Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Nicholaz - oskarżony przez milkilej


Chapito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Nicholaz
Data i godzina zdarzenia: 2020-01-14 około godziny 20:33
Pełen opis sytuacji: Zacznijmy od początku, pewnego wieczora rozmawiając ze znajomymi uciekaliśmy SAPD, a dokładniej mój dobry kolega @Prese$. Uciekał on trochę, po czym wjechał na naszą bazę, skąd tylko poprzez blip idzie dostać się na dach gdzie stoją pojazdy powietrzne (chodzi tu o KGP w LV). Kolega postanowił uciec i poszedł latać samolotem. Kontynuując, zbiegł z miejsca i prawdopodobnie dostał wpis za swój czyn. Pewni funkcjonariusze, dalej przebywali pod bazą, dlatego w raz z liderem i właścicielem bazy pojechaliśmy na objazd i obchód terenu wokół bazy. Wtedy rozmawialiśmy z funkcjonariuszem @99pkt, któremu @Krystian6076 powiedział, aby "nie kampił pod bazą". Po krótkich wymianach zdań, w których osobiście nie uczestniczyłem ( nie interesowało mnie w jaki sposób rozmawiali, ale była to normalna dyskusja) jako rozmówca, ale jedynie jako kierowca Krystiana. Następnie jeździliśmy chwile po LV i funkcjonariusz rozpoczął za nami pościg, nakazał się zatrzymać, ale ja nie mając sobie nic do zarzucenia po prostu uciekłem z nim na bazę (prawdopodobnie @99pkt chciał zgarnąć Krystiana, ale nie mi to interpretować). Udaliśmy się na naszą bazę, na którą SAPD nie wjedzie, bo nie ma jak i wyszliśmy po chwili na dach, w takim samym celu w jakim wyżej wymieniony kolega @Prese$. Lataliśmy trochę helikopterem marki: Sparrow. Krążyliśmy nad LV, a także wokół bazy kilkanaście minut i widziałem na czacie, że @Nicholaz napisał:

[2020-01-14 20:39:13] [Output] : Nicholaz [80]: milkilej - 74

W sumie po chwili zastanawiałem się o co chodzi, ale uznałem to za błahą sprawę, po chwili sądząc iż SAPDy się poddały i nas nie gonią, wróciliśmy na bazę, chciałem kończyć rozgrywkę za jakiś czas, ale podczas przeparkowywania samochodu, zostałem przeteleportowany do więzienia, nie wiedząc za co dokładnie ( ss no. 1 ), dowiedziałem się tylko że 30 minut za jakiś poprzedni wpis, a za co reszta skoro nie siedziałem bezczynnie na bazie, ale poszedłem latać jako pasażer helikopterem. Gracz kazał mi pisać skargę, ponieważ nie chce mu się więcej wyjaśniać, także owa się tu znalazła. Uważam, że było to nie słuszne nadużywanie uprawnień i wsadzenie mnie na PID to 0 rp, ze strony funckjonariusza @Nicholaz. Skoro chcieli dalej kontynuować pościg, mogli wysłać za mną helikopter frakcyjny, a jako że minęło kilkanaście minut uznałem pościg za zakończony wpisem i porażką frakcji SAPD. Z mojej strony to tyle, czekam na wypowiedź oskarżonego.
Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/rJQoRrh

 

 

 

 

Ja, milkilej zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Co do pierwszego pościgu to się nie wypowiem, bo nie uczestniczyłem w nim. Jeżeli chodzi o pościg, w którym uczestniczyłem... wjechałeś na teren swojej bazy organizacji, a stamtąd przesiadłeś się do helikoptera, w dodatku uciekłeś bo nie miałeś sobie nic do zarzucenia - żałosne tłumaczenie. Jak sobie myślisz, że będziesz niezniszczalny bo wjechałeś sobie na baze, a stamtąd przesiadłeś się do helikoptera,  gdzie my jako Police Department nie możemy tam wjechać. to źle myślisz. Ja zdecydowałem, aby umieścić Cię w więzieniu na PID, abyś się czegoś nauczył i uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Po to zostało stworzone więzienie na PID, by wsadzać takich graczy jak Ty, co do 0rp to bardziej można je przypisać Tobie. A no i zostałeś wsadzony za drugi pościg, nie za pierwszy. Wszystko wyjaśniłem Ci na serwerze, no ale cóż. 

39 minut temu, milkilej napisał:

Następnie jeździliśmy chwile po LV i funkcjonariusz rozpoczął za nami pościg, nakazał się zatrzymać, ale ja nie mając sobie nic do zarzucenia po prostu uciekłem z nim na bazę

40 minut temu, milkilej napisał:

Udaliśmy się na naszą bazę, na którą SAPD nie wjedzie, bo nie ma jak i wyszliśmy po chwili na dach

Czyli używacie swojej bazy do ucieczki przed SAPD. 

Mogę udostępnić nagranie liderowi frakcji, jeżeli będzie taka potrzeba.

Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zostałem oznaczony oraz uczestniczyłem w zdarzeniu @Nicholaz powiedz mi gdzie jest punkt w regulaminie gdzie jest napisane, że jest zakaz wjeżdżania na bazy. Co do tego, że nie możecie wejść na bazę niby dlaczego? Pościg był RP, więc zróbcie akcje RP np. /me wyważa drzwi lub bramy od bazy lub poprostu poprosić o wsparcie helikoptera SAPD. Jedyne 0rp jest od was, ponieważ mieliście wiele dróg złapania nas, a widzę, że jedyne co się liczy aby kogoś złapać I wsadzić do więzienia bo WAM się nie udało. Uciekliśmy wam to koniec jedźcie robić swoje bywa. Koniec z mojej strony. Pozdrawiam

Przepraszam, także za wypowiedż.

Edytowane przez Prese$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytam cię, jak mam się dostać na dach, aby wziąć helikopter? Nie udało się wam do tego momentu to trudno ...

Co innego gdybym tam stał i sobie patrzył na ciebie, po prostu kontynuowałem ucieczkę helikopterem.

Z twojej wypowiedzi wnioskuje, że nie można wjeżdżać na bazę własnej organizacji, aby zmienić pojazd na inny.

Mogliście to zagrać z RP, używając np. helikoptera, w którym to wasi ludzie weszliby przez dach, więc twoje tłumaczenie dot. tego iż nie mogliście wejść jest błędne i należy wnioskować że jeżeli baza ma zakładając płot( przez który nie da się wejść ) i bramę, to zgodnie z twoim myśleniem to jest 0 RP, że ktoś tam wjedzie i weźmie helikopter.

 

Dołączam się do pytania Prese$a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Prese$ napisał:

Pościg był RP, więc zróbcie akcje RP

Czy pościg był RP nie mogę zaprzeczyć, ponieważ dołączyłem się na końcu. No ale trudno nazwać pościg RP, gdy wykorzystuje się własnej bazy do ucieczki.

 

31 minut temu, Prese$ napisał:

poprosić o wsparcie helikoptera SAPD

Poprosić o wsparcie helikoptera, ciekawe. Wjechaliście na baze, wzięliście helikopter i już Was nie było. Przynajmniej takie dostałem informacje

 

 

16 minut temu, milkilej napisał:

To zapytam cię, jak mam się dostać na dach, aby wziąć helikopter?

Sama ucieczka helikopterem nie jest RP. Wyobraź sobie w prawdziwym życiu, wsiadasz do helikoptera i co? 1 sekunda i lecisz? No chyba nie.

12 minut temu, milkilej napisał:

Z twojej wypowiedzi wnioskuje, że nie można wjeżdżać na bazę własnej organizacji, aby zmienić pojazd na inny.

Skoro dla Ciebie szybka zmiana auta to RP to super... no super.

7 minut temu, milkilej napisał:

Zapomniałem, chciałbym się także dowiedzieć co się składało na moje więzienie (74 minuty), z tego co wiem jakiś wpis to 30 min, a reszta wyliczona na podstawie ... ?

Ucieczka, łamanie zasad RP i chyba tyle, lub jeszcze 1 mandat, którego nie pamiętam. Z tych mandatów wyszło około 4000 PLN, po doliczeniu wpisu wyszła nam liczba 74.

18 minut temu, milkilej napisał:

Mogliście to zagrać z RP, używając np. helikoptera

Gdybyście nam dali to jeszcze odegrać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Nicholaz napisał:

Sama ucieczka helikopterem nie jest RP. Wyobraź sobie w prawdziwym życiu, wsiadasz do helikoptera i co? 1 sekunda i lecisz? No chyba nie

No nie nie wiem, myślę że przesiadka do helki to nic takiego, także za wejście do helki będziecie wrzucać na pid ? Hah śmieszne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, milkilej napisał:

No nie nie wiem, myślę że przesiadka do helki to nic takiego, także za wejście do helki będziecie wrzucać na pid ? Hah śmieszne 

Widzę, że nadal nie zrozumiałeś dlaczego zostałeś wsadzony do więzienia na PID i pewnie nie zrozumiesz.
To moja ostatnia wypowiedź, bo ta skarga to czysty płacz, ciao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie bramy w kilka sekund, tu też jej zamknięcie przez ten sam okres nie do końca jest RP, tak samo zniknięcie z bazy zapewne w minutę (?) odlatując helikopterem, za nim byśmy zareagowali, byłoby za późno.

W dniu 14.01.2020 o 23:08, Prese$ napisał:

Pościg był RP, więc zróbcie akcje RP np. /me wyważa drzwi lub bramy od bazy lub poprostu poprosić o wsparcie helikoptera SAPD.

Okej, wyważymy bramę, minie kilka minut i co dalej skoro Was tam nie będzie?

Równie dobrze mógł Cię tepnąć ktoś z administracji, wyszło by na to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin