Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Karafik,TheSzef oskarżony przez Reksio*


Sernik*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Karafik, TheSzef
    Data i godzina zdarzenia: 2020 03 13 10:30
    Pełen opis sytuacji: A wiec tak dostałem info od mojego kolegi @szsz że sapd dm wiec pojechałem tam i stały sobie sapdy obok dm. Pojeżdzilem sobie troche i wróciłem tam, gdy stanąłem przy ulicy Pan @Karafik oraz @TheSzef* zaczeli do mnie strzelać bez powodu oraz bez jakichkolwiek ostrzeżeń abym odjechał. Przebili mi 2 opony w moim motorze tłumaczyli się że przejechałem jego kolege. Nie przypominam sobie abym któregoś z nich potrącił a jeżeli nawet to poprosze dowód. Pózniej gdy powiedziałem że piszę skarge dali mi po 200 pln aczkolwiek nie starczy to na naprawienie 2 opon bo 1 kosztuje najtaniej 275. Licze że zostaną ukarani jeżeli chcą sobie postrzelać w graczy niech idą na dm :D + dodam ze nie chce pieniędzy za opony tylko żeby zostali uczciwie ukarani.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  https://zapodaj.net/0a0466d63dbb0.png.html        https://zapodaj.net/b02a736cf4caf.png.html

 

    Ja, Reksio zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Reksio*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, PO II Karafik.

6 godzin temu, Reksio* napisał:

Pełen opis sytuacji: A wiec tak dostałem info od mojego kolegi @szsz że sapd dm wiec pojechałem tam i stały sobie sapdy obok dm. Pojeżdzilem sobie troche i wróciłem tam, gdy stanąłem przy ulicy Pan @Karafik oraz @TheSzef* zaczeli do mnie strzelać bez powodu oraz bez jakichkolwiek ostrzeżeń abym odjechał. 

Przyjechałeś, jedziłeś na jednym kole, po chwili usiłowałeś potrącić mnie, jednak Ci sie nie udało. Po chwili przyjechałeś drugi raz i specjalnie wjechałeś w mojego kolegę.

6 godzin temu, Reksio* napisał:

Przebili mi 2 opony w moim motorze tłumaczyli się że przejechałem jego kolege. Nie przypominam sobie abym któregoś z nich potrącił a jeżeli nawet to poprosze dowód. Pózniej gdy powiedziałem że piszę skarge dali mi po 200 pln aczkolwiek nie starczy to na naprawienie 2 opon bo 1 kosztuje najtaniej 275. Licze że zostaną ukarani jeżeli chcą sobie postrzelać w graczy niech idą na dm :D + dodam ze nie chce pieniędzy za opony tylko żeby zostali uczciwie ukarani.

Przebiliśmy 2, chcieliśmy zrobić jedną, oddaliśmy ci za to pieniądze. Nie rób idiotów z nas, bo nimi nie jesteśmy. My mamy dowody, Ty nie. Tyle od nas. 

// dowody u @c0veR

Edytowane przez Karafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin