- DP GRAPHIC -siemanko
pewnie jakaś część starszych graczy mnie kojarzy, więc chciałbym wam
przedstawić jakiś malutki postęp z mojej strony, który zrobiłem przez ostatni czas
prace wykonane w ostatnim czasie;
logotypy troszeczke w innej formie:
okładki:
fanarty/inne;