMD wszystko przebiegało miło oraz przyjemnie po chwili pojawiło się parę osób,które zaczęły utrudniać nam prace jak i samo RP jak wiadomo w takim wypadku mam prawo użyć środków przymusu bezpośredniego [ tazer ] w celu unieszkodliwienia tych jednostek. Zostały zatrzymane dwie osoby po ok. 5minut zostały wypuszczone oraz już więcej się nie pojawiły na miejscu akcji. I teraz pojawiłeś się ty sam nie pamiętam abyś był autem gdyż był tylko jeden gracz autem [ niebieski emperor ] ,który wjechał na teren zamknięty oraz zrobił DM pojazdem wtedy została użyta broń palna i to była tylko i wyłącznie jedna sytuacja gdzie ów broń została użyta po unieszkodliwieniu tego osobnika na pojazd została nałożona blokada oraz czekał na odholowanie. Warto tutaj przypomnieć,że w połowie całej akcji dojechała do mnie laweta, której kierowcą był Cadet @TiAmo. oraz Cadet @szachista* sami widzieli całe zajście także....  A i tak na sam koniec Administrator Grzengol teleportował się na koniec naszej akcji gdzie już składaliśmy całe zabezpieczenie a was wypuściłem gdyż ja nie widziałem żadnych problemów aby was wypuścić jednak ty ciągle pisałem za co zostałem zakuty itd. itp. także nie rozumiem twojego punktu postrzegania całej akcji.

Pozdrawiam Police Officer I KubsoneK*

 

ps: Proszę o możliwość wypowiedzi @TiAmo.

Edytowane przez KubsoneK*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Cadet TiAmo.

Pozwolę sobie na napisanie swojej wersji, ponieważ znajdowałem się właśnie wtedy na miejscu zdarzenia. Zaczynając od początku nie muszę, ponieważ Police Officer I @KubsoneK* wszystko opisał z dokładnością -
W dzielnicy Foster Valley w San Fierro (blisko giełdy SF), odbywała się akcja wypadkowa z uczestnictwem służb - SAPD, SAMD oraz SAFD. Teren akcji był z dokładnością zabezpieczony, a droga objazdowa była oznakowana poprawnie.
Jednak nie którzy gracze przeszkadzali nam w pracy i wykonywaniu RP, więc Police Officer I @KubsoneK* jako pełnoprawny funkcjonariusz SAPD został zmuszony do użycia środków przymusu bezpośredniego. Gracze zostali poprawnie zatrzymani i umieszczeni w radiowozie. Jednak po dłuższym czasie, gracze zatrzymani przeprosili nas za zaistniałą sytuację i obiecali poprawę. My więc postanowiliśmy zaufać zatrzymanym i puścić ich wolno. Wtedy gracze znikli z naszego oka widzenia i już nam nie utrudniali pracy. Natomiast tak jak wspomniał Police Officer I @KubsoneK* pojawił się jeszcze jeden gracz w niebieskim pojeździe marki Emperor, który wtargnął na miejsce zdarzenia omijając tym samym zabezpieczenia terenu. Wobec niego została użyta broń palna, a jego pojazd został prze ze mnie zabezpieczony blokadą na koło. Gracz po przybyciu na miejsce po zginięciu chciał odzyskać swój pojazd, więc postanowiliśmy mu zwrócić pojazd dopiero po ukończeniu całej akcji RP. Do tego właśnie doszło - cała akcja została zakończona, a pojazd został zwrócony graczowi @kokodzamboo.

A tutaj mam pokaz logów odnośnie tego oddania auta po końcowej akcji RP:
[2020-01-05 17:33:57] [Output] : kokodzamboo [214]: kurde jechalem zbyt szybko i wyskoczylem
[2020-01-05 17:34:10] [Output] : kokodzamboo [214]: i tu wpadlem
[2020-01-05 17:34:13] [Output] : TiAmo. [203]: Oddamy Ci auto po zakończeniu akcji RP.
[2020-01-05 17:34:17] [Output] : kokodzamboo [214]: ok

Również Pozdrawiam Cadet TiAmo.

Edytowane przez TiAmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin