Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Modele stworzone przeze mnie..


Reiji
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje ponownie za tak dużo odpowiedzi! Za chwile edytuję ten post w celu dodania 1 z 3 modeli, które wykonuje. Będzie to parking przy stacji kolejowej w San Fierro!

4 godziny temu, EloUciekamPrzedSapd napisał:

Ten park to z gta 5 mi się kojarzy 

Tak, jest on wzorowany na tym, który znajduje się w GTA5. Chciałem uzyskać jak najlepszy efekt tego parku, tylko że tamten park był wykonany pod skosem oraz posiadał nieregularną strukturę. :P

Edytowane przez Reiji
Błędy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Park w Los Santos - dopracowane ze szczegółami, temu zaprzeczyć się nie da, natomiast mi nie przypadł do gustu, jest zbyt ponury jak na uroki miasta, które znamy jako LS, taki motyw pasowałby bardziej do SF.

Stacja kolejowa w Los Santos - na pewno wygląda lepiej od tej, która jest obecnie na serwerze, tudzież w grze singlowej, można by było pomyśleć nad wprowadzeniem tego na serwerze, troszkę ożywić tę stację, pomysłowe byłoby jeszcze całkiem off-topowo wprowadzenie czynnego pociągu, który jeździ po całym San Andreas i rozwozi ludzi, jakaś frakcja, która się tym zajmuje, dość dużo roboty pewnie, ale wciąż.

Następny park w Los Santos - i ten park jest tym, czego można by było poszukiwać w LS, brakowało tego w pierwszym z nich. Chyba ten stawik robi robotę :D

Zdjęcia parku - nie, lepszy jest ten co jest.

Osiedle w LS - wydaje mi się, że można by było więcej wycisnąć, goło tak to wygląda.

Szpital w Los Santos - chciałbym zobaczyć jaką masz wizję tego szpitala od środka - od zewnątrz jest całkiem przyzwoity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, TSW_1906 napisał:

Zdjęcia parku - nie, lepszy jest ten co jest.

Chciałem wprowadzić jakąś nowość, dodatkowo nie widziałem nigdzie aby ten park był używany, dlatego taka moja decyzja była, by odświeżyć ten park. :)

40 minut temu, TSW_1906 napisał:

Park w Los Santos - dopracowane ze szczegółami, temu zaprzeczyć się nie da, natomiast mi nie przypadł do gustu, jest zbyt ponury jak na uroki miasta, które znamy jako LS, taki motyw pasowałby bardziej do SF.

Oświetlenie nie jest moje, dlatego psuje to efekt, więc rozumiem Twoją opinię. Jeżeli uda mi się wyślę zdjęcie w tym poście jak wygląda to z moim oświetleniem. :)

40 minut temu, TSW_1906 napisał:

Szpital w Los Santos - chciałbym zobaczyć jaką masz wizję tego szpitala od środka - od zewnątrz jest całkiem przyzwoity

Chciałem wykonać interior, lecz porzuciłem ten pomysł. Możliwe jednak, że na dniach będę musiał wykonać interior dla klienta i użyje tego samego zamysłu, który chciałem uzyskać właśnie tam. :3

Dziękuję za tak rozbudowaną wypowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin