- DP GRAPHIC -siemanko pewnie jakaś część starszych graczy mnie kojarzy, więc chciałbym wam  przedstawić jakiś malutki postęp z mojej strony, który zrobiłem przez ostatni czas prace wykonane w ostatnim czasie; logotypy troszeczke w innej formie: okładki: fanarty/inne;