Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie z serwerem.


Ritsu.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż na każdego kiedyś nadejdzie koniec, nadszedł i na mnie. Niektórzy może zauważyli, że moja aktywność na serwerze spadła do zera, a jako gracz tego wspaniałego serwera już się wypaliłem. Gra na serwerze nie jest już dla mnie taka jak kiedyś dlatego doszło do tego momentu. Zacząłem z serwerem swoją przygodę około półtora roku temu, był to wspaniały okres czasu, a ten serwer na długo zostanie mi w pamięci :). Chciałbym przede wszystkim podziękować całej frakcji SAPD oraz ówczesnemu jego liderowi za przyjęcie mnie do niej. To dzięki niej zostałem z serwerem na tak długo jesteście wspaniałymi osobami. Nie będę się bawić w oznaczanie każdy kogo chciałbym oznaczyć napewno wiedzą, że o nich będzie chodzić :). Jeszcze raz dzięki wszystkim, których znałem za wspaniale spędzony okres mojego stażu na serwerze. Napewno jeszcze tu wrócę, ale nie prędko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin