Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Karafik<3 oskarżony przez Zbychu12


Zbyszard.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Karafik<3
    Data i godzina zdarzenia: 12.01.2020 około godziny 20:25/20:30
    Pełen opis sytuacji: Na początku przypadkowo został uszkodzony radiowóz owego osobnika, lecz za to oczywiście zapłaciłem. Przejdźmy do sedna, gracz tak o założył sobie blokadę na koło na mój pojazd który był naprawiany a ja poszedłem na dosłownie 30-40s zw. Po czym stwierdził ze czekamy sobie na lawetę. Gdy przyszedł @Damianero. kulturalnie wytepał pojazd a co do blokady powiedział abym napisał skargę. Nie wiedziałem że używa się blokady na koło gdy ktoś na moment odejdzie od komputera, również nie wiedziałem ze graczy którzy normalnie, kulturalnie sobie grają nazywa od razu dzieckiem ponieważ nie można poczekać dosłownie momentu.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Blokada: https://imgur.com/a/9h2fJ4j 

Zapłata za uszkodzenie: https://imgur.com/a/EvpRFwr

[2020-01-12 20:28:34] [Output] : Karafik<3 [64]: Czekamy na lawete.

[2020-01-12 20:29:18] [Output] : Karafik<3 [64]: Ogarnij te dziecko

Osobnik poinformowany o skardze: https://imgur.com/a/upmimR8

Edytowane przez Zbychu12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, PO I Karafik<3.

Zaczynając od początku. Postanowiłem pojechać do mechanika. Stałeś tam Ty, oraz chyba ktoś z SARA. Osoba z frakcji naprawiła się i pojechała. Przed twoim wjazdem staranowałeś mnie, tłumacząc się że twój brat to zrobił. Wjechałeś do mechanika i zacząłeś się naprawiać( po ok. minucie udawanego afk'a). W tym czasie przyjechała jedna lub dwie osoby, które również chciały wyklepać swój pojazd. Auto skończyło się naprawiać, a Ty postanowiłeś iść "zw". Minęła ok. minuta. Ja, jak i inne osoby byliśmy zdenerwowani, więc postanowiłem założyć Ci blokadę na koło i wezwać holownik. I w tym momencie magicznie wróciłeś przed komputer. Ja oczywiście podszedłem i zacząłem zdejmować ci blokadę(widać na ss) jednak ty napisałeś coś w stylu "teraz to sobie poczekasz". Napisałem report'a którego przyjął Damianero, ponieważ blokowałeś mechanika, i wytepał twoje auto.

Godzinę temu, Zbychu12 napisał:

 Pełen opis sytuacji: Na początku przypadkowo został uszkodzony radiowóz owego osobnika, lecz za to oczywiście zapłaciłem. 

Tak, zapłaciłeś.. po około 10 minutach, bo wiedziałeś że mogę mieć dowody na twój specjalny taran, śmieszne.

Godzinę temu, Zbychu12 napisał:

również nie wiedziałem ze graczy którzy normalnie, kulturalnie sobie grają nazywa od razu dzieckiem ponieważ nie można poczekać dosłownie momentu.

Nie wyzwałem, a stwierdziłem fakt. Czy osoba która umyślnie blokuje mechanika i pokazuje swoje wielkie ego nie jest dziecinna? Sam odpowiedz sobie na to pytanie..

Tyle ode mnie, więcej nie mam zamiaru tu się wypowiedzieć, chyba że zostanę o to przez kogoś poproszony. Oczywiście wszystkie logi jestem wstanie podesłać, ale to już nie dziś. 

// sorka za jakieś błędy, ale pisze z telefonu.

Edytowane przez Karafik<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Karafik<3 napisał:

Witam, PO I Karafik<3.

Zaczynając od początku. Postanowiłem pojechać do mechanika. Stałeś tam Ty, oraz chyba ktoś z SARA. Osoba z frakcji naprawiła się i pojechała. Przed twoim wjazdem staranowałeś mnie, tłumacząc się że twój brat to zrobił. Wjechałeś do mechanika i zacząłeś się naprawiać( po ok. minucie udawanego afk'a). W tym czasie przyjechała jedna lub dwie osoby, które również chciały wyklepać swój pojazd. Auto skończyło się naprawiać, a Ty postanowiłeś iść "zw". Minęła ok. minuta. Ja, jak i inne osoby byliśmy zdenerwowani, więc postanowiłem założyć Ci blokadę na koło i wezwać holownik. I w tym momencie magicznie wróciłeś przed komputer. Ja oczywiście podszedłem i zacząłem zdejmować ci blokadę(widać na ss) jednak ty napisałeś coś w stylu "teraz to sobie poczekasz". Napisałem report'a którego przyjął Damianero, ponieważ blokowałeś mechanika, i wytepał twoje auto.

Tak, zapłaciłeś.. po około 10 minutach, bo wiedziałeś że mogę mieć dowody na twój specjalny taran, śmieszne.

Nie wyzwałem, a stwierdziłem fakt. Czy osoba która umyślnie blokuje mechanika i pokazuje swoje wielkie ego nie jest dziecinna? Sam odpowiedz sobie na to pytanie..

 

Tak to mozna na zwierzaki mówić. Trochę szacunku..

Tyle ode mnie, więcej nie mam zamiaru tu się wypowiedzieć, chyba że zostanę o to przez kogoś poproszony. Oczywiście wszystkie logi jestem wstanie podesłać, ale to już nie dziś. 

// sorka za jakieś błędy, ale pisze z telefonu.

Osobnika nie będę komentował. AFK nie był udawany, każdego w dowolnym momencie może kogoś ktoś zawołać tak też było w tym przypadku. Po za tym jest 5 minut na wyjechanie więc zanim ten twój śmieszny holownik by sie tu pojawił to to auto by już stąd znikło. Zakładając blokadę można powiedzieć że sam zablokowałeś ruch gdyż po prostu nie mógłbym wyjechać przez twoją blokadę która tylko utrudniła tam ruch. Gdyby @Damianero. tego nie wytepał to dzięki tobie wszyscy poczekalibyście sobie dłużej.

Co do twojego stwierdzenia mogłeś je sobie darować.

Edytowane przez Zbychu12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że muszę tutaj jeszcze się wypowiedzieć.

5 minut temu, Zbychu12 napisał:

AFK nie był udawany, każdego w dowolnym momencie może kogoś ktoś zawołać tak też było w tym przypadku.

Dziwne tylko, że akurat podczas zakładania blokady wróciłeś. Twoje tłumaczenia - dla mnie - są po prostu żałosne.

7 minut temu, Zbychu12 napisał:

Zakładając blokadę można powiedzieć że sam zablokowałeś ruch gdyż po prostu nie mógłbym wyjechać przez twoją blokadę która tylko utrudniła tam ruch. Gdyby @Damianero. tego nie wytepał to dzięki tobie wszyscy poczekalibyście sobie dłużej.

Tylko, że jak już niby wróciłeś ze swojego afk'a to zacząłem ja zdejmować. A Ty napisałeś " teraz to sobie jeszcze poczekasz" i poszedłeś znowu na afk. Tepnał się Damianero i nagle znowu wróciłeś.

Wszystko wyjaśniłem. Czekam na decyzję zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Karafik<3 napisał:

Widzę że muszę tutaj jeszcze się wypowiedzieć.

Dziwne tylko, że akurat podczas zakładania blokady wróciłeś. Twoje tłumaczenia - dla mnie - są po prostu żałosne.

Tylko, że jak już niby wróciłeś ze swojego afk'a to zacząłem ja zdejmować. A Ty napisałeś " teraz to sobie jeszcze poczekasz" i poszedłeś znowu na afk. Tepnał się Damianero i nagle znowu wróciłeś.

Wszystko wyjaśniłem. Czekam na decyzję zarządu.

Poszedłem znowu, sprawdzić czy mam SS. Jak już tak bardzo chciałeś zaoszczędzić czas to masz suszarkę zrobić ss spuścić ręczny wypchnąć jakbym nie wrócił report pojazd na przecho i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie blokady nie było potrzebne, tym bardziej, że obok tego pojazdu znajdował się właściciel, wystarczył sam report.

Dodatkowo takie zwroty nie powinny mieć w ogóle miejsca.

W dniu 12.01.2020 o 20:43, Zbychu12 napisał:

[2020-01-12 20:29:18] [Output] : Karafik<3 [64]: Ogarnij te dziecko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin