Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na [bezzy. Olaf.*999 HrazY smlytkk_*BBG*] - oskarżony przez [CiasteK*].


stefan009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: @CiasteK*

Nick oskarżonego: @beezy. @Olaf.*999 @HrazY @smlytkk_*BBG*

Powód skargi: Nieumiejętne odgrywanie RP.

Opis zdarzenia: Wszystko można zrozumieć, akademia czy też materiały szkoleniowe o których się zapomniało, jednakże tych dwóch śmiałków w tej frakcji już byli i to chyba nie raz. Od kiedy na /me piszemy z dużej litery?... Kolejna sprawa, po logach mogę stwierdzić że osoba była przytomna oraz miała kontakt z ratownikami, @Olaf.*999 który nie ocenił wieku osoby poszkodowanej, napisał puls w normie (60-100), przed sprawdzeniem takich parametrów trzeba oszacować wiek poszkodowanego, lub w tym przypadku go zwyczajnie zapytać, po twarzy i budowie ciała wieku nie zgadniemy, w każdym wieku norma pulsu jest inna. "[2020-02-21 20:47:27] [Output] : * smlytkkBBG wsuwa nosze do karetki po czym je zabezpiecza [2020-02-21 20:44:30] [Output] : * smlytkk_BBG odbezpiecza deske ort"" To jest jakiś fenomen, wsuwa noszę z poszkodowanym i odbezpiecza deskę?... Gdzie tutaj jest logika. Mam nadzieje że zarząd frakcji dobrze rozpatrzy skargę i ukarze w/w osoby. Data zdarzenia: 2020-02-22

Dowód w postaci ss'ów lub logów: 

//Wklejam za gracza @CiasteK* !

Edytowane przez stefan009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani trochę nie rozumiem, dlaczego owa skarga jest na mnie, jestem od wczoraj w akademii, każdy dobrze wie, że byłem już w owej frakcji i większość RP potrafię.

Po tych logach, które dałeś na smlytkka, widać dokładnie godzinę, o której odbezpieczył noszę i o której wsunal je do karetki. 

Jak dla mnie skarga jest totalnie bez sensu, tyle ode mnie, pozdrawiam, Pielęgniarz Beezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyjaśnili pracownicy i akademik, w skardze jest wiele niedociągnięć, w logach widać, że wcześniej odbezpieczył deskę. Odnośnie dużej litery na /me, nie ma to większej różnicy, czy ktoś pisze z dużej litery czy z małej. Odnośnie sprawdzania wieku w przypadku pulsu, nie jest to wymagane. Dobrze jak i ty @stefan009 jak i @CiasteK* wiecie, że zostało tam użyte urządzenie do sprawdzenia pulsu oraz saturacji. Skarga zostaje Odrzucona.

52OkZuH.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin