Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Shinee. oraz Karafik- oskarżony przez Krzesio


Krzesio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariuszy: Shinee. oraz Karafik

Data i godzina zdarzenia: 2020.02.29 18:54

Pełen opis sytuacji: Jechałem w strone kuriera i nagle wpadlem w poslizg i uderzylem w sciane, po czym policjant który pakował gracza do radiowozu zaczął do mnie strzelać i przebil mi opone.

Dowód, który potwierdza to całe zajście: Pęknięta opona i inni gracze którzy w tym urzestniczyli.

Edytowane przez Krzesio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z góry przepraszam że się wtrącam, (napisalem to przed przeczytaniem Informacji w Temacie Skargi, z góry przepraszam i pewnie zostanę ukarany punktami, każdy popełnia błędy) jestem jednym z graczy którzy uczestniczyli w tym zdarzeniu, posiadamy nagranie jak Funkcjonariusz Karafik strzelał do Krzesia bez powodu, jak widać na nagraniu auto leżało na dachu a gracz nie wyzywał/taranował funkcjonariusza, nagle zaczął strzelać z Deagla, strzały przebiły 2 przednie opony i chwilę potem obydwaj funkcjonariusze odjechali w stronę więzienia.

Proszę bardzo nagranie w Spoilerze.

Spoiler

 

Życzę miłego dnia oraz rozwiązywania skargi!

Edytowane przez AsureV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam PO I Karafik.

Nadal nie ma wzoru, ale się wypowiem. Jechałeś jesterem od strony faster valley najprawdopodobniej v-maxem. Wyskoczyłeś na górce od strony trasy Delty wskakując tym samym pełnym impetem w nas. Z racji, że przyjechała SARA nie oddałem odrazu strzału. Po chwili podbiegłem i wystrzeliłem 2 kule. Wskakując z taka siła mogłeś zabić (gdyby serwer był bardziej realistyczny) mojego kolegę Cadeta Shinee oraz zatrzymanego. Z racji, że stworzyłeś zagrożenie, oraz mogłeś pozbawić życia 2 osób, miałem prawo do oddania strzałów.

// Proszę o ukaranie gracza @AsureV punktami na forum.

Edytowane przez Karafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin