Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kozacka baza pod organizację z dodatkami!


Ks.Mateusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, .kubixxowSKY napisał:

Po pierwsze kolego nie chce 170k. [...]

gsJKcos.jpg

 

EDIT: To, że Ty przepłaciłeś, to nie znaczy, że inni też przepłacą. Ten burger jest wart max 80k i nie więcej! A ty wołając te 170k czy tam teraz 150k, to nadwyżasz wartość tej nieruchomości (czego nie możesz robić tak samo jak z pojazdami).

Edytowane przez TiAmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, .kubixxowSKY napisał:

Ehm, pisałem ci że cie pomyliłem z typkiem o auto? Z tego co pamiętam to ci pisałem.

No to chyba nie do mnie pisałeś z tym, bo nie otrzymałem takiej wiadomości :/ Czyli ile chcesz za tą nieruchomość? Bo ja ją dla siebie chce, a nie pod handel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, .kubixxowSKY napisał:

Za twoje oferty podziękuje. Jak chcesz mogę dać ss że poinformowałem cię że te ,,170k za niby burgera" nie do ciebie było. Sprawdzałem przed chwilą.

Być może opuściłem konwersacje i wtedy wysłałeś wiadomość, która nie doszła do mnie. Jeżeli moja oferta Cię nie interesuje, to nic tu po mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jak te ceny poszły w górę przez to że ktoś przepłaca i daję się wyrolować na hajs, nie dawno ten burger chodził po 30-40k ;D 

@TiAmo. dobrze gada, twoja wina że przepłaciłeś za burgera. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, .kubixxowSKY napisał:

Za twoje oferty podziękuje. Jak chcesz mogę dać ss że poinformowałem cię że te ,,170k za niby burgera" nie do ciebie było. Sprawdzałem przed chwilą.

Przecież mi tez pisałeś ze miałeś oferty 170k za burgera w grze i na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, karoy' napisał:

Przecież mi tez pisałeś ze miałeś oferty 170k za burgera w grze i na forum.

Jedyne jakie on miał oferty na forum, to 65-75k ode mnie, bo jestem już nawet zdolny do tego, by przepłacić i kupić tego Burgera dla org. Reszta graczy mu dawała oferty poniżej 60k, ale on nie chce tyle... czemu?
Ponieważ sam przepłacić i dał się "owalić" na kasę (jak on twierdzi 150k) i teraz pewnie chce sprzedać za taką sumę, by wyjść na równo. Jednak mu się to nie uda, bo nikt nie jest głupi, żeby za burgera z kilkoma dodatkami dawać po 170k....

@.kubixxowSKY a jak byś miał taką ofertę faktycznie na serwerze (170k), to podejrzewam, że Burger już nie należał, by do Ciebie! Ale takiej oferty na bank nie dostałeś i walisz w ... , by podebrać nas do zapłacenia wyższej kwoty.
Ale jeszcze raz dodam... nikt nie jest taki głupi, by dawać Ci 2-wartość tej nieruchomości. I radzę nie zawyżać cen ;) Pozdrawiam, cześć! (moja offka to 75k nic się nie zmieniło i się lepiej zastanów, bo taki bzdury piszesz, że każdy już Ci zwraca uwagę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy macie taki ból dupska ja dobrze wiem ile ten burger warta więc nie próbujcie mnie wyrolować. Koniec tematu do widzenia nie mam z wami zamiaru prowadzić konwersacji. Mam większe ofki, jeżeli wam coś nie pasuje proszę opuścić to miejsce i tu nie wracać bo te wasze płacze nie mają sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin