Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Parking przy HQ (v2)


TiAmo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć to znów ja! ;D Znów przychodzę do was z nowymi ss'ami z aktualizacji jednej pracy - o tej (klik!). Postanowiłem przysiąść dziś i wykorzystać ten pusty teren co jest przed HQ. I sami zobaczcie co z niego wyszło ;d

qoMCW2g.jpg

VfBH20x.jpg

tudzXX0.jpg

UW24p9e.jpg

 

A dodatkowo narzekaliście na miejsca parkingowe na deptaku (bo przejścia nie było), więc usunąłem je, ponieważ te 10 miejsc zastąpiłem jednym dużym parkingiem.

CIRAaFZ.jpg

 

INFORMACJE KOŃCOWE

Aktualnie parking zamknięty ma 26 miejsc z tego 2 dla Zarządu zaznaczone "X". - (mogą na tym parkingu parkować tylko pracownicy).
Natomiast parking obok jest otwarty dla pracowników jak i dla osób co chcą coś wyjaśnić na HQ. Do dyspozycji na nim jest aż 44 miejsc parkingowych!!
W sumie na jednym i drugim parkingu jest 70 miejsc parkingowych!!!!

Myślę, że po każdej rekrutacji co jest przyjmowane w takich rekrutacjach po np. 30 osób, to każdy znajdzie dla siebie miejsce! <3

Zostawcie coś po sobie! Będę wdzięczny! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LuK@S. napisał:

Za dużo kwiatków, wpłynie to jakoś na optymalizację mapy. Tak samo słupki, zmienił bym je na jakieś inne barierki. Ale tak to na +

Myślę, że kwitów nie jest dużo, wypełniają one "pustą" powierzchnię. A co do słupków, to jest to podmianka z 4Life i występuje też w innych mapach serwerowych. Barierki również są robione w stylu serwerowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się wszystkim do tej pory spodobała praca. To może zawołamy @Bolek.?

Co ty na to? Miejsca dla funkcjonariuszy jest mało i co trochę jak się chce zaparkować, to obecny parking jest zapchany... Od czasu sobie czyścimy parking, ale to i tak nie wystarcza, ponieważ tylu co jest na służbie funkcjonariuszy, to nawet miejsc tylu nie ma na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin