Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

> KONKURS < Reklama Serwera 4Life


NeX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9Cuk2yv.png


 


Witajcie Drodzy Gracze,


W dniu dzisiejszym otwieramy konkurs, polegający na nagraniu filmiku reklamującego/promującego serwer 4Life. Wymagania oraz sposób nagrywania a także obrabiania filmiku jest podany poniżej, w wymaganiach dotyczących nagrywania. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest niespodzianka ufundowana przez Administrację RCON, w postaci [...] . Za zajęcie drugiego oraz trzeciego miejsca są nagrody pocieszenia, a za samo wzięcie udziału w konkursie jest niewielka nagroda pieniężna. 


 


 


Wymagania dotyczące nagrywania oraz zamieszczania filmu na serwisie YouTube :


1. Film nie powinien być krótszy od minimum jednej minuty / dłuższy od maximum ośmiu minut.


2. Każdy użytkownik biorący udział w konkursie może opublikować tylko i wyłącznie jeden link do nagranego filmu.


3. Każdy użytkownik w czasie nagrywania jakichkolwiek scen z serwera powinien mieć opcjonalnie zminimalizowany podgląd czatu w grze, opcjonalnie - mapę oraz ikony broni.


4. Podczas filmu mile widziana muzyka w tle.


5. Podczas filmu winny znaleźć się najważniejsze miejsca na serwerze, również krótki poradnik dotyczący rozpoczęcia gry na serwerze 4Life (zdawanie praw jazdy ; kupno pierwszego pojazdu ; najważniejsze początkowe miejsca ; prace). 


6. Film powinien być wypuszczony w rozdzielczości minimum 360p. Podczas nagrywania minimalna ilość klatek wynosi 24 klatki na sekundę (tzw. FPS).


7. Zakazuje się publikowania materiałów pochodzących z innego źródła, z którym wyżej wymieniony serwer nie jest związany, bądź również zakazuje się reklamowania innych serwerów podszywając się pod nazwę tematu w reklamie serwera.


Informacje dotyczące danych zawartych w środku opublikowanego filmu:


8. Obowiązkowo w nazwie publikacji filmu na portalu www.youtube.pl wpisujemy Reklama 4Life MTA + dopisek od siebie, lub miejsce zostawić puste. Dodatkowo w 'tagu' wpisać rzeczy związane z serwerem, oddzielając przecinkiem, np: ("MTA","4LIFE","NOWOCZESNY SERWER","AUTORSKIE SKRYPTY","IP.BOARD","RPG,itp.)


9. W opisie filmu obowiązkowo należy wskazać stronę serwera a także IP serwera, by móc się z nim automatycznie połączyć (IP opcjonalne: 4life.svpj.pl:22110). 


 


 


 


 


Co zrobić po opublikowanym filmie na serwisie podanym powyżej?:


- Po opublikowaniu filmu oraz zawarciu w nim niezbędnych rzeczy (podpunkty: 8/9), bezpośredni link do filmu należy wkleić pod tym tematem, w poście, oraz zastosować się do wzoru podanego poniżej.


 


Wzór:



Login z serwera:


Nick z serwera:


Serial:


Link do reklamy:


Coś od siebie:



 


Osoby, które nie mają zamiaru brać udziału w konkursie - proszone są o niewypowiadanie się w wyżej wymienionych kwestiach ; osoby, które złamią ten podpunkt - zostaną odpowiednio ukarane. 


--------------------------------------------------------------------------------------------


Konkurs trwa do: 2015-03-21, godzina: 20:00:00. Wszystkich chętnych zachęcamy do brania udziału w konkursie!


Mile widziane również jest, gdy pod koniec filmu wspomniecie o nadchodzącej rocznicy serwera, która będzie miała miejsce w Weekend (26-27.03.2016r).


 


PO WYNIKACH: OSOBA, KTÓRA ZAJMUJE PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE, ZOBOWIĄZANA JEST DO PRZESŁANIA FILMU POD MÓJ ADRES E-MAIL, KTÓRY PODAM PO WYNIKACH.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na sam wynik konkursu ma wpływ jakoś HD? Czy film może mieć wiele cięć ? Czy film ma być ładnie obrobiony (tzw. fleshe między cięciami) ? 

Wszystko zależy od waszej pomysłowości. Może być nie tylko jakość HD (720p), może być również jakość FULL HD (1080p). Ładnie obrobiony - jak najbardziej :-) Estetyka na pierwszym miejscu.

 

Wspomnę tylko, że film nie może być wykorzystany z miesięcy poprzednich, musi być on nakręcony w aktualnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login z serwera: BezCenzury


Nick z serwera: |TSA|BezCenzury.


Serial: 764D2D70DD50F0A6CFC3314EF0B72492


Link do reklamy: https://youtu.be/C7Xx-Gq3bI0


Coś od siebie: 


Mam nadzieję, że to co pokazałem w tej reklamie zadowoli Administracje RCON.


Mogłem pokazać dużoo więcej, dlaczego tego nie uczyniełem?


Po 1 limit czasowy max 8 min.


Po 2 miejsca, które wstyd jest pokazać np. interior redakcji.


Ja osobiści jestem bardzo zadowolony z reklamy, pozdrawiam BezCenzury.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Login z serwera: Frixo


Nick z serwera: FrixoTu


Serial: 38B76BD6DD7C836FB70ED5B3D4347543


Link do reklamy:


LINK


[media=500x500]

[/media]

Coś od siebie: **Uśmiecha się** /// Przepraszam za ścinki, aczkolwiek program do obróbki nawalił,  i pościnał mi film :(. Dowiedziałem się o tym po wgraniu filmiku na yt ;( Oraz za 8:15, mam nadzieje że nie będziecie źli :C


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login z serwera: BylemTu


Nick z serwera: BylemTu


Serial: Edytuję w ciągu 2h :)


Link do reklamy:  https://www.youtube.com/watch?v=jrjrp2ZgYZI&feature=youtu.be


(20,03 - 23:59 powinien już działać)


Coś od siebie: Bardzo, bardzo przepraszam, że to bardziej "pokaz slajdów" niż film, lecz nie posiadam dobrego kompa - mam 30 FPS jeżeli włączone jest jedynie MTA i mumble. Z nagrywaniem spada do 15, nie mówiąc o miejscach publicznych. 


Na jazdę w te wszystkie miejsca, robienie SS'ów i montaż wykorzystałem może z 3, max 4 godziny.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login z serwera: AAnswer.


Nick z serwera: Answer


Serial: BD64C155515412FEE18B2811614EBAB2


Link do reklamy: https://youtu.be/XHuxkOF6lCY


Coś od siebie: Powinno się spodobać, jak tak to like mile widziany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po dłuższej przerwie :-)
Z przyjemnością informuję o wynikach na najlepszą reklamę serwera 4Life!

 

1. miejsce:  BezCenzury (https://www.youtube.com/watch?v=C7Xx-Gq3bI0&feature=youtu.be), nagroda: Sandking (przebieg 10 km) + felgi. Nagroda przyznana.

2. miejsce:  Answer (https://www.youtube.com/watch?v=XHuxkOF6lCY&feature=youtu.be), nagroda: Savanna (przebieg 10 km) + felgi. Nagroda przyznana.

3. miejsce ex.aqueo: Lukasz1393 (https://www.youtube.com/watch?v=1VQ_UxOeO8g), nagroda: Tahoma (przebieg 10 km) + felgi. Nagroda przyznana.

3. miejsce ex.aqueo: Frixo(https://www.youtube.com/watch?v=qEAIwSPJoYY&feature=youtu.be), nagroda: Tahoma (przebieg 10 km) + felgi.Nagroda przyznana.

 

{ Po nagrody proszę się zgłosić do RCON'a będącego na serwerze lub do mnie. }

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin