Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na xYachu - oskarżony przez Kropeczek


Kropeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: xYachu
    Data i godzina zdarzenia: 2020.01.21 ok. godziny 19:15
    Pełen opis sytuacji: Więc jak normalny człowiek chyba mam prawo bycia w strefie tzw. "DM" no to wszedłem zaczęło się od tego, że jakiś gracz powiedział mi, że na Grove Street, przybędzie tam frakcja SAPD, po 1 godzinie oczekiwania przyjechały SAPD'y w dane miejsce, zaczął się ostrzał ze strony SAPD'y i cywili (ja dopiero dochodziłem do danego miejsca). Wszyscy zaczęli strzelać po czym SAPD zakuło 3/4 graczy na DM w tym mnie chociaż nie zabiłem i ani jednej kuli nie wpakowałem w funkcjonariusza. Gracz Brukselka został złapany i w tym problemie piszę skargę, że funkcjonariusz xYachu bez powodu chociaż kolega _ADI_:) pytał się za co został wypuszczony nikt nie odpisał, chociaż on też strzelał. Chciałbym wyjaśnienia za co gracz Brukselka został wypuszczony.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/9TkC60f

Ja Kropeczek zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

 

Edytowane przez Kropeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony PO II xYachu

Chyba nie muszę pisać tobie wszystkiego na temat działań jakie podejmuje. Ale jeśli trzeba to napiszę, na komunikatorze każdy mówił czy ktoś wie, czy gracz Brukselka kogoś zabił.
Nikt nie wiedział więc, dostałem polecenie żeby takową osobę wypuścić. Więc ją wypuściłem, a nie będe kogoś bezpodstawnie wiózł do więzienia skoro nie mam stu procentowej pewności. Ale ty upierałeś się ze też nikogo nie zabiłeś więc moderator @japkooo. wysłał logi i to potwierdziło, że zabiłeś Cadeta @pluuum .
 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypuściłem ich bo nie mielismy dowodów, ze oni kogos z nas zabili. A dokładnie widziałem, ze gracz ADI strzelał do pluuuma.  https://imgur.com/a/li0LggX a ADI upierał sie, ze nikogo nie zabił więc wezwalismy moderatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ich sprawdźcie, chyba, że to zrobiłeś specjalnie ? 

A chodzi mi o tych graczy których nie sprawdziłeś i nie będę się powtarzał nie chodzi tu o mojego kolege _ADI_:)'go, bo jak nas sprawdziliście a ich nie to co to jest za sprawiedliwość

Edytowane przez Kropeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci piszę, że nie mieliśmy dowodów, żeby ich zabrać. A jak funkcjonariusz zginął to mówił kto go zabił, nie zawsze wiadomo skąd padają strzały, ale nie raz się da ustalić kto kogo postrzelił/zabił  i wtedy taka osoba jest zatrzymana. A ja Brukselki oraz Szkodnika nie wsadziłem do radiowozu i nie wiem czy oni strzelali czy nie. I każdego z osobna nie będziemy sprawdzac poprzez logi czy kogos zabił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin