Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Yuki16/Zelas oskarżony przez Szkodnik007


RvFal3K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Zelas / @Yuki16
    Data i godzina zdarzenia: między 14-15   19.01.2020
    Pełen opis sytuacji: Jest akcja na DM, zdobyliśmy radiowóz , gracz Yuki i Zelas uczestniczyli w pościgu,  po wysiłku SAPD nie mogli zdobyć radioli więc postanowili zejść z służby i specjalnie nam przeszkodzić w Akcji, gracze byli na Taktycznym więc akcja była zaplanowana, nie powinno być takiej akcji z strony oskarżonych albo są na służbie  i odbijają radiole albo niech wcale nam nie przeszkadzają 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście https://imgur.com/a/Qm5EHep

                                                                                                                                                                                                                 Ja, Szkodnik007 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie Cadet Yuki16,

Zaczynając :

22 minuty temu, Szkodnik007 napisał:

gracz Yuki i Zelas uczestniczyli w pościgu

Jest to kłamstwo, przed tym, zanim został odbity został radiowóz, nie byłem na służbie tego dnia (nie wliczając pobytu do 1.00 w nocy), co najprawdopodobniej, może sprawdzić zarząd.

22 minuty temu, Szkodnik007 napisał:

po wysiłku SAPD nie mogli zdobyć radioli więc postanowili zejść z służby i specjalnie nam przeszkodzić w Akcji,

Tak jak wyżej, nie było mnie na służbie tego dnia.

22 minuty temu, Szkodnik007 napisał:

nie powinno być takiej akcji z strony oskarżonych albo są na służbie  i odbijają radiole albo niech wcale nam nie przeszkadzają 

Mnie nie było tego dnia na służbie, wbiłem sobie na dm, aby ponabijać sobie tzw "repkę".

Ponad to, na serwer wszedłem w połowie akcji.

Edytowane przez Yuki16
Dopisanie informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli taki PO I po za służbą może wejść na Taktyka ,wziąć swoje auto i gonić swoim prywatnym samochodem bo to jest podobny przykład. Na każdym szkoleniu mówią że na taktycznym przebywają osoby na służbie którzy uczestniczą w akcji, nie bierzesz udziału nie wchodzisz na taktyka. Od tego jest PC , tak samo moi koledzy by mieli pościg a ja bym wbił sobie do nich pogadać

Edytowane przez Szkodnik007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Szkodnik007 napisał:

Aha czyli taki PO I po za służbą może wejść na Taktyka ,wziąć swoje auto i gonić swoim prywatnym samochodem bo to jest podobny przykład

Ale co ma piernik do wiatraka? Nawet nie wiesz w jakim celu wszedłem na kanał taktyczny, na kanał taktyczny wszedłem już sporo, po tym jak byłem na dm, a wszedłem w celu zapytania się, czy mogę wejść na służbę do kogoś na "G" bo widziałem, że jest sporo pełnoprawnych i posłuchać co się dzieje na tym DM.

21 minut temu, Szkodnik007 napisał:

Na każdym szkoleniu mówią że na taktycznym przebywają osoby na służbie którzy uczestniczą w akcji,

Jeżeli coś takiego szkoleniowiec mówił, to widocznie nie było mnie na tym szkoleniu, bądź nie zapamiętałem tego. Ponad to, przeszukałem prawie każdy regulamin w celu weryfikacji tego i nie mogę tego nigdzie znaleść.

 

Edytowane przez Yuki16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer II Zelas.

41 minut temu, Szkodnik007 napisał:

więc postanowili zejść z służby i specjalnie nam przeszkodzić w Akcji

To się zgadza, ale zeszedłem tylko ja. Z tego co wiem nie jest to nielegalne.

44 minuty temu, Szkodnik007 napisał:

gracze byli na Taktycznym

To też prawda, byłem na taktycznym poza służbą.

Więc jedynie co zrobiłem nie zgodnego z regulaminem to przebywanie na kanale frakcyjnym poza służbą, co w praktyce robi to prawie każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Yuki16 napisał:

Ale co ma piernik do wiatraka? Nawet nie wiesz w jakim celu wszedłem na kanał taktyczny, na kanał taktyczny wszedłem już sporo, po tym jak byłem na dm, a wszedłem w celu zapytania się, czy mogę wejść na służbę do kogoś na "G" bo widziałem, że jest sporo pełnoprawnych i posłuchać co się dzieje na tym DM.

Jeżeli coś takiego szkoleniowiec mówił, to widocznie nie było mnie na tym szkoleniu, bądź nie zapamiętałem tego. Ponad to, przeszukałem prawie każdy regulamin w celu weryfikacji tego i nie mogę tego nigdzie znaleść.

 

Była na PC @Princessa* która nie brała udziału w akcji, było tam o więcej pełnoprawnych członków, siedziałeś tam nie chwilę a do końca akcji gdzie świadkiem jest @Versi* który też wtedy miał podgląd na mm.  Cały czas patrzałem kto na kanałach siedział więc twoje kłamstwa są bezczelne. Pierw wszedłeś się zapytać a teraz posłuchać , gubisz się już w tych kłamstwach

9 minut temu, Zelas napisał:

Witam, z tej strony Police Officer II Zelas.

To się zgadza, ale zeszedłem tylko ja. Z tego co wiem nie jest to nielegalne.

To też prawda, byłem na taktycznym poza służbą.

Więc jedynie co zrobiłem nie zgodnego z regulaminem to przebywanie na kanale frakcyjnym poza służbą, co w praktyce robi to prawie każdy.

 

9 minut temu, Zelas napisał:

To się zgadza, ale zeszedłem tylko ja. Z tego co wiem nie jest to nielegalne.

Specjalnie wbiłeś S4 aby po za służbą nam przeszkodzić w akcji, nie róbmy jaj ale jak to wygląda że ścigasz podejrzanego, wbijasz na dm na służbie, bierzesz S4 i po za służbą ładujesz nas z AK, KPINA. 

Czekam na decyzję zarządu

Edytowane przez Szkodnik007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szkodnik007 napisał:

Cały czas patrzałem kto na kanałach siedział więc twoje kłamstwa są bezczelne. 

Jakie kłamstwa?

 

4 minuty temu, Szkodnik007 napisał:

siedziałeś tam nie chwilę a do końca akcji

To prawda, a czy ja gdzieś napisałem, że wszedłem na chwilę na taktyka?
Wszedłem na taktyka, jak już kilka razy z wami się "strzelałem".
Wraz z @Zelas stwierdziliśmy, że nie będziemy się już wypowiadać, bo jest to słowo kontra słowo, jeżeli ktoś z zarządu poprosi o wypowiedź, to, to zrobimy.

Edytowane przez Yuki16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wbiłeś tylko posłuchać, no nigdy nie zdarzyło mi się jak byłem PD aby cadet wbił na TAC przeszkodzić i spytać się czy może na służbę, każdy pytał na PC albo pisał pm i żadna osoba nie biorąca akcji nie może wejść na taktyczny. Nic nie mam do dodania , czekam na decyzje zarządu.

Pytanie. Czemu nie spytałeś się czy  możesz wejść na służbę osób które były na PC ?

Na TAC może wejść tylko supervisor lub zarząd jeśli nie są na służbie w celu sprawdzenia czy  PD nie odwalają. 

I dodam że to nie jest pierwsza akcja jak tak robicie bo twierdzicie że każdy tak robi.

 

Edytowane przez Szkodnik007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wypowiem się, ten ostatni raz.

12 minut temu, Szkodnik007 napisał:

Pytanie. Czemu nie spytałeś się czy  możesz wejść na służbę osób które były na PC ?

Cadet w II semestrze nie musi pytać się o wejście na służbę, przeanalizuj moją wypowiedź jeszcze raz.

13 minut temu, Szkodnik007 napisał:

Na TAC może wejść tylko supervisor lub zarząd jeśli nie są na służbie w celu sprawdzenia czy  PD nie odwalają. 

 

Powiedz mi gdzie jest to napisane, a przyznam ci rację.


Dodam do tego coś do tego, nie było mnie przy was, przy radiowozie itd. kiedy SAPD odbiło radiowóz. Ostatni raz w tamtym* miejscu byłem jak wysiadłem z helikoptera na dach i ktoś mnie zestrzelił (było to minimum kilka minut przed odbiciem), później "strzelałem" się z wami przy wejściu na DM od strony stacji.
 

21 minut temu, Yuki16 napisał:

Wraz z @Zelas stwierdziliśmy, że nie będziemy się już wypowiadać, bo jest to słowo kontra słowo, jeżeli ktoś z zarządu poprosi o wypowiedź, to, to zrobimy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Yuki16 napisał:

Nawet nie wiesz w jakim celu wszedłem na kanał taktyczny, na kanał taktyczny wszedłem już sporo, po tym jak byłem na dm, a wszedłem w celu zapytania się, czy mogę wejść na służbę do kogoś na "G" bo widziałem, że jest sporo pełnoprawnych i posłuchać co się dzieje na tym DM.

Tak jak sam mówisz, wszedłeś żeby się zapytać czy możesz wejść na służbę i do kogoś na "G". 

I jest to oczywiste, na szkoleniach powtarzane, nawet pełnoprawny nie może wbić na TAC jeśli jest po za służbą.

Byłeś w pobliżu i pomagałeś im jednak tobie się nie udawało , dopiero za którym razem wszedłeś w centrum naszej kryjówki, twoje argumenty są bardzo słabe według mnie, po za tym jestem ciekaw czemu pełnoprawni pozwalają przebywać Cadetom po za służbą przebywać na TAC- według mnie jest to wiadome że było to między wami ustalane.

Edytowane przez Szkodnik007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szkodnik007 napisał:

Tak jak sam mówisz, wszedłeś żeby się zapytać czy możesz wejść na służbę i do kogoś na "G". 

Małe sprostowanie - Chodziło o to, czy mogę do kogoś na "g" bardziej. Źle napisałem, przyznaję się do błędu.

Tak jak mówiłem, Cadet w II semestrze nie musi się pytać o wejście. A wszedłem też dlatego, że było tam sporo osób, które znam.

Edytowane przez Yuki16
Małe sprostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yuki16 napisał:

Małe sprostowanie - Chodziło o to, czy mogę do kogoś na "g" bardziej. Źle napisałem, przyznaję się do błędu.

Dobrze, jest czat frakcyjny i się tam nie zapytałeś tak jak przeważnie każdy się pyta. Przerwanie głosu na taktycznym nie mając nic wspólnego z akcją było karane punktami. Byłem rok w frakcji i nikt nigdy z szkoleniowców nie wchodził na TAC w czasie akcji i się pytał czy może na "G". Jest oczywiste że komunikowałeś się miedzy nimi w celu zdobycia radiowozu. Tyle mam do powiedzenia. Czekam na decyzje zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Szkodnik007 napisał:

Przerwanie głosu na taktycznym

Jakie przerwanie? Zapytałem się kulturalnie, gdy była cisza. Nie było ciebie na kanale, to nie możesz wiedzieć jak to wyglądało.

 

15 minut temu, Szkodnik007 napisał:

Jest oczywiste że komunikowałeś się miedzy nimi w celu zdobycia radiowozu.

29 minut temu, Yuki16 napisał:

Dodam do tego coś do tego, nie było mnie przy was, przy radiowozie itd. kiedy SAPD odbiło radiowóz. Ostatni raz w tamtym* miejscu byłem jak wysiadłem z helikoptera na dach i ktoś mnie zestrzelił (było to minimum kilka minut przed odbiciem), później "strzelałem" się z wami przy wejściu na DM od strony stacji.

Cytat

Więc jedynie co zrobiłem nie zgodnego z regulaminem to przebywanie na kanale frakcyjnym poza służbą, co w praktyce robi to prawie każdy.

 

Edytowane przez Yuki16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin