Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ThanKs. - oskarżony przez dziubson26


[KOMIS]_ScupaK*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



          Nick funkcjonariusza:  @ThanKs.

 Data zdarzenia: 2020.13.01 godz 19 @Fl0dy.
  Opis całej sytuacji Jechałem moim bufallo (2.0 bez UP 2 czyli się strasznie ślizga) i nagle straciłem kontrolę nad pojazdem i wyrzuciło mnie na przeciwny pas i właśnie wtedy gracz wyjechał za rogu. Ja odrazu stanołem i chciałem odgrywać akcje RP a gracz wyszedł z pojazdu i zaczoł szczelać we mnie i w mój pojazd z shotguna powodując moją śmierć

Dowody, potwierdzające całe zdarzenie:

Całą akcję widział gracz @Fl0dy 

Edytowane przez dziubson26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie posiadasz żadnych dowodów, które są wymagane oraz nie zastosowałeś się do wzoru. Otworzyłem do Ciebie ogień ponieważ wyjechałeś na mnie vmaxem i spowodowałeś czołówkę czyli zagroziłeś mojemu życiu. W przypadku kiedy moje życie jest zagrożone mam prawo otworzyć w Twoją stronę ogień z broni palnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin