Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

M4TT.

ROZWIĄZANY Skin.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu próbuję podmienić skina na serwerze, lecz nie udaję mi się to. Jak widziałem na poradniku od pewnego gracza (crisuubtkj) skin został podmieniony poprawnie, bez żadnych błędów i wszystko działa, a u mnie sytuacja wygląda tak, że po podmienieniu skina jest on cały biały, bez tekstury. Przychodzę do Was z pytanie, czy uda mi się podmienić skina, ponieważ bardzo mi na tym zależy, a widać, że się da - tak więc jeśli znacie jakieś sposoby, tipy tak, aby wszystko działało proszę pisać tutaj. W nagrodę daję repkę na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Może wygrywasz skina pod takiego, który jest już podmieniony na serwerze. Ewentualnie spróbowałbym pobawić się lekko ustawieniami MTA - tak jak podczas wgrywania własnego celownika oraz radaru, wiesz raczej o co chodzi.

EDIT: Z tego co teraz wyczytałem to ten problem mogą powodować inne podmienione tekstury.

EDIT2: Doczytałem również, że mogłes przez jakiś przypadek nie wgrać do niego tekstur. Spróbuj go wgrać jeszcze raz, jeśli to nie pomoże i powyższe punkty to nie wiem 

Edytowane przez Versi*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skiny na serwerze nie są tak samo numerowane jak skiny w GTA SA na wskutek podmianek skinów dla frakcji itd. Pod jakiego skina podmieniasz i na jakiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności