Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na KubsoneK* - oskarżony przez ProLeksi


DzikLeksi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @KubsoneK*

Data i godzina zdarzenia: 08.01.2020 okolo godziny 16:00

Pełen opis sytuacji: Prawdopodobnie byla duza cena wegla, dlatego funkcjonariusze SAPD stali na moscie obok kopalni. Stalem sobie i nagle policjant przestrzelil mi all oponki.

Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://zapodaj.net/880eaadb1baf9.png.html

 

Edytowane przez ProLeksi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer I KubsoneK* 

Zaczynając od samego początku robiliśmy kontrole na moście do 5 ton obok kopalni wszystko przebiegało bardzo dobrze aż do czasu kiedy pojawiłeś się ty...

Utrudniałeś naszą prace, taranowałeś wszystko co było na moście a tak na dodatek dodam,że zacząłeś kopać nam wozy po czym uciekłeś.

Całą sytuacje potwierdzi Police Officer II Lokhok z którym przeprowadzałem ów kontrolę na moście i również on wydał polecenie ostrzału.

 

ps: Być może mam nagranie z tego zajścia także jeśli zajdzie potrzeba ów nagranie podeślę do odpowiednich osób. 

 

Edytowane przez KubsoneK*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer II Lokhok.

Zacznijmy od tego, że powinieneś poprawić tytuł.

Ale przejdźmy to rzeczy, oczywiście zwróciłeś uwagę na strzały w twoim kierunku, może dodał byś czym one były spowodowane? Na pewno nie strzelaliśmy do ciebie bez powodu.

Jak kolega wyżej napisał, od około 5 minut ciągle jeździłeś wokół nas, taranowałeś wszystko co popadnie. Oczywiście mimo wydanych poleceń, które ci wydaliśmy - około 5/6 razy prosiliśmy cię, abyś odjechał, ty dalej robiłeś swoje i miałeś w głębokim poważaniu to co do ciebie mówimy.

Chwilę przed otworzeniem do ciebie ognia, podszedłeś do mojego radiowozu i skopałeś mi drzwi animacją, uznałem to jako atak na mienie San Andreas Police Departament oraz na moją osobę, gdyż siedziałem wtedy na tylnym fotelu wraz z zatrzymanym. Następnie podjechałeś do Kubsonka, zacząłeś przy nim jeździć, cofać, palić gumę. Wszystko to zmusiło mnie do podjęcia decyzji o oddaniu strzałów w twoim kierunku. 

Zamieszczam filmik, na którym widać cześć z tych przewinień. Niestety niema ich wszystkich, ponieważ powtórkę włączyłem dopiero gdy zdecydowaliśmy się o oddaniu strzałów, a powtórkę mam tylko 30 sekund.  Oczywiście większość rzeczy jest zamazanych, ponieważ nie mogę ich upublicznić. Jeśli będzie trzeba, oryginał wyślę do zarządu.
 

Sory za błędy, robione na szybko.

Edytowane przez Lokhok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin