Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Emiljusz


cruzeN.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vZnPPMl.png


 

Witam wszystkich Czytelników! Ja jestem Młodszy Redaktor cruzeN, a moim gościem tym razem jest Support @Emiljusz, Przełożony we frakcji TSA. Zapraszam do wywiadu!

 


P5r0Z9Q.png


 

cruzeN.: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor cruzeN. Z Redakcji 4Life News. Zechciałbyś poświęcić parę minut na krótki wywiad z Twoją osobą?

Emiljusz: Witam, Przełożony Emiljusz z Transport Of San Andreas. Postaram się udzielić odpowiedzi na pytania.

C: Cieszy mnie to. Na początek przedstaw się naszym Czytelnikom.

E: Nazywam się Emil i mam 17 lat. Pochodzę z niedużej miejscowości, położonej obok Wrocławia. Na co dzień uczęszczam do 2 klasy technikum. Interesuję się sportem, motoryzacją i informatyką.

C: Jak długo już tutaj jesteś, na 4Life?

E: Moja przygoda na serwerze rozpoczęła się 25 lutego 2018, czyli już prawie 2 lata temu.

C: A kiedy zacząłeś swoją przygodę z TSA?

E: Do Transport Of San Andreas dołączyłem w majowej rekrutacji w 2018 roku. Od tamtego czasu bez przerwy, z jednym zawieszeniem, jestem wierny tej frakcji.

C: Dlaczego akurat TSA? Zdaje się to być dość spokojna frakcja, może nawet monotonna i dla niektórych nudna. Nie myślisz czasem, że "może porobiłbym coś innego"? Jakieś akcje, pościgi, pożary — po prostu chęć dreszczyku emocji?

E: Szczerze, sam się czasami zastanawiam, dlaczego właśnie ta frakcja mnie urzekła. Jest ona bardzo spokojna, jak wspomniałeś czasami nudna, a wręcz monotonna. Może dlatego, że jestem osobą, która nie lubi większych zmian i szuka ich jak najmniej. Naprawdę, jest mi ciężko na to odpowiedzieć. Aktualnie, z powodów prywatnych, nie miałbym dość czasu na służbę w innych frakcjach, spróbuję czegoś innego, na pewno, ale kiedy, to nie mam pojęcia.

C: Jak wyglądała Twoja droga do Zarządu TSA?

E: Wydaje mi się, że moja droga do Zarządu wyglądała jak każda inna. Co tydzień wykonywałem normę, czasami zrobiłem plusa i na spokojnie awansowałem na wyższe rangi. Któregoś dnia otrzymałem szansę i tak jestem, aż do dziś.

C: Nie masz może chęci na więcej? Jak to mówią, "apetyt rośnie w miarę jedzenia". Nie chciałbyś już może awansować dalej? Na przykład na Menadżera albo Zastępcę?

E: Haha, tak jak wspomniałeś "apetyt rośnie w miarę jedzenia", oczywiście chciałbym otrzymać Menadżera, w przyszłości może Zastępcę, ale to wszystko w swoim czasie. Oprócz mnie, w zarządzie są jeszcze dwie inne osoby na tej samej randze, które tak samo, jak ja starają się i sumiennie wykonują powierzone im zadania.

C: Dobrze, przejdźmy teraz do Twojego głównego zajęcia. Kiedy zostałeś Supportem?

E: Szansę na randze otrzymałem 11 listopada 2019 roku.

C: Jak to jest być "zielonym"?

E: Praca Supporta nie jest taka kolorowa, jak się niektórym wydaję. To nie są same "fixy" albo udogodnienia. Jesteśmy nastawieni na pomoc graczom oraz godne reprezentowanie zarówno Ekipy, jak i serwera. Lubię się tym zajmować, dzięki randze poznałem kilka naprawdę miłych i sympatycznych osób. Wielką przyjemnością jest dla mnie, gdy gracze po prostu mi dziękują za udzieloną im pomoc. Czasami, po ciężkim dniu, niby głupie słowo "dziękuję" sprawia mi radość.

C: Miałbyś jakieś wskazówki lub porady dla tych, którzy chcieliby, ale im się ciągle nie udaje?

E: Nie poddawajcie się! Za którymś podaniem jestem pewien, że otrzymacie szansę, nawet ja ją dostałem, haha.

C: To już wszystkie pytania, jakie dla Ciebie przygotowałem. Chciałbyś coś dodać od siebie albo kogoś pozdrowić?

E: Dziękuje Ci bardzo za wywiad, oczywiście pozdrawiam cały Zarząd, jak i Transport Of San Andreas, Czytelników i Graczy serwera.

C: Dziękuję Ci za Twój czas. Życzę sukcesów w dalszej karierze i miłego wieczoru!


Wykonał Młodszy Redaktor cruzeN. dla Redakcji 4Life News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin