Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SprzedamOgromna baza na 200 pojazdów. Idealna lokalizacja niedaleko przecho oraz PP, które znajduje sie w niej samej!aOgromna baza na 200 pojazdów. Idealna lokalizacja niedaleko przecho oraz PP, które znajduje sie w niej samej!


user6969
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa nieruchomości: Willa 
ID nieruchomości: 307
Cena za dobę: 600
Lokalizacja: Las Venturas, obok Parkingu policyjnego, ktory znajduje się w tej bazie.
Dodatki: 2 bramy, 2 helipady, bankomat, radio i wiele innych 
Cena: Nie zależy mi na sprzedaży oraz mam dużo chętnych, dlatego poczekam na oferty, aż mnie zadowolą, ostatnia oferta 670k w gotowce.


SnyPkvU.pngQq3F4By.pngfLTRuEh.pngdGytGpX.pngmcTKw6Z.pngYex94ZB.png5jO9rdj.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Houdini4701 napisał:

Chłopie wystawiasz to poraz 5 i nikt Ci tego nie chcę, Ty możesz mi posty komentować bez sensu to ja też mam takie prawo. Eloo

Zapomniałeś czegoś ziomek, różnica między nami jest taka, że ty nie dostajesz nawet połowy ceny za jaka chcesz sprzedać, natomiast ja napisałem że minimum to 700k i nawet za 670k nie sprzedam - a byly juz takie oferty - pozdrawiam hudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Guz napisał:

Zapomniałeś czegoś ziomek, różnica między nami jest taka, że ty nie dostajesz nawet połowy ceny za jaka chcesz sprzedać, natomiast ja napisałem że minimum to 700k i nawet za 670k nie sprzedam - a byly juz takie oferty - pozdrawiam hudy

Dobra Guz rozumiem, ale z tego co widzę to każdemu komentujesz " bez sensu " Ale powiedz mi po co ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Houdini4701 napisał:

Dobra Guz rozumiem, ale z tego co widzę to każdemu komentujesz " bez sensu " Ale powiedz mi po co ? 

Bo życie byłoby nudne bez tego, na luzie stary 

- to tylko gra;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin