Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Stachuu. Oskarżony przez Marcepand


Marcepand
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: @Stachuu.
    Data i godzina zdarzenia: Dziś koło 13
    Pełen opis sytuacji: Osoba zatrzymała huntleya na poboczu a ja stałem obok nich na ulicy i patrzyłem na działania. Wyżej wymieniony funkcjonariusz kazał mi odjechać więc, aby nie przeszkadzać pojechałem do przodu i zatrzymałem się na poboczu czego nie może mi zabronić. Nagle podszedł do mnie zakuł i dał do radiowozu nie wiem z jakiego powodu skoro nie utrudniałem stojąc na poboczu a powtarzam jeszcze raz nie może mi tego zabronić. Potem nadał mi mandat bodajże 2k a ja go nie przyjąłem bo to byłaby głupota, gdyż nic nie zrobiłem. Przepchał trochę auto i nadał blokadę rozumiem, gdybym ja coś robił a tylko stałem na poboczu nie utrudniając działań. Chciałbym w ramach rekompensaty dostać x2 cenę wyjęcia auta z PP oraz odpowiednie ukaranie tego funkcjonariusza za tą całą akcje. Po za tym nie wiem kto dopuścił go do kierownicy, pojazdu jechał ze mną do więzienia od miejsca zatrzymania do dillmore potem pojechał przez martin bridge na autostrade sf-lv dalej na bramki sf a potem do więzienia sf jechałem z nim około 15 minut WSZYSTKIE ssy z akcji dam poniżej oraz liczę na surowe ukarania tego osobnika po za tym wozi on ze sobą akademików i nie wiem czy to jest dobry wzór do naśladowania. Pozdrawiamy ~Kindermafia
 Dowód, który to potwierdza całe zajście:  https://imgur.com/a/siqlGvV

  Ja, Marcepand zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Marcepand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, po pierwsze oddaliłeś się o jakiś jeden metr lub dwa i prosiłem cię o ponowne odjechanie abyś po prostu stąd odjechał ponieważ, znamy się już nie od dziś i wiem jak robisz tylko aby nam utrudnić rozgrywkę na serwerze. po 2 dałem ci dwie szanse na odjechanie. ale zamiast odjechać w swoją stronę i nie zawracać sobie głowy, ani mi. ty odparłeś że nie odjedziesz. pamiętaj że jak wziąłem cie do radiolki to ci dawałem szanse na to abyś po prostu sobie odjechał. tutaj dam loga

((Stachuu. [253]: odjedziesz dobrowolnie z tąd. tzn. jedziesz do mostu czy mandat?))  

((Marcepand [174]: Nie odjadę))

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

(( Marcepand [174]: jeśli auto trafi na pp nie chce być w twojej skórze (wiadomość pw) )).

nie wiem czy groźby tego są stosowne ;). po trzecie kiedy jechałem sobie z tobą do dillmore to niestety twoi koledzy. zaczęli mnie lekko taranować oraz hamować przed moim pojazdem służbowym. co moim zdaniem było niestosowne a całą akcje może potwierdzić Supp: Veon. Czekamy na werdykt zarządu. Pozdrawiam Funk. Stachuu. PO II

Edytowane przez Stachuu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy support widział jak wymijałeś huntleya prawą stroną? Bo nie wydaje mi się 

Jeśli chodzi o moją 2 wiadomość to może trochę poniosły mnie emocje, ale nie miałem zamiaru pojechać bo nie robiłem nic co nieprawidłowe. Stałem na poboczu czego mi NIE ZABRONISZ. Wychodzi na to, że więzienie, mandat itp. Jest za stanie na poboczu ciekawe czy w realu policjanci zakuwają osobę za to, że ustała na poboczu? Stojąc przed wami na poboczu nie przeszkadzałem wam a ty mi kazałeś odjechać i nie musiałem tego robić bo nie robiłem niczego co niedozwolone bo z tego co wiem to można się zatrzymać na poboczu. 

Ta Twoja szansa była conajmniej śmieszna bo zakułeś mnie za stanie na poboczu a potem dawałeś mi śmieszne szansy na odjechanie, gdy nie mogłeś mi zakazać tam stać. 

Jakby ktoś szedł po chodniku to byś go zakuł i dawał mu szansę, że ma biec albo dostanie mandat ? Bo to taki sam przykład

PO II A dajesz przykład akademikom wyprzedzając prawą stroną. Dobrze, że po środku trawnika nie wyprzedziłeś go.

Czekam na wypowiedź zarządu.

Edytowane przez Marcepand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się tu kłócić. tak jak ci mówiłem twoi koledzy zaczęli mnie lekko taranować oraz hamować przed moim pojazdem służbowym. tak więc starałem się wyminąć pojazd aby (twój ziomek) nie uszkodził mi bardziej pojazdu. tyle oddemnie, czekam na werdykt pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staliśmy bo 

Po 1 obserwowaliśmy co się dzieje na drodze, gdyż cena węgla 11.50 i dużo zatrzymań itp więc pytaliśmy się ile ludzie kg maja.

Po 2 nie pojechaliśmy no bo bez przesady, nie robiliśmy niczego niezgodnego w ruchu drogowym starając na poboczu.

Po 3 po prostu staliśmy i rozmawialiśmy sobie na discordzie 

Po 4 Veon tepnął się dopiero w bluberry czyli prawie pod koniec trasy i po 10 sek zniknął 

Mimo tego, że tam staliśmy funkcjonariusz nie powinen tak się zachować skoro nic nie pisaliśmy do nich tylko rozmawialiśmy na dsc, nie miałem zamiaru jechać bo nie może on zabronić mi tam stać.

+ Jeszcze te szansy, gdy tak naprawdę zakuł mnie za stanie na poboczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Uszanowanie, Detective I Veon

Siedząc na kanale Patrol Channel oraz odbywając patrol radiowozem po San Andreas nagle do mnie na kanał przyszedł @Stachuu. oraz powiedział do mnie coś w stylu "czy możesz zobaczyć co oni robią" wtedy zszedłem na S2 oraz zacząłem specować @Stachuu., widziałem jak on transportuje Marcepand'a do więzienia oraz widziałem dwa pojazdy które ciągle za nim jeździły dokładnie to czarny huntley oraz różowa zr-350 które dokładnie widać na ssie który dał Marcepand. Jak dobrze widać na drugim oraz trzecim ssie kierowca z huntleya zwalniał przed radiowozem, ustawiał sobie ogranicznik na 80km/h żeby tylko spowolnić radiowóz, po chwili tepnąłem się do kierowcy huntleya oraz poprosiłem go, żeby nie zwalniał celowo mu przed radiowozem. Tylko tyle widziałem z tej całej akcji, później już wróciłem do swojego radiowozu i odbywałem dalszy patrol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin