Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Powrót-Hubsonek


vakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Miałem długą przerwę z grami ale dzisiaj powracam! Parę osób mnie powinno kojarzyć a Ci którzy nie wiedzą kim jestem to się przedstawię:

 

Jestem Hubert i mam 16 lat, gram na 4life od 2017r ( o ile się nie mylę ) i mam już ok. 600h na serwerze. Kiedyś byłem cj z perka, który uwielbiał uprzykrzac życie, lecz zmieniłem się na + i aktualnie staram się pomagać oraz być miły jak i tolerancyjny dla innych osób. Jestem graczem spokojnym nie szukającym problemów, więc nadal mam czyste konto czyli brak kar, konfliktów oraz oszustw.

 

Myślę, że osoby które mnie kiedyś znały nie zapomniały o mnie i pomogą mi się odnaleźć na dzisiejszym 4life. Dozobaczenia na serwerze!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin