Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam Tune w Las Venturas, Come-A-Lot!


BarteG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łał...12 lat!Eee... No! Ja się boję!.... Weź się nie pogrążaj dzieciaku.... Idź do szkoły, a nie wyzywaj... Naucz się dyscypliny i wróć....BlobsoN proszę o bana dla niego za MK i wgl za zachowanie :)

 

.... Weź idź płakać pod kołdrę a nie na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze masz 13 lat to nie znaczy, ze wszystko ci wolno a ty Drosiu jak nie wiesz to się zamknij bo mam 12 lat[ we wrześniu 13] Mi obojętne czy dostane bana czy co. Nie zależy mi juz na serwie !! Jak masz udawać najlepszego...

13 ? Haha dla twojej wiadomości mam 14 to po 1sze. Sam sie ucisz okej? W tym momencie zachowujesz sie jak Gówniarz. Tyle Ci powiem. Chcesz to odejdz, nie wracaj. Na 4l nie chcemy takich jak ty. Masz coś do mnie? Zapraszam na mm. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się z Tobą tutaj kłócić. Masz 12 lat a zachowujesz sie jak 8-9 latek. Leci ban za MK (Multi Konto). Masz ból du*y to idź się wyżyj na siłownie czy nwm a nie siedzisz przed kompem. Do nauki! Nie pisz tutaj takich rzeczy bo mnie to nie uraża ale pogarsza twoją sytuacje. I tak już masz bana więc po co się kłócisz? Można @C otworze nowy temat bo syf jest tutaj. Kubaa. Wypaliłeś się, i nie rób już syfu. Ram pam pam lrci ban. Tyle ode mnie. I na przyszłość, gdyby to nie było forum poszło by oj oj.. Dużo wulgaryzmów w twoją strone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin