Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

|KONKURS| Konkurs z okazji drugiego roku rozgrywki na serwerze.


QumiK.ogf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, QumiK^,^ napisał:

EWlcoer.jpg

Witajcie!
Jest to konkurs Organizowany w związku z moim drugim rokiem rozgrywki na serwerze.

Zanim zaczniemy omawiać zasady konkursu przejdziemy do krótkiej Historii mojej rozgrywki.

2018-02-23 16:37 - Rozpoczęcie rozgrywki na serwerze, pierwszy tysiąc, pierwszy pojazd. Powoli szło to do przodu, po około dwóch miesiącach udało mi się dołączyć do pierwszej frakcji jaką była SARA.
Nie ukrywam nie wytrwałem tam długo bo tylko dwa miesiące. Po SARA zawitałem w progach SAFD - wspaniała frakcja, ogarnięty Lider, atmosfera. Jednak i tu kariery nie rozwinąłem trzy miesiące i nie ma Qumika... Wtedy zaliczyłem chwilową przerwę od frakcji, po czasie za namową kolegi nastawiłem się na TSA, jednak tutaj nie będę się rozpisywał - moja kariera zakończyła się po jednym dniu (Zmiana neta - zerwanie umowy itp ;D). Jednak odejście z TSA nie okazało się błędem! Wtedy (01.12.2018) dołączyłem do Frakcji San Andreas Police Department w której karierę rozwijam na zawieszce ale rozwijam ;). 01.12.2019 wbiłem rok we frakcji, nie będę ukrywał ale niebawem ujrzycie rzecz której nikt się nie spodziewał, wszystko z czasem. Wracając... dnia 22.07.2020 dostałem szansę na w serwerowej ekipie na randze 
Support stanowisko to obejmuje do dzisiaj. Dobrze nie będę przedłużał bo nie  jesteście tu po to, żeby czytać moją Historie ale po to aby coś wygrać! Jednak jeśli zaciekawiła Was moja Historia zapraszam do >>KLIK<<.

ZASADY KONKURSU!

Losowanie działa na zasadzie wyboru osoby z randomorg.
Wypisujecie liczby od 0-3241 - pod uwagę będą brane tylko głosy zawierające  2.
Reakcja :4l: mile widziana ;).

Do wygrania:

20.000 PLN oraz piękna...

  Pokaż ukrytą zawartość

YikfjhD.pngAxFyBTB.png


Konkurs kończy się 28.02.2020!
Nie zwlekaj z odpowiedzią, strzelaj w Swoją szczęśliwą liczbę!
(Nie mogą się one powtarzać)

2115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin