Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wymienie / sprzedam Cheetah 2.2


Montoya
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Cheetah 

ID: 3817

Pojemność silnika: 2.2 

Przebieg pojazdu: 16,5k (regularnie rośnie..) 

Dodatki: UP1, UP2, Lampy i licznik niebieskie, LPG 75, Bak 90, Felgi, Rury wydechowe, CB, Ogranicznik, Wykrywacz fotoradarów, kluczyk dodatkowy. Butla na nitro, nitro. (1x250) 

Cena: 950k 

Coś od siebie: 6 cheetah na serwerze (według bazy pojazdów), świetne prowadzenie. 235km/h bez nitra, przy użyciu nitro 275-280km/h. 

SS’y: iC9C3lw.png
L2sdgw4.png
 

Edytowane przez Siduu
Dopisanie nitro, zapomniałem o nim. // Dodanie ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena z kosmosu? Zawyza? Chciałbym zaznaczyć, że różnica między ceną Cheetaha, a Bulleta wynosi 95k. (Salonowo.) Cheetah ma niskie ID, oraz jest ich zdecydowanie mniej, niż Bulletów. Takie śmieszne oferty możecie sobie moi drodzy odpuścić. 

Godzinę temu, Alpaka* napisał:

Emm xD nitro ,, 1x 250 " od kiedy można załadować 250 użyć Nitra ?!?!

Tak samo cena z kosmosu to że zrobiłeś sam nie znaczy że jest więcej warte 

Więc moja offka 650k 

Chodzi o 1 butle, w której jest ładunek 250. Jest też przecież opcja 2 butle z ładunkiem 2x 100. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Romek. napisał:

Chlop co cene zawyza

Moge ci dac bulleta 2.2 z twoja doplata 140k

A no i ceny cheetaha nie wzrosly kosmicznie w gore, bo taki cheetah wciaz jest warty ~820k

 

Wedle tego poradnika Bullet 2.2 bez szyb i nitra wart jest 820k. (zakładając, że nie liczy się koloru licznika.) (zakładając również, że ma LPG75, bak90) 

Cheetah zaś 2.2 z nitrem, bez up 2 i szyb. LPG 75 bak 90 wartością przekracza nieznacznie 880k. 

(odnośnie tego poradnika. Nie pamiętam cen lamp, więc przy obliczeniach założyłem że połowa ceny lamp będzie to 80k.) dodatkowo ów Cheetah ma niskie ID. Nie zależy mi na sprzedaży, aczkolwiek informuje iż jest opcja zakupy przez kogoś tego pojazdu. Cena która jest podana podlega negocjacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Siduu napisał:

 

Wedle tego poradnika Bullet 2.2 bez szyb i nitra wart jest 820k. (zakładając, że nie liczy się koloru licznika.) (zakładając również, że ma LPG75, bak90) 

Cheetah zaś 2.2 z nitrem, bez up 2 i szyb. LPG 75 bak 90 wartością przekracza nieznacznie 880k. 

(odnośnie tego poradnika. Nie pamiętam cen lamp, więc przy obliczeniach założyłem że połowa ceny lamp będzie to 80k.) dodatkowo ów Cheetah ma niskie ID. Nie zależy mi na sprzedaży, aczkolwiek informuje iż jest opcja zakupy przez kogoś tego pojazdu. Cena która jest podana podlega negocjacji. 

tak, wart 820k.
spoko ze na gieldzie stoja po 920-1kk zaleznie od koloru lamp
a cheetah 2.2 z nitrem ostatnio zszedl za 800, do tego wiekszosc stoi za te 840 o ile stoją.

a no i jak dla ciebie niskie id to prawie 4k to podziwiam dobry zawodnik

cheetahy 2.2 ft bez nitra schodza za 600-630k (zaleznie od lamp)

nitro dodaje ~200k 

dodaj se

+ cheetahy nie schodzą 

a no i zapomnialem dodac ze ten poradnik jest dodany przez handlarza zeby zarabiac na takich jak ty XDD

Edytowane przez Romek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin