Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sultan 2.2ft bez nitra


Bambo*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Bambo.B&P napisał:

 

Na serwie mam offe 700k wiec o co ci chodzi XD

Chodzi mi o to, że takie Sultany jak Twoje, stoją cenowo między 600-650k. Jeżeli masz takie oferty, to nie wnikam, aczkolwiek kwota jest z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KropsoN napisał:

Chodzi mi o to, że takie Sultany jak Twoje, stoją cenowo między 600-650k. Jeżeli masz takie oferty, to nie wnikam, aczkolwiek kwota jest z kosmosu.

Chyba sam oferty 700k sobie nie narzuciłem wiec nwm o co ci chodzi

//O tym Ci napisałem wyżej, że jeżeli masz takie oferty to nie wnikam. Aczkolwiek kwota jest z kosmosu porównując ją do tego, że często Sultany z identycznym tune stoją po 630k bez negocjacji. ~KropsoN

Edytowane przez KropsoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KropsoN napisał:

Nie pomyliłeś czasem pierwszej liczby tej kwoty? Jest to zawyżona kwota, rozumiem że do negocjacji, ale bez przesady.

Nie chcę się wtrącać, ale sam za swojego Sultana na ciemnoniebieskich  lampach chciałeś 720k mimo tego, ze miał duze braki.
Ten posiada unikatowe lampy, moze jest Combi ale to nie zmienia jego wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mr.Natalia napisał:

Nie chcę się wtrącać, ale sam za swojego Sultana na ciemnoniebieskich  lampach chciałeś 720k mimo tego, ze miał duze braki.
Ten posiada unikatowe lampy, moze jest Combi ale to nie zmienia jego wartości.

Mój Sultan nie posiada ciemnoniebieskich lamp, tylko unikatowe Royal Blue i nie posiada również tylko nitra. Również nigdzie nie pisałem że chce za niego 720k.

//Nie twórzmy już zbędnego spamu, nie od tego jest ta licytacja.

Edytowane przez KropsoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KropsoN napisał:

Mój Sultan nie posiada ciemnoniebieskich lamp, tylko unikatowe Royal Blue i nie posiada również tylko nitra. Również nigdzie nie pisałem że chce za niego 720k.

//Nie twórzmy już zbędnego spamu, nie od tego jest ta licytacja.

Miałeś Sultana na ciemnoniebieskich i chciałeś za niego 720k.

//Racja, nie robmy spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin