Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007


RvFal3K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Yuki16 napisał:

Jakie przerwanie? Zapytałem się kulturalnie, gdy była cisza. Nie było ciebie na kanale, to nie możesz wiedzieć jak to wyglądało.

 

 

Pisze ogółem, cisza czy nie cisza nie masz prawa wchodzić na TAC po za służbą. Niby byłeś się spytać czy ktoś ma wolne "G" czyli takie czynności są zawsze pytane jak Cadet wchodzi S1. Jeśli się zapytałeś to czemu nie wszedłeś na służbę , się zastanów czy wchodzisz na TAC się pytać czy słuchać. Jeśli się zapytałeś to powinieneś wyjść z TAC. Twój kolega @Zelas dobrze wie że po za służba nie można przybywać na TAC.

 

Godzinę temu, Zelas napisał:

 

Więc jedynie co zrobiłem nie zgodnego z regulaminem to przebywanie na kanale frakcyjnym poza służbą, co w praktyce robi to prawie każdy.

Troszeczkę poprawię Zelasa bo pewnie mu chodziło o TAC bo fakt po za służbą można przybywać na kanale frakcyjnym jedynie wyłącznie na PC, a powtarzam na TAC po za służbą oprócz zarządu czy tam Supervisora nie można wchodzić, każdy o tym dobrze wie i jest to mówione od samego początku więc nie wiem czemu to szukasz w Regulaminie. To jest oczywiste i nie wkręcaj że nie miałeś o tym pojęcia. Nie usprawiedliwia was to że każdy tak robi.

A cisza była dlatego że podczas Akcji obowiązuje cisza na TAC i nie ma prawa głosu nikt poza SS, P1 , Zarządu lub najwyższego Stopnia.

Przed chwilą piszesz że nie wiedziałeś o tym teraz  się przyznajesz do błędu cytując że złamałeś regulamin

Edytowane przez Szkodnik007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Szkodnik007 napisał:

nie masz prawa wchodzić na TAC po za służbą

Powiedziałem już coś, pokaż mi gdzie to pisze, jakiś punkt regulaminu albo coś w tym stylu, a przeproszę i przyznam ci rację.

Myślę, że najprawdopodobniej 100% osób, które były na kanale, przyznają, że nie przeszkodziłem im, aż tak, żeby oni na to narzekali/żebym im przerwał wypowiedź w środku. 

Kulturalnie zaczekałem, zapytałem się i przez większość czasu siedziałem cicho.  

Dlaczego nie wszedłem na służbę? Bo większość osób, po tej akcji zeszła że służby. A po za tym, po niedługim czasie, wszedłem na służbę.

19 minut temu, Szkodnik007 napisał:

zastanów czy wchodzisz na TAC się pytać czy słuchać

Czy jedno, wyklucza drugie ?

 

 

Godzinę temu, Yuki16 napisał:

Wraz z @Zelas stwierdziliśmy, że nie będziemy się już wypowiadać, bo jest to słowo kontra słowo, jeżeli ktoś z zarządu poprosi o wypowiedź, to, to zrobimy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw cytujesz że złamałeś punkt w regulaminie teraz że nie jesteś tego świadom. Siedziałeś tam dłuższą chwilę i jestem pewien że komunikowałeś się gdzie jesteśmy itd. Wkroczyłeś w akcje w momencie gdzię jeszcze trwała dobre 25 minut. Nie powinieneś tak robić. Jeśli tylko słuchałeś to czemu wkroczyłeś w akcje, powinieneś wejść na służbę i tak pomóc kolegom i wszystko nagle wiesz, gdzie jest wykonywana akcja. Ode mnie to wszystko. Widać że kręcisz i udajesz teraz nie winnego bo byłeś nie świadomy. Ode mnie to wszystko i moje dowody i argumenty są bardzo przekonujące więc czekam na decyzje. To jest też logiczne , czemu wtedy po za służbą nie wyciągasz prywatnego pojazdu, nie wchodzisz na TAC i nie bierzesz udziału w pościgu prywatnym samochodem, bo to jest podobna sytuacja.

Edytowane przez Szkodnik007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szkodnik007 napisał:

Pierw cytujesz że złamałeś punkt w regulaminie teraz że nie jesteś tego świadomo.

Nie mam pojęcia czy złamałem punkt regulaminu, bo mi go nawet nie chcesz podać. Jestem nie świadomy czy złamałem punkt, czy nie.

 

Proponuję poczekanie na zarząd, bo narazie to jest tylko słowo, kontra słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Yuki16 napisał:

Więc jedynie co zrobiłem nie zgodnego z regulaminem to przebywanie na kanale frakcyjnym poza służbą, co w praktyce robi to prawie każdy.

Sam to zacytowałeś. Nie mam uprawnień wchodzić wam w regulamin i go cytować ,  jako cadet musisz znać zasady frakcji itd.  Ode mnie wszystko. Czekamy aż ci ktoś inny to wytłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szkodnik007 napisał:

Sam to zacytowałeś. Nie mam uprawnień wchodzić wam w regulamin i go cytować ,  jako cadet musisz znać zasady frakcji itd.  Ode mnie wszystko. Czekamy aż ci ktoś inny to wytłumaczy.

Mówiąc to, masz pewnie przed oczami, Cadeta, który wchodzi na taktyka, drze ryja, wszystkim przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin