Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na rekin.rw oskarżony przez GodofmetaL9996


GodofmetaL9996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @rekin.rw
    Data i godzina zdarzenia: 17.02.20r około 20 godzina
    Pełen opis sytuacji: Więc tak, gracz zatrzymał mnie na kontrolę, co również uczyniłem. Napisał, że powodem zatrzymania jest przekroczenie prędkości, po czym zakuł mnie i powiedział, że jestem poszukiwany. Zapytałem o co chodzi, przecież odsiedziałem ostatnią kare. Dał mi wpis, za który już odsiedziałem 240 minut. Powiedziałem, że już odsiedziałem swoje więc ten wpis jest nieaktualny, gracz jednak kazał mi dać dowód. (no sory, nie robiłem screena jak siedze 240 minut w pace ...) Kiedy kazałem mu sprawdzić, gracz dalej domagał się dowodu.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Dowodem są logi, oraz fakt, że siedzę teraz w więzieniu xd

 Ja, GodofmetaL9996 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez GodofmetaL9996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dnia 17.02.2020 r. koło godziny 20 pełniłem patrol w miejscowości Las Venturas. Podczas patrolu dostrzegłem pojazd jadący z ogromną prędkością, nakazałem mu się zatrzymać. Pojazd zatrzymał się do kontroli, a kierujący okazał mi dokumenty po sprawdzeniu go w komputerze okazało się że jest poszukiwany, nakazałem mu opuszczenie pojazdu po czym przy użyciu środków przymusu bezpośredniego w formie siły fizycznej oraz kajdanek dokonałem zatrzymania oskarżyciela. Po przetransportowaniu ów zatrzymanego do radiowozu przedstawiłem mu zarzuty zatrzymania. Oskarżyciel nie miał żadnego dowodu potwierdzającego odsiedzenie jego kary, jak i sam funkcjonariusz @Veon nie potwierdził jego zatrzymania i odsiadki, przez co umieściłem go w areszcie na czas 140 min, za następujące wpisy : 
-4x Ucieczka przed PD + 0 RP
-1x Ucieczka przed PD
Uważam iż skarga jest bezpodstawna ponieważ wykonywałem tylko swoje obowiązki służbowe. 

Z poważaniem                              
kiCgfOK.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rekin.rw napisał:

Witam!
Dnia 17.02.2020 r. koło godziny 20 pełniłem patrol w miejscowości Las Venturas. Podczas patrolu dostrzegłem pojazd jadący z ogromną prędkością, nakazałem mu się zatrzymać. Pojazd zatrzymał się do kontroli, a kierujący okazał mi dokumenty po sprawdzeniu go w komputerze okazało się że jest poszukiwany, nakazałem mu opuszczenie pojazdu po czym przy użyciu środków przymusu bezpośredniego w formie siły fizycznej oraz kajdanek dokonałem zatrzymania oskarżyciela. Po przetransportowaniu ów zatrzymanego do radiowozu przedstawiłem mu zarzuty zatrzymania. Oskarżyciel nie miał żadnego dowodu potwierdzającego odsiedzenie jego kary, jak i sam funkcjonariusz @Veon nie potwierdził jego zatrzymania i odsiadki, przez co umieściłem go w areszcie na czas 140 min, za następujące wpisy : 
-4x Ucieczka przed PD + 0 RP
-1x Ucieczka przed PD
Uważam iż skarga jest bezpodstawna ponieważ wykonywałem tylko swoje obowiązki służbowe. 

Z poważaniem                              
kiCgfOK.png

Ja rozumiem, że pełniłeś swój obowiązek, ale skoro mówię Ci, że już to odsiedziałem, a ty dalej chcesz ode mnie dowód, to coś jest nie w porządku.

Co do pościgów za które miałem karę 240 minut w więzieniu, jeździłem pojazdem marki Voodoo. Powinno to odświeżyć pamięć, gdyż jest tylko niespełna 30 pojazdów tej marki na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Detective II Veon.

Nie przypominam sobie, żebym w ostatnim czasie Cię zatrzymywał, a nawet jeśli to wpisy staram się zawsze usuwać, nawet robię SSy tych wpisów, żeby potem nie mieć właśnie takich problemów, więc wydaje mi się, że to nie ja wtedy Ciebie transportowałem do więzienia, i nie ja Ciebie wsadzałem. Tyle ode mnie.

Edytowane przez Veon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Veon napisał:

Uszanowanie, Detective II Veon.

Nie przypominam sobie, żebym w ostatnim czasie Cię zatrzymywał, a nawet jeśli to wpisy staram się zawsze usuwać, nawet robię SSy tych wpisów, żeby potem nie mieć właśnie takich problemów, więc wydaje mi się, że to nie ja wtedy Ciebie transportowałem do więzienia, i nie ja Ciebie wsadzałem. Tyle ode mnie.

Możliwe, że to nie byłeś Ty, sam dobrze tego nie pamietam, ale wiem ze jak mnie wyrzucało z serwera podczas pościgu (kilkukrotnie) to odrazu po wejściu się pytałeś czy chce kontynuować pościg, i tepałeś mnie w miejsce w którym mnie wywaliło. Było was dużo ale jakoś twój nick zapamiętałem z tych pościgów, nwm czy słusznie czy nie słusznie.

Dany wpis wysłany do mnie był od gracza @Suszek* i pamietam ze po tamtej odsiadce nie miałem okazji go spotkać, a wcześniej przyznam, ze go specjalnie prowokowałam do pościgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin