Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Zuppek, oskarżony przez Mixxx


Majaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Mixxx
Nick osoby oskarżonej: Zuppek
Powód napisania skargi: oddał mi pojazd na Parking Policyjny,auto było zaparkowane,zaciągnięty ręczny,naprawione.Pisałem do niego ale podział,że nie pamięta xdd.Powiedziałem mu żeby oddał kasę to nie będę pisał skargi a on swoje.Pozdrawiam.
Dowody: Niestety nie mam ssa,lecz jakiś ziomek może potwierdzić,że odstawialem na parking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony Pracownik zuppek z SA Road Assistance. Tak jak pisałem ma serwerze ja nie mam żadnego ss z twoim buffalo A to raczej oznacza że ja nie dałem na pp. Dasz dowód w postaci ss że to byłem ja to ci moge oddac i dać  rekompensate. Pisałeś jeszcze na serwerze że daje 500pln albo skarga I że masz ss jak pisałem że jak dasz to oddam A Ty że dajesz albo skarga. Więc nie ma dowodów, ja się nie czuje do winy. Jeszcze mnie wyzywłeś na pm i chyba też dam skarge. Dziękuję to tyle z mojej strony.

  zuppek

Edytowane przez zuppek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wyzywania logi, nie chciało mi się wycinać g itp.

Spoiler

https://cdn.discordapp.com/attachments/673190709645541376/673848031438831640/SPOILER_message.txt

 

Mixxx mute.png Powód: CBK
Nałożone przez: AdiZ
Od: 3 Lutego 2020, 11:05
Do: 4 Lutego 2020, 11:05

 

Edytowane przez zuppek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin