Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Amalyssek - Oskarżony przez Soola


Soola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Amalyssek
    Data i godzina zdarzenia: 10.02.2020  godzina około 20.20
    Pełen opis sytuacji: Podjechałem do mechanika za funkcjonariusza przez przypadek uderzyłem w samochód policyjny ponieważ nie wyhamowałem a oskarżony wysiadł z samochodu po czym zaczął do mojego auta strzelać i przebił mi oponę. Liczę na oddanie pieniędzy za naprawę opony.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/1a8p7iH  /   https://imgur.com/a/tTu3eAd   /  https://imgur.com/a/nfQCBp1

a tu dowody że poinformowałem oskarżonego o skardze: https://imgur.com/a/93jcsI0

 

    Ja, Soola zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Edytowane przez Soola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer I Amalyssek.

Jak wyżej wspomniałeś, dnia 10.02.2020 o godzinie 20:20 byłem na mechaniku wodnym. Przed tym zdarzeniem widziałeś, że chciałem wrócić na HQ i odstawić auto. Ale wróćmy do tego zdarzenia.

Więc tak, chciałem się naprawić na mechaniku, ponieważ miałem uszkodzony pojazd. Za moją osobą był gracz o nicku cytrus08, a ty się wepchałeś i staranowałeś mnie dwa razy i to nie był przypadkowy taran. Wtedy zacząłem ostrzał w twoją stronę. Nie wjechałeś na mechanika po to, żeby się naprawić, tylko żeby mnie staranować, stwierdzić to można po ss jak informowałeś mnie o skardze.

Z mojej strony to wszystko. Czekam na werdykt zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Amalyssek napisał:

Witam, z tej strony Police Officer I Amalyssek.

Jak wyżej wspomniałeś, dnia 10.02.2020 o godzinie 20:20 byłem na mechaniku wodnym. Przed tym zdarzeniem widziałeś, że chciałem wrócić na HQ i odstawić auto. Ale wróćmy do tego zdarzenia.

Więc tak, chciałem się naprawić na mechaniku, ponieważ miałem uszkodzony pojazd. Za moją osobą był gracz o nicku cytrus08, a ty się wepchałeś i staranowałeś mnie dwa razy i to nie był przypadkowy taran. Wtedy zacząłem ostrzał w twoją stronę. Nie wjechałeś na mechanika po to, żeby się naprawić, tylko żeby mnie staranować, stwierdzić to można po ss jak informowałeś mnie o skardze.

Z mojej strony to wszystko. Czekam na werdykt zarządu.

Zacznijmy od tego że nawet jeśli bym cie staranował specjalnie nie powinieneś do mnie strzelać a poza tym to jak byś nie widział to cytrus08 wepchał się do kolejki a nie ja i staranowałem cię tylko raz przez przypadek. W ogóle tak poza tym to jeszcze wcześniej strzelałeś do innego gościa który nawet ciebie nie staranował tylko niestety nie mam na to dowodu ale cytrus08 może to potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że byłem centralnie obok tej sytuacji i ją świetnie widziałem. @Soola wepchał się przed manane i dwukrotnie wjechał w funkcjonariusza @Amalyssek

@Soola nie kłam, ze nie wyhamowales, bo twoj samochod ledwo co się toczył.

 

 

Nie wiem, czy miałem prawo do wypowiedzi, ale stwierdziłem że to zrobię, ponieważ byłem świadkiem tej sytuacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Soola napisał:

Zacznijmy od tego że nawet jeśli bym cie staranował specjalnie nie powinieneś do mnie strzelać

To jest zagrożenie mojego życia i broń palna została użyta zgodnie z regulaminem.

Edytowane przez Amalyssek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Lewyy122 napisał:

Tak się składa, że byłem centralnie obok tej sytuacji i ją świetnie widziałem. @Soola wepchał się przed manane i dwukrotnie wjechał w funkcjonariusza @Amalyssek

@Soola nie kłam, ze nie wyhamowales, bo twoj samochod ledwo co się toczył.

 

 

Nie wiem, czy miałem prawo do wypowiedzi, ale stwierdziłem że to zrobię, ponieważ byłem świadkiem tej sytuacji.

 

Jeśli chodzi o wepchnięcie się do mecha to tą mananą jechał mój kolega co może sam potwierdzić i mnie przepuścił. A jeśli twierdzisz że jechałem powoli to radzę się przejechać turismo i zobaczyć jakie ma przyspieszenie to będziesz wiedział że nie wyhamowałem.

 

13 godzin temu, Amalyssek napisał:

To jest zagrożenie mojego życia i broń palna została użyta zgodnie z regulaminem.

Powiedz mi jaki zagrożeniem życia jest taran auta jeśli bym chciał ciebie przejechać to wtedy byłoby to zagrożenie życia ale nie jak staranowałem auto i odnośnie strzelania to pytałem się o to administratora i kolegi z policji i obaj twierdzą że nawet jeśli bym ci auto specjalnie staranował to nie powinieneś do mnie strzelać tylko podejść i napisać abym przestał a ty od razu wyciągnąłeś pistolet i strzelałeś mi w opony.

Edytowane przez Soola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin