Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na TheShef* oraz ?


cosx000.UwU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: TheSzef* oraz inny (nicku nie pamiętam, a na ss nie ma)
    Data i godzina zdarzenia: Dziś o godzinie 10:34
    Pełen opis sytuacji:

Powodem skargi jest powodowanie i spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym na służbie.

Jak widać na SS'ach, jechałem za nimi i zaczęli robić wheelie (SS 1-3). Jednego z nich obróciło i uderzyłem w niego (SS 4).

Wytłumaczenie że to mogły być lagi jest dość słabe, ponieważ widziałem z daleka że oboje dosyć płynnie jadą na tylnym kole. Przy lagach mogłoby ich np. ściągać w którąś ze stron.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/djpnWZa


    Ja, KAR_90lewap zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer II TheSzef*

 

Udawaliśmy się na pościg, przed nami była górka, więc postanowiłem, że lekko z niej wyskoczę i zakończę to na wheelie, jednak po 2 sekundach zarzuciło mnie i celowo mnie staranowałeś. Po raz Pierwszy jeździłem HPV-ką i po prostu chciałem trochę zaszaleć, jak widać, są skutki. Dodam, że śledziłeś nas od około 10 minut i wydaje mi się, że właśnie czekałeś specjalnie na taką okazję, aby mieć dowód na skargę, po za tym robiłem te wheelie jakieś 2 sekundy, a Ty od razu robisz z tego awanturę.

1 godzinę temu, KAR_90lewap napisał:

Wytłumaczenie że to mogły być lagi jest dość słabe

Gdzie napisałem, że to były lagi?

Niemniej jednak, skarga jest słuszna i jestem gotów ponieść konsekwencje. Na wszystko co tu napisałem mam dowody, więc w każdej chwili mogę je dać.

To tyle ode mnie.

Edytowane przez TheSzef*
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fs_SEBIX napisał:

Witam, to ja siedziałem w samochodzie z KAR_90lewap i tak na ss’ach nie widać nicku 1 osoby ale ja wszystko widziałem i pamietam że na pierwszym motocyklu siedział Karafik z SAPD 

Jeśli nie masz dowodów to najlepiej się nie wypowiadaj, wątpię żebym to był ja. 

Edytowane przez Karafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, TheSzef* napisał:

po za tym robiłem te wheelie jakieś 2 sekundy, a Ty od razu robisz z tego awanturę.

Ty może 2 sekundy, ale za to druga osoba dłużej owiele.

12 minut temu, TheSzef* napisał:

Gdzie napisałem, że to były lagi?

Przezorny zawsze ubezpieczony. Napisałem to jakby któryś miał się tłumaczyć lagami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin