Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na D@widek - oskarżony przez Penior


Penior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

     Nick funkcjonariusza: @D@widek
    Data i godzina zdarzenia: 01.21.2020r. 01:30
    Pełen opis sytuacji: Więc tak, Dzisiaj o ok. godziny 01:00 rozpoczął się pościg przez @D@widek po kilkunastu minutach skończył się. Jednak po chwili znowu zaczął mnie gonić. Po ok. 5min wpadłem w poślizg na zakręcie i wypadłem z niego więc wysiadłem z pojazdu, aby iść na najbliższą drogę, jednak na wcześnie wyskoczyłem i umarłem. Odrodziłem się na kopalni gdzie zaraz przyjechał oskarżony. Byłem wtedy w pojeździe jako pasażer, @D@widek włączył sygnały po czym je wyłączył, więc pojechaliśmy dalej po kilkunastu minutach zostałem przeniesiony do więzienia. Z powodu omijana kary. Spytałem więc dlaczego tutaj trafiłem.  @D@widek odpowiedział mi, że za celowy skok i celowe zabicie się, powiedział również, że ma nagranie więc napisałem mu, że chce je zobaczyć po czym on odpisał, że mi nic nie pokarze i sobie poszedł. Nie dał mi do końca wyjaśnić sprawy i uważał, że kłamię. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:


    Ja, Penior zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer II D@widek.

A więc tak był pościg za tobą, który już trochę trwał, ciągle się przesiadałeś do kolegi, odwalałeś na pościgu. Gdy Cię pierwszy raz zgubiliśmy działania pościgowe trwały i Cię oczywiście znalazłem. Więc pościg został wznowiony, udałeś się na tzw. trasę delty i wyskoczyłeś sobie z niej w stronę lotniska, celowo utopiłeś pojazd i też celowo się zabiłeś, żeby się przesiąść do swojego kolegi, który już na Ciebie czekał. Dostałem polecenie, że mam Cię podliczyć i wsadzić przez PID, więzienie x2. Więc tak też się stało, podliczyłem Ci mandat, pomnożyłem przez twoje punkty karne, x2 więzienie wyszło 240 minut. Oczywiście proszę też o wypowiedź funkcjonariusza @Nicholaz. Na pm ci wszystko wyjaśniłem, ale jak widać, niczego nie rozumiesz, zrobiłeś to specjalnie, a nie przypadkiem. Ode mnie to tyle, miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uszanowanie, Detective III Nicholaz.

14 godzin temu, Penior napisał:

Po ok. 5min wpadłem w poślizg na zakręcie i wypadłem z niego więc wysiadłem z pojazdu, aby iść na najbliższą drogę, jednak na wcześnie wyskoczyłem i umarłem

Na moje to było celowe, ale dobra zdarza się każdemu. Skoro nie było to celowe to dlaczego nie napisałeś do nas o kontynuacje pościgu? Jak dla mnie zrobiłeś to celowo. 

14 godzin temu, Penior napisał:

po kilkunastu minutach zostałem przeniesiony do więzienia.

To było moje polecenie aby wsadzić Cię do więzienia na PID. Nie wytłumaczyłeś się nam w wiadomości prywatnej, że był to przypadek to uznałem to jako celowe zabicie się oraz utopienie pojazdu.

14 godzin temu, Penior napisał:

powiedział również, że ma nagranie

To ja posiadam nagranie, zostało one już wysłane do zarządu frakcji.

14 godzin temu, Penior napisał:

uważał, że kłamię. 

Również uważam, że kłamiesz.

 

Tyle ode mnie, miłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin