Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Luxcus, oskarżony przez veenix.


perra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: veenix
Nick osoby oskarżonej: @Luxcus
Powód napisania skargi: Chciałbym, aby pracownik opublikował screen'a z moim pojazdem marki Sentinel, ponieważ nie wydaje mi się,
aby był na innej nieruchomości niż Headquaters Las venturas.
Dowody: https://imgur.com/JksYA9V
Edytowane przez veenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Luxcus napisał:

Witam z tej strony Adept Luxcus się kłania.

Screena akurat nie zrobiłem z góry przepraszam za tego screena zarządu.

Pojazd został odholowany przez gracza @Heliox

@Heliox, zatem proszę o wypowiedź, gdzie stał pojazd. Podejrzewam, że na komisie, lecz gracz nie jest właścicielem biznesu i nie ma prawa decydować o odholowaniu pojazdu. Jeszcze taki smaczek: ● Zabrania się holowania pojazdów z terenów należących do biznesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, veenix napisał:

@Heliox, zatem proszę o wypowiedź, gdzie stał pojazd. Podejrzewam, że na komisie, lecz gracz nie jest właścicielem biznesu i nie ma prawa decydować o odholowaniu pojazdu. Jeszcze taki smaczek: ● Zabrania się holowania pojazdów z terenów należących do biznesów.

Sytuacja wyglądała następująco zajechalem na komis i zauważyłem że stoi na komisie zaparkowany prawidłowo pojazd lecz był cały rozwalony napisałem reporta aby sprawdził kto jest ostatnim kierowcą pojazdu tepnąl się wtedy admin nie będę pisał który ponieważ sytuacja tego nie wymaga, napisał mi nick i zapytałem czy gracz należy do biznesu 4car odparł że nie dlatego wezwalem lawete, jeżeli chcesz mogę zapłacić ci odszkodowanie lecz to nie jest do końca moja wina ani pracownika Luxcus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Heliox napisał:

Sytuacja wyglądała następująco zajechalem na komis i zauważyłem że stoi na komisie zaparkowany prawidłowo pojazd lecz był cały rozwalony napisałem reporta aby sprawdził kto jest ostatnim kierowcą pojazdu tepnąl się wtedy admin nie będę pisał który ponieważ sytuacja tego nie wymaga, napisał mi nick i zapytałem czy gracz należy do biznesu 4car odparł że nie dlatego wezwalem lawete, jeżeli chcesz mogę zapłacić ci odszkodowanie lecz to nie jest do końca moja wina ani pracownika Luxcus. 

Moim zdaniem ja jestem niewinny z tej strony gdyż wykonywałem tylko swoją pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, veenix napisał:

● Zabrania się holowania pojazdów z terenów należących do biznesów.

Chyba jednak winny. 

Co byś zrobił jezeli pojazd stałby na srodku komisu i blokował przejazd ? Przeciez nie mozesz go odholowac , najprawdopodobniej zrobiłbys to samo co prawda pojazd stał prawidlowo zaparkowany lecz  powtorze sie ze nie widzialem ze to twoj pojazd poniewaz administrator podal mi twoj login a prawdopodobnie twoj login nie jest taki sam jak nick. 
Tyle ode mnie czekam na werdykt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heliox napisał:

Co byś zrobił jezeli pojazd stałby na srodku komisu i blokował przejazd ? Przeciez nie mozesz go odholowac , najprawdopodobniej zrobiłbys to samo co prawda pojazd stał prawidlowo zaparkowany lecz  powtorze sie ze nie widzialem ze to twoj pojazd poniewaz administrator podal mi twoj login a prawdopodobnie twoj login nie jest taki sam jak nick. 
Tyle ode mnie czekam na werdykt 

Nie stał na środku, tylko normalnie na parkingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Adept postąpił prawidłowo i miał prawo odholować pojazd ze względu na wezwanie od pracownika komisu. Przytoczony przez Ciebie punkt: ● Zabrania się holowania pojazdów z terenów należących do biznesów., dotyczy samowolnego holowania pojazdów przez pracowników naszej frakcji z terenów należących do biznesów. Sprawa inaczej wygląda, gdy pracownik dostanie wezwanie od członka danego biznesu z prośbą o zabranie danego pojazdu - wtedy naturalnie na polecenie ma prawo do odholowania pojazdu np. z parkingu biznesu. Natomiast @Luxcus zostanie ukarany ze względu na niedopełnienie obowiązku i brak wykonanego screena pojazdu.

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin