Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Stachuu , Adimekk* - oskarżeni przez Nemezis16


Nemezis16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

    Nick funkcjonariusza@AdiMekk* @szadek
    Data i godzina zdarzenia:22:30
    Pełen opis sytuacji: A więc Jadąc z sf do lv kolega @stucol prowadząc sentinela z tylnym napędem poszedł bokiem przed wjazdem na autostradę LV i za nami Radiowóz SAPD. Napisałem do stucol "co robisz pajacu" gdy stucol zawrócił na autostradzie w niedozwolonym miejscu policjant zaczął go gonić  zatrzymał się napisałem "co ty chcesz pajacu" (również skierowane do stucol'a) "oddawaj złodzieju" (tak go nazwałem bo nie potrafiłjeździc moim pojazdem) Policjant był za nami nie wiem czemu pomyślał że to było skierowane do niego. Policjant kazał zjechać z autostrady więc ja siadłem za kierownicę i zjechałem. Pod giełdą lv zatrzymałem się wysiadłem i poszedłem do nich to od razu mnie strzelił z parki i dał do radiowozu a stucol jeszcze napisał no idiota (to było do mnie bo wysiadłem z auta a i poszedłem do nich). policjanci powiedzieli ze te wulgarne słowa to były skierowane do nich i za to nas w sumie wsadzili do więzienia. 

    Dowód, który to potwierdza całe zajście

 

Edytowane przez Nemezis16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Police Oficer I szadek

Dobrze to wyglądało tak, że najpierw cię tak zarzuciło ,że musiałem ostro hamować przez co prawie TSA  z tobą też miało stłuczkę. Na filmie w cale aż tak dokładnie nie widać ,że mówisz do kolegi. Widać to po tym jak wychodzisz z auta i piszesz ,,co ty chcesz pajacu" . Później jak @AdiMekk* chciał ci powiedzieć żebyś normalnie zjechał z autostrady to nagle zacząłeś wymyślać przesiadając się na kierowce.  Później wpadłeś w poślizg co wyglądało jakbyś miał zamiar uciekać. Każemy ci się zatrzymać a ty celowo na środku drogi się zatrzymujesz żeby nas tylko zdenerwować. I głupim tekstem ,,a co to jest" Teraz ci odpowiem to jest taka magiczna rzecz jak droga a nie pobocze ;) . A później po wyraźnym powiedzeniu na pobocze Pobocze- to nie parking. Później nagle wychodzisz z auta ,,czego chcesz" Znów podtekst wyglądający w stronę SAPD. Nie mówię już o nie wykonywaniu poleceń. Adimek wyraźnie puścił Nie wychodź z pojazdu. A ty co oczywiście wyszedłeś co już jest nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza SAPD. Adimek postanowił cię obezwładnić za nie wykonywanie poleceń i utrudnianie. Podliczył cię wy oczywiście robiliście afere. Pytał się kilkanaście razy czy przyjmujecie a wy co innego oczywiście. 

Ode mnie to wszystko według mnie ta skarga nie ma sensu. Czekam na wypowiedź zarządu i Adimka

Edytowane przez szadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szadek napisał:

Witam Police Oficer I szadek

Dobrze to wyglądało tak, że najpierw cię tak zarzuciło ,że musiałem ostro hamować przez co prawie TSA  z tobą też miało stłuczkę. Na filmie w cale aż tak dokładnie nie widać ,że mówisz do kolegi. Widać to po tym jak wychodzisz z auta i piszesz ,,co ty chcesz pajacu" . Później jak @AdiMekk* chciał ci powiedzieć żebyś normalnie zjechał z autostrady to nagle zacząłeś wymyślać przesiadając się na kierowce.  Później wpadłeś w poślizg co wyglądało jakbyś miał zamiar uciekać. Każemy ci się zatrzymać a ty celowo na środku drogi się zatrzymujesz żeby nas tylko zdenerwować. I głupim tekstem ,,a co to jest" Teraz ci odpowiem to jest taka magiczna rzecz jak droga a nie pobocze ;) . A później po wyraźnym powiedzeniu na pobocze Pobocze- to nie parking. Później nagle wychodzisz z auta ,,czego chcesz" Znów podtekst wyglądający w stronę SAPD. Nie mówię już o nie wykonywaniu poleceń. Adimek wyraźnie puścił Nie wychodź z pojazdu. A ty co oczywiście wyszedłeś co już jest nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza SAPD. Adimek postanowił cię obezwładnić za nie wykonywanie poleceń i utrudnianie. Podliczył cię wy oczywiście robiliście afere. Pytał się kilkanaście razy czy przyjmujecie a wy co innego oczywiście. 

Ode mnie to wszystko według mnie ta skarga nie ma sensu. Czekam na wypowiedź zarządu i Adimka

Dobra ale dlaczego mnie skuliscie w kajdanki? Skoro nie skierowałem nic w waszą stronę. A dostałem Jaila na 16 minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobrze to wyglądało tak, że najpierw cię tak zarzuciło ,że musiałem ostro hamować przez co prawie TSA  z tobą też miało stłuczkę."

Ty byłeś dobre 4 sekundy za mną dopiero później widzę ciebie na autostradzie (min 00:04 widać jak lecisz bokiem a ja jestem już dawno na poboczu).

taka trochę słaba ta wymówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Sergeant II AdiMekk*!

Ja swoją część dodam gdy poprawicie wzór oraz przestaniecie łamać zasady skarg:

Skargę złożyć może nie tylko jedna osoba, lecz cała grupa osób. - Należy jednak pamiętać, iż twórca ów tematu jest brany jako przedstawiciel grupy, i tylko on może wypowiadać się w skardze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin