Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Budowa "Carl Johnson Tower"


Mietek_Kasztan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vZnPPMl.png


Witam wszystkich bardzo serdecznie, z tej strony Młodszy Redaktor Mietek_Kasztan. W tym materiale skupimy się na budowie wieżowca "Carl Johnson Tower". Zapraszam do czytania.


Dnia 20 Listopada 2019 roku na terenie San Andreas, a dokładnie Las Venturas rozpoczęto budowę wieżowca "Carl Johnson Tower". Według wstępnych planów budowla ta ma stać się największym budynkiem w całym stanie San Andreas. Nazwa budowli wzięła się od imienia czynnego działacza, aktywisty pochodzącego z miasta Los Santos, Carla Johnsona. Budynek swą nazwą ma na celu upamiętnienie wspaniałej osoby, jaką był Carl Johnson. 

material_1.jpg

 

Przy budowie wieżowca pracuje 100 wykwalifikowanych pracowników oraz 20 inżynierów koordynowanych przez firmę budowlaną Stalex. Pracy jest dużo jednak zgrany zespół dobrze sobie radzi. Od początku budowy udało wybudować się piwnice budynku, parter budynku oraz rozpoczęto budowę pierwszych pięter. Inżynierowie twierdzą, że do końca tego roku budynek zostanie wybudowany. Wieżowiec ma być jednocześnie biurowcem i apartamentowcem. Pierwsze biura w budynku można kupować już teraz. Z takiej okazji skorzystała firma Grotti zajmująca się konstrukcją samochodów sportowych, jak i takich bardziej dostępnych dla przeciętnego Kowalskiego.

sdasd.jpg


Zgrana ekipa nie musi narzekać na niedobór materiałów budowlanych, co 2 dni na miejsce budowy przyjeżdża pociąg z materiałami. Po dostarczeniu przez pociąg materiałów do pracy zabiera się firmowa laweta. Ma ona za zadanie przewiezienie ładunku na główny punkt "zrzutu". Następnie pracownicy przy pomocy np. wózków widłowych transportują poszczególne materiały w odpowiednie miejsca.

Tak wygląda miejsce gdzie przyjeżdżają pociągi z materiałami:

mat_4.jpg

A o to miejsce "zrzutu lawet" 

mat_3.jpg


Wykonując kilka zdjęć, spotkałem Głównego Inżyniera projektu, Pana Mariusza Dziabke. Zadałem mu kilka pytań odnośnie do budowy wieżowca.

mat_2.jpg

M: Mietek_Kasztan

MD: Mariusz Dziabko


M: Witam z tej strony Młodszy Redaktor Mietek_Kasztan, czy mogę zadać panu kilka pytań odnośnie do budowy wieżowca?

MD: Oczywiście, nie ma problemu.

M: Dziękuje. Niech mi Pan powie, czy opieka i nadzorowanie tak wielkiego projektu jest dla Pana dużym wyzwaniem?

MD: Jest to wielki obowiązek, jak i przywilej. Uważam, że jest to zadanie ciężkie, ale jakoś daje sobie rade.

M: Co sądzi pan o tempie budowy wieżowca, pracownicy obijają się czy wręcz przeciwnie?

MD: Tempo budowy jest na dobrym poziomie. Nie możemy pracować zbyt szybko ani zbyt wolno. Pracownicy robią wszystko co do nich należy, nie mam zastrzeżeń co do ich pracy.

M: Znamy już szacowany czas ukończenia budowli. Myśli Pan, że wyrobicie się do końca tego czasu?

MD: Myślę, że ukończymy budowę nawet wcześniej.

M: To już moje ostatnie pytanie do Pana, co sądzi pan o tym projekcie, czy jest on w ogóle potrzebny?

MD: Projekt jak większość innych, natomiast czy jest potrzebny ? Myślę, że jest potrzebny. Co do samej nazwy budowli nie jestem w 100% przekonany czy jest ona dobra. Budowla na pewno przyda się firmom i zwykłym mieszkańcom.

M: Dziękuje za udzielnie odpowiedzi na pytania. Życzę samych sukcesów w dalszej pracy.

MD: Również dziękuję. 

mat_5.jpg


Wykonał Młodszy Redaktor Mietek_Kasztan

Redakcja 4Life News

Edytowane przez Mietek_Kasztan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin